Doradztwo filozoficzne i coaching (I st. lic., zaocz.)

Miejsce i termin wpisu na I rok studiów:

Katowice, Bankowa 11 , pok. 20
w dniach 15 -18.09.2014r. godz. 09.00-15.00
w terminie do 2014-09-18 15:00:00
Kontakt z Wydziałową Komisją Rekrutacyjną:

tel.: 32 359 1653
email: aleksandra.galas@us.edu.pl
Informacje Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej:

Dokumenty należy składać w dniach 15-18.09.2014 r. w pokoju nr 20 w godzinach od 09.00 - 15.00 , ul.Bankowa 11

Lista zakwalifikowanych

L.p.nazwiskoimięwynik
1.BoborykoMarcin
2.BobrowskaOliwia
3.BocianowskaKinga
4.CetlawaAleksandra
5.FedorowiczKrystyna
6.GawliczekMateusz
7.GołdaDominika
8.HakTomasz
9.ImielskiKamil
10.JarominKrzysztof
11.JochymczakTomasz
12.KaimDominik
13.KanachAleksandra
14.KaszaWojciech
15.KempnyMartyna
16.KlenotPatrycja
17.KoczorMagdalena
18.KoziołDominika
19.KrawczykMałgorzata
20.KrowińskiSławomir
21.KulczynaAleksandra
22.KulczynaZygmunt
23.KuźmaTymoteusz
24.MajewskaIrena
25.MarszałekBartłomiej
26.MęcnerJarosław
27.NiemasMichał
28.NowakKinga
29.OsternMartyna
30.OumAleksandra
31.PirógDawid
32.PowąskaPiotr
33.PtasznikMirosław
34.PysznyJustyna
35.RepećJan
36.RoszkowskaDiana
37.RusiłowiczPaulina
38.SarniakIzabela
39.SobczykKatarzyna
40.SporyszWojciech
41.SuligaLaura
42.Szacho-GłuchowiczRobert
43.SzmejdaPaulina
44.ŚwitniewskaBianka
45.TabakEdyta
46.TajakAnna
47.WadońMilena
48.WęgrowskiDawid
49.WęgrzynPatryk
50.ZorzyckiDaniel

Lista rankingowa

L.p.nazwiskoimięwynik
1.PysznyJustyna
2.PtasznikMirosław
3.RepećJan
4.RoszkowskaDiana
5.RusiłowiczPaulina
6.PowąskaPiotr
7.PirógDawid
8.NiemasMichał
9.NowakKinga
10.OsternMartyna
11.OumAleksandra
12.SarniakIzabela
13.SobczykKatarzyna
14.WadońMilena
15.TajakAnna
16.WęgrowskiDawid
17.WęgrzynPatryk
18.ZorzyckiDaniel
19.TabakEdyta
20.ŚwitniewskaBianka
21.SporyszWojciech
22.SuligaLaura
23.Szacho-GłuchowiczRobert
24.SzmejdaPaulina
25.MęcnerJarosław
26.MarszałekBartłomiej
27.ImielskiKamil
28.HakTomasz
29.JarominKrzysztof
30.JochymczakTomasz
31.KaimDominik
32.GołdaDominika
33.GawliczekMateusz
34.BobrowskaOliwia
35.BocianowskaKinga
36.CetlawaAleksandra
37.FedorowiczKrystyna
38.KanachAleksandra
39.KaszaWojciech
40.KulczynaAleksandra
41.KulczynaZygmunt
42.KuźmaTymoteusz
43.MajewskaIrena
44.KrowińskiSławomir
45.KrawczykMałgorzata
46.KempnyMartyna
47.KlenotPatrycja
48.KoczorMagdalena
49.KoziołDominika
50.BoborykoMarcin
     zakwalifikowany         grupa rezerwowa