Listy osób przyjętych na kierunki studiów

  1. Administracja (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  2. Administracja (stacjonarne I stopnia) I nabór
  3. Administracja (stacjonarne II stopnia) I nabór
  4. Administracja (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  5. Administracja (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  6. Administracja (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  7. Administracja (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  8. Administracja (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  9. Administracja (niestacjonarne I stopnia) III nabór
  10. Administracja (stacjonarne II stopnia) II nabór
  11. Administracja (niestacjonarne II stopnia) III nabór
  12. Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną (stacjonarne I stopnia) I nabór
  13. Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  14. Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną (stacjonarne I stopnia) II nabór
  15. Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną (stacjonarne I stopnia) III nabór
  16. Arteterapia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  17. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  18. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (stacjonarne I stopnia) I nabór
  19. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  20. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (stacjonarne II stopnia) I nabór
  21. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  22. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  23. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  24. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  25. Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (niestacjonarne I stopnia) III nabór
  26. Biofizyka (stacjonarne I stopnia) I nabór
  27. Biofizyka (stacjonarne II stopnia) I nabór
  28. Biofizyka (stacjonarne I stopnia) II nabór
  29. Biofizyka (stacjonarne II stopnia) II nabór
  30. Biofizyka (stacjonarne I stopnia) III nabór
  31. Biologia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  32. Biologia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  33. Biologia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  34. Biologia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  35. Biologia (stacjonarne II stopnia) III nabór
  36. Biologia (stacjonarne I stopnia) III nabór
  37. Biotechnologia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  38. Biotechnologia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  39. Biotechnologia (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  40. Biotechnologia (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  41. Biotechnologia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  42. Biotechnologia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  43. Biotechnologia (stacjonarne II stopnia) III nabór
  44. Biotechnologia (stacjonarne I stopnia) III nabór
  45. Chemia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  46. Chemia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  47. Chemia (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  48. Chemia (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  49. Chemia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  50. Chemia (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  51. Chemia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  52. Chemia (stacjonarne I stopnia) III nabór
  53. Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne I stopnia) I nabór
  54. Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne II stopnia) I nabór
  55. Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  56. Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  57. Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne I stopnia) II nabór
  58. Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne II stopnia) II nabór
  59. Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne I stopnia) III nabór
  60. Doradztwo i infobrokerstwo historyczne (stacjonarne I stopnia) I nabór
  61. Doradztwo polityczne i publiczne (stacjonarne I stopnia) I nabór
  62. Doradztwo polityczne i publiczne (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  63. Doradztwo polityczne i publiczne (stacjonarne I stopnia) II nabór
  64. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  65. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (stacjonarne I stopnia) I nabór
  66. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (stacjonarne II stopnia) I nabór
  67. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  68. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  69. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (stacjonarne II stopnia) II nabór
  70. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  71. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (niestacjonarne I stopnia) III nabór
  72. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (stacjonarne I stopnia) I nabór
  73. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (stacjonarne II stopnia) I nabór
  74. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  75. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (stacjonarne I stopnia) II nabór
  76. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (stacjonarne II stopnia) II nabór
  77. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (stacjonarne I stopnia) I nabór
