Filologia angielska, specjalność: nauczycielska z informatyką (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-20

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 1.5
41-200 Sosnowiec
tel. 032 36 40 805
Kontakt do komisji
 dr David Schauffler
 david.schauffler@us.edu.pl
 032 36 40 805

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych, ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów. W dokumentach do zapisów przynosimy ksero świadectwa maturalnego do teczki i oryginał do wglądu dla Komisji.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Biaduń Julia 123.000
2. Białek Maksymilian 114.500
3. Borowska Julia 150.000
4. Broda Alicja 120.000
5. Buczak Daria 85.000
6. Cichoń Dagmara 135.500
7. Cimała Julianna 119.000
8. Cuber Łukasz 136.000
9. Cudek Wiktoria 99.000
10. Czaja Magdalena 106.500
11. Czech Aleksandra 124.000
12. Dębicka Daniela 131.000
13. Dembińska Agnieszka 105.500
14. Derbot Milena 106.500
15. Duraj Beata 90.500
16. Działowska Kamila 78.500
17. Formicka Agnieszka 112.500
18. Głowa Anna 89.500
19. Gonszczyk Marta 124.000
20. Hawor Roman 118.500
21. Hebel Martyna 138.000
22. Jasińska Marta 142.000
23. Kielski Adam 138.000
24. Kołodziejczyk Marta 132.500
25. Kondas Klaudia 108.500
26. Kortyka Damian 128.500
27. Kostarczyk Jakub 148.000
28. Kotrys Agnieszka 83.000
29. Kowalczyk Patrycja 114.500
30. Kowalska Katarzyna 130.000
31. Kowolik Mateusz 128.000
32. Koziara Anna 143.000
33. Kraska Jakub 112.500
34. Kubiesza Jagoda 122.000
35. Kubny Natalia 108.500
36. Kurpios Konrad 99.000
37. Lis Mateusz 91.000
38. Mida Magdalena 86.000
39. Moroń Aleksandra 119.000
40. Musiał Karolina 86.500
41. Niesłuchowska Julia 128.000
42. Nowak Natalia 124.500
43. Ofiara Wiktoria 94.500
44. Otrębski Norbert 122.000
45. Paruzel Sandra 132.000
46. Pasich Patrycja 67.500
47. Pietras Magdalena 107.000
48. Ptasiński Maciej 96.000
49. Rafało Aleksandra 134.000
50. Roksela Agnieszka 109.000
51. Romanowska Aleksandra 99.500
52. Siewniak Artur 141.500
53. Sobiegraj Julia 89.000
54. Spyra Kinga 107.000
55. Szarafiński Paweł 90.500
56. Szkop Natalia 144.000
57. Sznajder Anna 128.000
58. Szpieg Martyna 85.500
59. Walas Dominika 104.500
60. Witański Krystian 128.000
61. Wójcik Marta 88.000
62. Wolny Magdalena 122.500
63. Woźniczka Michał 122.500
64. Wrzosowski Patryk 87.500
65. Zarębski Dawid 105.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Borowska Julia 150.000
2. Kostarczyk Jakub 148.000
3. Szkop Natalia 144.000
4. Koziara Anna 143.000
5. Jasińska Marta 142.000
6. Siewniak Artur 141.500
7. Hebel Martyna 138.000
8. Kielski Adam 138.000
9. Cuber Łukasz 136.000
10. Cichoń Dagmara 135.500
11. Rafało Aleksandra 134.000
12. Kołodziejczyk Marta 132.500
13. Paruzel Sandra 132.000
14. Dębicka Daniela 131.000
15. Kowalska Katarzyna 130.000
16. Kortyka Damian 128.500
17. Kowolik Mateusz 128.000
18. Niesłuchowska Julia 128.000
19. Sznajder Anna 128.000
20. Witański Krystian 128.000
21. Nowak Natalia 124.500
22. Czech Aleksandra 124.000
23. Gonszczyk Marta 124.000
24. Biaduń Julia 123.000
25. Wolny Magdalena 122.500
26. Woźniczka Michał 122.500
27. Kubiesza Jagoda 122.000
28. Otrębski Norbert 122.000
29. Broda Alicja 120.000
30. Cimała Julianna 119.000
31. Moroń Aleksandra 119.000
32. Hawor Roman 118.500
33. Białek Maksymilian 114.500
34. Kowalczyk Patrycja 114.500
35. Formicka Agnieszka 112.500
36. Kraska Jakub 112.500
37. Roksela Agnieszka 109.000
38. Kondas Klaudia 108.500
39. Kubny Natalia 108.500
40. Pietras Magdalena 107.000
41. Spyra Kinga 107.000
42. Czaja Magdalena 106.500
43. Derbot Milena 106.500
44. Dembińska Agnieszka 105.500
45. Zarębski Dawid 105.500
46. Walas Dominika 104.500
47. Romanowska Aleksandra 99.500
48. Cudek Wiktoria 99.000
49. Kurpios Konrad 99.000
50. Ptasiński Maciej 96.000
51. Ofiara Wiktoria 94.500
52. Lis Mateusz 91.000
53. Duraj Beata 90.500
54. Szarafiński Paweł 90.500
55. Głowa Anna 89.500
56. Sobiegraj Julia 89.000
57. Wójcik Marta 88.000
58. Wrzosowski Patryk 87.500
59. Musiał Karolina 86.500
60. Mida Magdalena 86.000
61. Szpieg Martyna 85.500
62. Buczak Daria 85.000
63. Kotrys Agnieszka 83.000
64. Działowska Kamila 78.500
65. Pasich Patrycja 67.500
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:26