Lista zakwalifikowanych na studia na Uniwersytecie Śląskim w roku akademickim 2016/2017

Informatyka (po studiach inżynierskich) (stacjonarne II stopnia) II nabór

osoby zakwalifikowane

osoby niezakwalifikowane

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko, imię Wynik
1. Bargieła Sandra 3.6
2. Boruta Daniel 4.78
3. Elżbieciak Magdalena 4.67
4. Grzmil Paweł 4.5
5. Janota Mateusz 4.69
6. Jonczyk Patryk 4.63
7. Kasperczyk Sebastian 3.38
8. Krawiec Adrian 4.46
9. Majek Piotr 4.62
10. Molęda Patryk 4.58
11. Nawias Adam 4.66
12. Nowacki Łukasz 4.53
13. Olender Anna 4.65
14. Pasternak Robert 4.33
15. Pierończyk Oskar 2.99
16. Pruski Łukasz 4.8
17. Redes Dawid 4.44
18. Rodasik Jakub 4.66
19. Stankiewicz Sylwester 4.19
20. Szatkowski Kamil 4.62
21. Wadas Paweł 4.43
22. Wielgus Wiktor 4.62
23. Woźnicka Marek 4.3
24. Wysłucha Marek 4.89

Osoby zakwalifikowane - lista rankingowa

Nazwisko, imię Wynik
1. Wysłucha Marek 4.89
2. Pruski Łukasz 4.8
3. Boruta Daniel 4.78
4. Janota Mateusz 4.69
5. Elżbieciak Magdalena 4.67
6. Nawias Adam 4.66
7. Rodasik Jakub 4.66
8. Olender Anna 4.65
9. Jonczyk Patryk 4.63
10. Majek Piotr 4.62
11. Szatkowski Kamil 4.62
12. Wielgus Wiktor 4.62
13. Molęda Patryk 4.58
14. Nowacki Łukasz 4.53
15. Grzmil Paweł 4.5
16. Krawiec Adrian 4.46
17. Redes Dawid 4.44
18. Wadas Paweł 4.43
19. Pasternak Robert 4.33
20. Woźnicka Marek 4.3
21. Stankiewicz Sylwester 4.19
22. Bargieła Sandra 3.6
23. Kasperczyk Sebastian 3.38
24. Pierończyk Oskar 2.99

Osoby niezakwalifikowane

Nazwisko, imię Wynik
1. Szumilas Marcin 0

Lista rankingowa

Nazwisko, imię Wynik
1. Wysłucha Marek 4.89
2. Pruski Łukasz 4.8
3. Boruta Daniel 4.78
4. Janota Mateusz 4.69
5. Elżbieciak Magdalena 4.67
6. Nawias Adam 4.66
7. Rodasik Jakub 4.66
8. Olender Anna 4.65
9. Jonczyk Patryk 4.63
10. Majek Piotr 4.62
11. Szatkowski Kamil 4.62
12. Wielgus Wiktor 4.62
13. Molęda Patryk 4.58
14. Nowacki Łukasz 4.53
15. Grzmil Paweł 4.5
16. Krawiec Adrian 4.46
17. Redes Dawid 4.44
18. Wadas Paweł 4.43
19. Pasternak Robert 4.33
20. Woźnicka Marek 4.3
21. Stankiewicz Sylwester 4.19
22. Bargieła Sandra 3.6
23. Kasperczyk Sebastian 3.38
24. Pierończyk Oskar 2.99
25. Szumilas Marcin 0
  • Wpis na studia i złożenie dokumentów po ogłoszeniu list osób zakwalifikowanych
    Data

    2017-03-07 - 2017-03-10

    Adres
    ul. Będzińska 39, pok. 213
    41-200 Sosnowiec
    tel. 32 3689 764
    poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
    14:00 - 17:00 09:00 - 14:00 09:00 - 12:00 09:00 - 14:00 14:00 - 17:00

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

Instytut Informatyki

ul. Będzińska 39 , pok. 213
41-200 Sosnowiec
32 368 97 64

Godziny urzędowania

od 2017-02-14 do 2017-02-16

wtorek 09:00 - 13:00

środa 09:00 - 13:00

czwartek 09:00 - 13:00