  78. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  79. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (stacjonarne II stopnia) I nabór
  80. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (stacjonarne II stopnia) II nabór
  81. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (stacjonarne II stopnia) III nabór
  82. Edukacja kulturalna (stacjonarne II stopnia) I nabór
  83. Edukacja kulturalna (stacjonarne II stopnia) II nabór
  84. Ekonofizyka (stacjonarne II stopnia) I nabór
  85. Etnologia i antropologia kulturowa (stacjonarne I stopnia) I nabór
  86. Etnologia i antropologia kulturowa (stacjonarne II stopnia) I nabór
  87. Etnologia i antropologia kulturowa (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  88. Etnologia i antropologia kulturowa (stacjonarne I stopnia) II nabór
  89. Etnologia i antropologia kulturowa (stacjonarne II stopnia) II nabór
  90. Etnologia i antropologia kulturowa (stacjonarne II stopnia) III nabór
  91. Filologia angielska, specjalność amerykanistyka dla komunikacji międzykulturowej i dyplomacji - studia w języku angielskim (stacjonarne II stopnia) I nabór
  92. Filologia angielska, specjalność amerykanistyka dla komunikacji międzykulturowej i dyplomacji - studia w języku angielskim (stacjonarne II stopnia) II nabór
  93. Filologia angielska, specjalność: język biznesu (stacjonarne I stopnia) I nabór
  94. Filologia angielska, specjalność: język biznesu (stacjonarne II stopnia) I nabór
  95. Filologia angielska, specjalność: język biznesu (stacjonarne II stopnia) II nabór
  96. Filologia angielska, specjalność: język biznesu (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  97. Filologia angielska, specjalność: język biznesu (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  98. Filologia angielska, specjalność: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego (stacjonarne I stopnia) I nabór
  99. Filologia angielska, specjalność: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  100. Filologia angielska, specjalność: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  101. Filologia angielska, specjalność: kultura-media-translacja (stacjonarne I stopnia) I nabór
  102. Filologia angielska, specjalność: kultura-media-translacja (stacjonarne II stopnia) I nabór
  103. Filologia angielska, specjalność: kultura-media-translacja (stacjonarne II stopnia) II nabór
  104. Filologia angielska, specjalność: nauczycielska (stacjonarne II stopnia) I nabór
  105. Filologia angielska, specjalność: nauczycielska (stacjonarne II stopnia) II nabór
  106. Filologia angielska, specjalność: nauczycielska (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  107. Filologia angielska, specjalność: nauczycielska (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  108. Filologia angielska, specjalność: nauczycielska z informatyką (stacjonarne I stopnia) I nabór
  109. Filologia angielska, specjalność: nauczycielska z językiem niemieckim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  110. Filologia angielska, specjalność: projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (SPRINT - WRITE) (stacjonarne I stopnia) I nabór
  111. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językami Indii (stacjonarne I stopnia) I nabór
  112. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językami Indii (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  113. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językami Indii (stacjonarne I stopnia) II nabór
  114. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem arabskim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  115. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem arabskim (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  116. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem chińskim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  117. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem chińskim (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  118. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem chińskim (stacjonarne II stopnia) I nabór
  119. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem chińskim (stacjonarne II stopnia) II nabór
  120. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem chińskim (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  121. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem japońskim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  122. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem japońskim (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  123. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem japońskim (stacjonarne II stopnia) I nabór
  124. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem japońskim (stacjonarne II stopnia) II nabór
  125. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem koreańskim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  126. Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem niemieckim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  127. Filologia germańska, specjalność: interkulturowe studia niemcoznawcze (stacjonarne I stopnia) I nabór
  128. Filologia germańska, specjalność: interkulturowe studia niemcoznawcze (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  129. Filologia germańska, specjalność: język niemiecki od podstaw (stacjonarne I stopnia) I nabór
