Lista zakwalifikowanych na studia na Uniwersytecie Śląskim w roku akademickim 2016/2017

Inżynieria biomedyczna ( po studiach inżynierskich ) (stacjonarne II stopnia) III nabór

osoby zakwalifikowane

osoby niezakwalifikowane

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko, imię Wynik
1. Domin Filip 9.8
2. Doniecka Daria 8.97
3. Florian Karolina 9.34
4. Frątczak Aleksander 8.08
5. Hebel Robert 9.5
6. Janta Magdalena 8.26
7. Kamińska Martyna 8.62
8. Komborski Piotr 7.29
9. Kowalczyk Monika 8.78
10. Michalczyk Marcin 8.78
11. Naczas Marzena 7.96
12. Nosal Brajan 8
13. Placzek Magdalena 7.96
14. Rabchuk Yana 7.73
15. Skwara Roksana 7.78
16. Stencel Julia 9.72
17. Terech Katarzyna 9.5
18. Tuszyńska Anna 8.8
19. Winiarz Tomasz 8.5
20. Wójcik Agata 7.95
21. Wrześniewski Dominik 7.57
22. Zelek Karolina 7.96

Osoby zakwalifikowane - lista rankingowa

Nazwisko, imię Wynik
1. Domin Filip 9.8
2. Stencel Julia 9.72
3. Hebel Robert 9.5
4. Terech Katarzyna 9.5
5. Florian Karolina 9.34
6. Doniecka Daria 8.97
7. Tuszyńska Anna 8.8
8. Kowalczyk Monika 8.78
9. Michalczyk Marcin 8.78
10. Kamińska Martyna 8.62
11. Winiarz Tomasz 8.5
12. Janta Magdalena 8.26
13. Frątczak Aleksander 8.08
14. Nosal Brajan 8
15. Naczas Marzena 7.96
16. Placzek Magdalena 7.96
17. Zelek Karolina 7.96
18. Wójcik Agata 7.95
19. Skwara Roksana 7.78
20. Rabchuk Yana 7.73
21. Wrześniewski Dominik 7.57
22. Komborski Piotr 7.29

Osoby niezakwalifikowane

Nazwisko, imię Wynik
1. Beruś Aleksandra 0
2. Pawleta Renata 0

Lista rankingowa

Nazwisko, imię Wynik
1. Domin Filip 9.8
2. Stencel Julia 9.72
3. Hebel Robert 9.5
4. Terech Katarzyna 9.5
5. Florian Karolina 9.34
6. Doniecka Daria 8.97
7. Tuszyńska Anna 8.8
8. Kowalczyk Monika 8.78
9. Michalczyk Marcin 8.78
10. Kamińska Martyna 8.62
11. Winiarz Tomasz 8.5
12. Janta Magdalena 8.26
13. Frątczak Aleksander 8.08
14. Nosal Brajan 8
15. Naczas Marzena 7.96
16. Placzek Magdalena 7.96
17. Zelek Karolina 7.96
18. Wójcik Agata 7.95
19. Skwara Roksana 7.78
20. Rabchuk Yana 7.73
21. Wrześniewski Dominik 7.57
22. Komborski Piotr 7.29
23. Beruś Aleksandra 0
24. Pawleta Renata 0
  • Wpis na studia i złożenie dokumentów po ogłoszeniu list osób zakwalifikowanych
    Data

    2017-03-28 - 2017-03-29

    Adres
    ul. Będzińska 39, pok. 407
    41-200 Sosnowiec
    tel. 32 36 89 752
    wtorek środa
    10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

Instytut Informatyki

ul. Będzińska 39 , pok. 408, 422
41-200 Sosnowiec
32 368 97 33

Godziny urzędowania

od 2017-02-01 do 2017-02-14

poniedziałek 09:00 - 14:00

wtorek 09:00 - 14:00

środa 09:00 - 14:00

czwartek 09:00 - 14:00

piątek 09:00 - 14:00