  130. Filologia germańska, specjalność: język niemiecki od podstaw (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  131. Filologia germańska, specjalność: język szwedzki (stacjonarne I stopnia) I nabór
  132. Filologia germańska, specjalność: język szwedzki (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  133. Filologia germańska, specjalność: nauczycielska (stacjonarne II stopnia) I nabór
  134. Filologia germańska, specjalność: nauczycielska (stacjonarne II stopnia) II nabór
  135. Filologia germańska, specjalność: nauczycielska (stacjonarne II stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  136. Filologia germańska, specjalność: nauczycielska z językiem szwedzkim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  137. Filologia germańska, specjalność: nauczycielska z językiem szwedzkim (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  138. Filologia germańska, specjalność: nauczycielska z językiem szwedzkim (stacjonarne I stopnia) II nabór
  139. Filologia germańska, specjalność: tłumaczeniowa w zakresie języka prawniczego i ekonomicznego (stacjonarne II stopnia) I nabór
  140. Filologia germańska, specjalność: tłumaczeniowa w zakresie języka prawniczego i ekonomicznego (stacjonarne II stopnia) II nabór
  141. Filologia germańska, specjalność: tłumaczeniowa w zakresie języków specjalistycznych (stacjonarne I stopnia) I nabór
  142. Filologia klasyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór
  143. Filologia klasyczna (stacjonarne I stopnia) II nabór
  144. Filologia klasyczna (stacjonarne I stopnia) III nabór
  145. Filologia polska (stacjonarne I stopnia) I nabór
  146. Filologia polska (stacjonarne II stopnia) I nabór
  147. Filologia polska (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  148. Filologia polska (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  149. Filologia polska (stacjonarne I stopnia) II nabór
  150. Filologia polska (stacjonarne II stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  151. Filologia polska (stacjonarne II stopnia) II nabór
  152. Filologia słowiańska, specjalność: językowo-kulturowa z językiem zachodnioeuropejskim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  153. Filologia słowiańska, specjalność: językowo-kulturowa z językiem zachodnioeuropejskim (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  154. Filologia słowiańska, specjalność: językowo-kulturowa z językiem zachodnioeuropejskim (stacjonarne I stopnia) II nabór
  155. Filologia słowiańska, specjalność: przekład w komunikacji międzykulturowej (stacjonarne II stopnia) I nabór
  156. Filologia słowiańska, specjalność: przekład w komunikacji międzykulturowej (stacjonarne II stopnia) II nabór
  157. Filologia słowiańska, specjalność: przekład w komunikacji międzykulturowej (stacjonarne II stopnia) III nabór
  158. Filologia, specjalność : język rosyjski w turystyce (stacjonarne I stopnia) I nabór
  159. Filologia, specjalność : język rosyjski w turystyce (stacjonarne I stopnia) II nabór
  160. Filologia, specjalność: język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo (stacjonarne II stopnia) I nabór
  161. Filologia, specjalność: język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  162. Filologia, specjalność: język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo (stacjonarne II stopnia) II nabór
  163. Filologia, specjalność: język francuski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór
  164. Filologia, specjalność: język francuski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) II nabór
  165. Filologia, specjalność: język hiszpański z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór
  166. Filologia, specjalność: język hiszpański z programem tłumaczeniowym (stacjonarne II stopnia) I nabór
  167. Filologia, specjalność: język hiszpański z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  168. Filologia, specjalność: język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej (stacjonarne I stopnia) I nabór
  169. Filologia, specjalność: język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej (stacjonarne II stopnia) I nabór
  170. Filologia, specjalność: język rosyjski - program język biznesu (stacjonarne I stopnia) I nabór
  171. Filologia, specjalność: język rosyjski - program język biznesu (stacjonarne I stopnia) II nabór
  172. Filologia, specjalność: język rosyjski - program tłumaczeniowy (stacjonarne I stopnia) I nabór
  173. Filologia, specjalność: język rosyjski - program tłumaczeniowy (stacjonarne II stopnia) I nabór
  174. Filologia, specjalność: język rosyjski - program tłumaczeniowy (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  175. Filologia, specjalność: język rosyjski - program tłumaczeniowy (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  176. Filologia, specjalność: język rosyjski - program tłumaczeniowy (stacjonarne I stopnia) II nabór
  177. Filologia, specjalność: język rosyjski - program tłumaczeniowy (stacjonarne II stopnia) II nabór
  178. Filologia, specjalność: język rosyjski – program język biznesu (stacjonarne II stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  179. Filologia, specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór
  180. Filologia, specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne II stopnia) I nabór
  181. Filologia, specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) II nabór
  182. Filologia, specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne II stopnia) II nabór
  183. Filologia, specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) III nabór - bezpłatne miejsca
  184. Filologia, specjalność: języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór
  185. Filologia, specjalność: języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  186. Filologia, specjalność: języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  187. Filologia, specjalność: języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu (stacjonarne II stopnia) I nabór
  188. Filologia, specjalność: języki stosowane: język rosyjski z językiem angielskim (stacjonarne I stopnia) I nabór
  189. Filologia, specjalność: języki stosowane: język rosyjski z językiem angielskim (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  190. Filologia, specjalność: języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór
  191. Filologia, specjalność: języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  192. Filozofia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  193. Filozofia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  194. Filozofia (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  195. Filozofia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  196. Filozofia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  197. Filozofia (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  198. Filozofia (stacjonarne I stopnia) III nabór
  199. Filozofia (stacjonarne II stopnia) III nabór
  200. Fizyka (stacjonarne I stopnia) I nabór
  201. Fizyka (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  202. Fizyka (stacjonarne I stopnia) II nabór
  203. Fizyka (stacjonarne II stopnia) II nabór
  204. Fizyka (stacjonarne I stopnia) III nabór
  205. Fizyka medyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór
  206. Fizyka medyczna (stacjonarne I stopnia) II nabór
  207. Fizyka medyczna (stacjonarne I stopnia) III nabór
  208. Fizyka techniczna (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  209. Fizyka, specjalność: nanofizyka i materiały mezoskopowe - modelowanie i zastosowanie - studia w języku angielskim (stacjonarne II stopnia) I nabór
  210. Fizyka, specjalność: theoretical physics (stacjonarne II stopnia) I nabór
  211. Fizyka, specjalność: theoretical physics (stacjonarne II stopnia) II nabór
  212. Geofizyka (stacjonarne II stopnia) I nabór
  213. Geofizyka (stacjonarne II stopnia) II nabór
  214. Geografia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  215. Geografia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  216. Geografia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  217. Geografia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  218. Geografia (stacjonarne I stopnia) III nabór
  219. Geologia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  220. Geologia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  221. Geologia (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  222. Geologia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  223. Geologia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  224. Geologia stosowana (stacjonarne I stopnia) I nabór
  225. Geologia stosowana (stacjonarne I stopnia) II nabór
  226. Grafika (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  227. Grafika (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór - bezpłatne miejsca
  228. Historia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  229. Historia (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  230. Historia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  231. Historia (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  232. Historia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  233. Historia (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  234. Historia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  235. Historia (stacjonarne II stopnia) III nabór
  236. Historia (niestacjonarne I stopnia) III nabór
  237. Historia sztuki (stacjonarne I stopnia) I nabór
  238. Historia sztuki (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  239. Historia sztuki (stacjonarne I stopnia) II nabór
  240. Indywidualne Studia Międzyobszarowe (stacjonarne I stopnia) I nabór
  241. Indywidualne Studia Międzyobszarowe (stacjonarne II stopnia) I nabór
  242. Indywidualne Studia Międzyobszarowe (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  243. Indywidualne Studia Międzyobszarowe (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  244. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (stacjonarne I stopnia) I nabór
  245. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  246. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (stacjonarne II stopnia) I nabór
  247. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (stacjonarne I stopnia) II nabór
  248. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  249. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (stacjonarne II stopnia) II nabór
  250. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  251. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (stacjonarne I stopnia) III nabór
  252. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (niestacjonarne II stopnia) III nabór
  253. Informacja w instytucjach e-społeczeństwa (stacjonarne I stopnia) I nabór
  254. Informacja w instytucjach e-społeczeństwa (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  255. Informacja w instytucjach e-społeczeństwa (stacjonarne I stopnia) II nabór
  256. Informacja w instytucjach e-społeczeństwa (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  257. Informacja w instytucjach e-społeczeństwa (stacjonarne I stopnia) III nabór
  258. Informatyka (stacjonarne I stopnia) I nabór
  259. Informatyka (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  260. Informatyka (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  261. Informatyka (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  262. Informatyka (po studiach inżynierskich) (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  263. Informatyka (po studiach inżynierskich) (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  264. Informatyka stosowana (stacjonarne I stopnia) I nabór
  265. Informatyka stosowana (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  266. Informatyka stosowana (stacjonarne I stopnia) II nabór
  267. Inżynieria biomedyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór
  268. Inżynieria biomedyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  269. Inżynieria biomedyczna (stacjonarne I stopnia) II nabór
  270. Inżynieria biomedyczna (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  271. Inżynieria materiałowa (stacjonarne I stopnia) I nabór
  272. Inżynieria materiałowa (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  273. Inżynieria materiałowa (stacjonarne I stopnia) II nabór
  274. Inżynieria materiałowa (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  275. Inżynieria materiałowa (stacjonarne I stopnia) III nabór
  276. Inżynieria materiałowa, I stopnia stacjonarne - studia w języku angielskim, inżynierskie (stacjonarne I stopnia) I nabór
  277. Inżynieria zagrożeń środowiskowych (stacjonarne I stopnia) I nabór
  278. Inżynieria zagrożeń środowiskowych (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  279. Inżynieria zagrożeń środowiskowych (stacjonarne I stopnia) II nabór
  280. Inżynieria zagrożeń środowiskowych (stacjonarne I stopnia) III nabór
  281. Kognitywistyka (stacjonarne I stopnia) I nabór
  282. Kognitywistyka (stacjonarne I stopnia) II nabór
  283. Komunikacja promocyjna i kryzysowa (stacjonarne I stopnia) I nabór
  284. Komunikacja promocyjna i kryzysowa (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  285. Komunikacja promocyjna i kryzysowa (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  286. Kulturoznawstwo (stacjonarne I stopnia) I nabór
  287. Kulturoznawstwo (stacjonarne II stopnia) I nabór
  288. Kulturoznawstwo (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  289. Kulturoznawstwo (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  290. Kulturoznawstwo (stacjonarne I stopnia) II nabór
  291. Kulturoznawstwo (stacjonarne II stopnia) II nabór
  292. Kulturoznawstwo (stacjonarne II stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  293. Kulturoznawstwo (stacjonarne II stopnia) III nabór
  294. Kulturoznawstwo (stacjonarne I stopnia) III nabór
  295. Kultury mediów (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  296. Kultury mediów (stacjonarne I stopnia) I nabór
  297. Kultury mediów (stacjonarne II stopnia) I nabór
  298. Kultury mediów (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  299. Kultury mediów (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  300. Kultury mediów (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  301. Kultury mediów (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  302. Kultury mediów (stacjonarne II stopnia) II nabór
  303. Kultury mediów (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  304. Kultury mediów (stacjonarne I stopnia) II nabór
  305. Kultury mediów (stacjonarne II stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  306. Kultury mediów (niestacjonarne I stopnia) III nabór
  307. Kultury mediów (niestacjonarne II stopnia) III nabór
  308. Malarstwo i projekty interdyscyplinarne (stacjonarne I stopnia) I nabór
  309. Malarstwo i projekty interdyscyplinarne (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  310. Malarstwo i projekty interdyscyplinarne (stacjonarne I stopnia) II nabór
  311. Malarstwo i projekty interdyscyplinarne (stacjonarne I stopnia) III nabór
  312. Matematyka (stacjonarne I stopnia) I nabór
  313. Matematyka (stacjonarne II stopnia) I nabór
  314. Matematyka (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  315. Matematyka (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  316. Matematyka (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  317. Matematyka (stacjonarne I stopnia) II nabór
  318. Matematyka (stacjonarne II stopnia) II nabór
  319. Matematyka (stacjonarne I stopnia) III nabór
  320. Matematyka (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  321. Matematyka (stacjonarne II stopnia) III nabór
  322. Mechatronika (stacjonarne I stopnia) I nabór
  323. Mechatronika (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  324. Mechatronika (stacjonarne I stopnia) II nabór
  325. Mechatronika (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  326. Mediteranistyka (stacjonarne I stopnia) I nabór
  327. Mediteranistyka (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  328. Mediteranistyka (stacjonarne I stopnia) II nabór
  329. Mediteranistyka (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  330. Mediteranistyka (stacjonarne I stopnia) III nabór
  331. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne I stopnia) I nabór
  332. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne II stopnia) I nabór
  333. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  334. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  335. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne I stopnia) II nabór
  336. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne II stopnia) II nabór
  337. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  338. Międzynarodowe studia polskie (stacjonarne I stopnia) III nabór
  339. Nauki o rodzinie (stacjonarne I stopnia) I nabór
  340. Nauki o rodzinie (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  341. Nauki o rodzinie (stacjonarne I stopnia) II nabór
  342. Nauki o rodzinie (stacjonarne I stopnia) III nabór
  343. Nauki o rodzinie, specjalność: mediator i asystent rodziny (stacjonarne II stopnia) I nabór
  344. Nauki o rodzinie, specjalność: mediator i asystent rodziny (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  345. Nauki o rodzinie, specjalność: mediator i asystent rodziny (stacjonarne II stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  346. Nauki o rodzinie, specjalność: mediator i asystent rodziny (stacjonarne II stopnia) II nabór
  347. Nauki o rodzinie, specjalność: mediator i asystent rodziny (stacjonarne II stopnia) III nabór
  348. Nauki o rodzinie, specjalność: mediator i asystent rodziny (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  349. Nauki o rodzinie, specjalność: mediator i asystent rodziny (niestacjonarne II stopnia) III nabór
  350. Ochrona środowiska (stacjonarne I stopnia) I nabór
  351. Ochrona Środowiska (stacjonarne II stopnia) I nabór
  352. Ochrona środowiska (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  353. Ochrona Środowiska (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  354. Ochrona środowiska (stacjonarne I stopnia) II nabór
  355. Ochrona Środowiska (stacjonarne II stopnia) II nabór
  356. Ochrona Środowiska (stacjonarne II stopnia) III nabór
  357. Ochrona środowiska (stacjonarne I stopnia) III nabór
  358. Oligofrenopedagogika z arteterapią (stacjonarne I stopnia) I nabór
  359. Oligofrenopedagogika z arteterapią (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  360. Oligofrenopedagogika z arteterapią (stacjonarne I stopnia) II nabór
  361. Oligofrenopedagogika z arteterapią (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  362. Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (stacjonarne II stopnia) I nabór
  363. Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (stacjonarne I stopnia) I nabór
  364. Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  365. Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  366. Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  367. Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (stacjonarne II stopnia) II nabór
  368. Pedagogika osób niepełnosprawnych z arteterapią (stacjonarne II stopnia) I nabór
  369. Pedagogika osób niepełnosprawnych z arteterapią (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  370. Pedagogika specjalna w Katowicach (stacjonarne I stopnia) I nabór
  371. Pedagogika specjalna w Katowicach (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  372. Pedagogika specjalna w Katowicach (niestacjonarne I stopnia) II nabór
  373. Pedagogika w Cieszynie (stacjonarne I stopnia) I nabór
  374. Pedagogika w Cieszynie (stacjonarne II stopnia) I nabór
  375. Pedagogika w Cieszynie (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  376. Pedagogika w Cieszynie (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  377. Pedagogika w Cieszynie (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  378. Pedagogika w Cieszynie (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  379. Pedagogika w Cieszynie (stacjonarne I stopnia) II nabór
  380. Pedagogika w Cieszynie (stacjonarne II stopnia) II nabór
  381. Pedagogika w Cieszynie (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  382. Pedagogika w Katowicach (stacjonarne I stopnia) I nabór
  383. Pedagogika w Katowicach (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  384. Pedagogika w Katowicach (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  385. Pedagogika w Katowicach, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (stacjonarne II stopnia) I nabór
  386. Pedagogika w Katowicach, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  387. Pedagogika w Katowicach, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  388. Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza (stacjonarne II stopnia) I nabór
  389. Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną (stacjonarne II stopnia) I nabór
  390. Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną (niestacjonarne II stopnia) I nabór
  391. Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną (stacjonarne II stopnia) II nabór
  392. Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną (niestacjonarne II stopnia) II nabór
  393. Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika rewalidacyjna (stacjonarne II stopnia) I nabór
  394. Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika rewalidacyjna (stacjonarne II stopnia) II nabór
  395. Politologia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  396. Politologia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  397. Politologia (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  398. Politologia (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  399. Politologia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  400. Politologia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  401. Politologia (stacjonarne II stopnia) III nabór
  402. Praca socjalna (stacjonarne I stopnia) I nabór
  403. Praca socjalna (stacjonarne II stopnia) I nabór
  404. Praca socjalna (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  405. Praca socjalna (stacjonarne I stopnia) II nabór
  406. Praca socjalna (stacjonarne II stopnia) II nabór
  407. Praca socjalna (stacjonarne II stopnia) III nabór
  408. Praca socjalna (I st. lic., zaocz.) dla słuchaczy Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  409. Prawo (niestacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  410. Prawo (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  411. Prawo (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór - bezpłatne miejsca
  412. Prawo (niestacjonarne jednolite magisterskie) II nabór
  413. Prawo (niestacjonarne jednolite magisterskie) III nabór
  414. Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej specjalność: dźwięk w grach (stacjonarne II stopnia) I nabór
  415. Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej specjalność: dźwięk w grach (stacjonarne I stopnia) I nabór
  416. Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej specjalność: dźwięk w grach (stacjonarne II stopnia) II nabór
  417. Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej specjalność: grafika komputerowa gier (stacjonarne I stopnia) I nabór
  418. Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej specjalność: grafika komputerowa gier (stacjonarne II stopnia) I nabór
  419. Przedsiębiorczość (stacjonarne I stopnia) I nabór
  420. Przedsiębiorczość (stacjonarne II stopnia) I nabór
  421. Przedsiębiorczość (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  422. Przedsiębiorczość (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  423. Przedsiębiorczość (stacjonarne II stopnia) II nabór
  424. Przedsiębiorczość (stacjonarne II stopnia) III nabór
  425. Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  426. Psychologia (niestacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  427. Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór - bezpłatne miejsca
  428. Psychologia (niestacjonarne jednolite magisterskie) II nabór
  429. Psychologia (niestacjonarne jednolite magisterskie) III nabór
  430. Realizacja obrazu filmowego,telewizyjnego i fotografia (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  431. Reżyseria (stacjonarne I stopnia) I nabór
  432. Reżyseria (stacjonarne II stopnia) I nabór
  433. Reżyseria (stacjonarne II stopnia) II nabór
  434. Socjologia (stacjonarne I stopnia) I nabór
  435. Socjologia (stacjonarne II stopnia) I nabór
  436. Socjologia (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  437. Socjologia (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  438. Socjologia (stacjonarne I stopnia) II nabór
  439. Socjologia (stacjonarne II stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  440. Socjologia (stacjonarne II stopnia) II nabór
  441. Środkowoeuropejskie studia historyczne (stacjonarne II stopnia) I nabór
  442. Środkowoeuropejskie studia historyczne (stacjonarne II stopnia) III nabór
  443. Sztuka pisania (stacjonarne I stopnia) I nabór
  444. Sztuka pisania (stacjonarne I stopnia) II nabór
  445. Technologia chemiczna (stacjonarne I stopnia) I nabór
  446. Technologia chemiczna (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  447. Technologia chemiczna (stacjonarne I stopnia) II nabór
  448. Technologia chemiczna (stacjonarne I stopnia) III nabór
  449. Teologia (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  450. Teologia (niestacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  451. Teologia (stacjonarne jednolite magisterskie) II nabór
  452. Teologia (stacjonarne jednolite magisterskie) III nabór
  453. Teologia (niestacjonarne jednolite magisterskie) II nabór
  454. Teologia (niestacjonarne jednolite magisterskie) III nabór
  455. Teologia, specjalność: teologia pastoralna (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór
  456. Teologia, specjalność: teologia pastoralna (stacjonarne jednolite magisterskie) II nabór
  457. Turystyka (stacjonarne II stopnia) I nabór
  458. Turystyka (stacjonarne II stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  459. Turystyka (stacjonarne II stopnia) II nabór
  460. Turystyka historyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór
  461. Turystyka historyczna (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  462. Turystyka historyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca
  463. Turystyka historyczna (stacjonarne I stopnia) II nabór
  464. Turystyka historyczna (stacjonarne I stopnia) II nabór - bezpłatne miejsca
  465. Zarządzanie zasobami ludzkimi (stacjonarne I stopnia) I nabór
  466. Zarządzanie zasobami ludzkimi (niestacjonarne I stopnia) I nabór
  467. Zarządzanie zasobami ludzkimi (stacjonarne I stopnia) I nabór - bezpłatne miejsca