Filologia angielska, specjalność: nauczycielska z językiem niemieckim (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-20

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 1.5
41-200 Sosnowiec
tel. 032 36 40 805
Kontakt do komisji
 dr David Schauffler
 david.schauffler@us.edu.pl
 032 36 40 805

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych, ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów. W dokumentach do zapisów przynosimy ksero świadectwa maturalnego do teczki i oryginał do wglądu dla Komisji.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bębenek Krzysztof 102.500
2. Bieniek Kinga 77.000
3. Borowiec Witold 144.000
4. Buła Natalia 140.000
5. Chudzińska Wiktoria 97.000
6. Cyankiewicz Gustaw 136.000
7. Cyganek Karolina 128.000
8. Czogała Monika 119.500
9. Dobosz Bartłomiej 144.000
10. Drzewiecka Natalia 114.500
11. Dziadek Katarzyna 100.500
12. Furgalska Sonia 122.500
13. Gonszczyk Marta 124.000
14. Góra Anna 121.000
15. Gwiżdż Michalina 134.500
16. Hura Paulina 72.500
17. Idczak Agnieszka 114.500
18. Juszczyk Adam 141.000
19. Kajda Monika 108.500
20. Kluska Paulina 110.500
21. Kondas Klaudia 108.500
22. Krysiak Zuzanna 96.000
23. Krzemińska Roksana 62.000
24. Kubica Michalina 132.500
25. Kubny Natalia 108.500
26. Kukiełka Nina 118.000
27. Kulbat Dominika 107.000
28. Kurasz Weronika 142.000
29. Lein Wiktoria 108.000
30. Lisiecka Magdalena 138.000
31. Maciejewska Marta 101.000
32. Marszałek Weronika 106.000
33. Mikulak Monika 87.000
34. Mrkwa Nicole 126.000
35. Musiał Natalia 108.000
36. Mysza Magdalena 118.500
37. Orendorz Julia 128.000
38. Otolińska Kinga 112.000
39. Paliczka Agnieszka 144.000
40. Partyńska Katarzyna 122.500
41. Pieronek Marta 114.500
42. Pikania Patrycja 90.500
43. Polak Marcelina 131.000
44. Rzepkowska Wiktoria 115.000
45. Sobczyk Nikola 148.000
46. Socińska Dagmara 122.500
47. Staniszewska Beata 96.500
48. Świątek Monika 121.500
49. Świerczek Marta 126.500
50. Szczepaniak Marta 130.000
51. Szewc Olga 142.000
52. Szproch Martyna 132.000
53. Szulik Agata 109.000
54. Waldman Monika 96.500
55. Wilczek Jolanta 70.500
56. Wola Joanna 116.000
57. Wrzołek Nikola 142.000
58. Wrzosowski Patryk 87.500
59. Zroski Jakub 121.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Sobczyk Nikola 148.000
2. Borowiec Witold 144.000
3. Dobosz Bartłomiej 144.000
4. Paliczka Agnieszka 144.000
5. Kurasz Weronika 142.000
6. Szewc Olga 142.000
7. Wrzołek Nikola 142.000
8. Juszczyk Adam 141.000
9. Buła Natalia 140.000
10. Lisiecka Magdalena 138.000
11. Cyankiewicz Gustaw 136.000
12. Gwiżdż Michalina 134.500
13. Kubica Michalina 132.500
14. Szproch Martyna 132.000
15. Polak Marcelina 131.000
16. Szczepaniak Marta 130.000
17. Cyganek Karolina 128.000
18. Orendorz Julia 128.000
19. Świerczek Marta 126.500
20. Mrkwa Nicole 126.000
21. Gonszczyk Marta 124.000
22. Furgalska Sonia 122.500
23. Partyńska Katarzyna 122.500
24. Socińska Dagmara 122.500
25. Świątek Monika 121.500
26. Zroski Jakub 121.500
27. Góra Anna 121.000
28. Czogała Monika 119.500
29. Mysza Magdalena 118.500
30. Kukiełka Nina 118.000
31. Wola Joanna 116.000
32. Rzepkowska Wiktoria 115.000
33. Drzewiecka Natalia 114.500
34. Idczak Agnieszka 114.500
35. Pieronek Marta 114.500
36. Otolińska Kinga 112.000
37. Kluska Paulina 110.500
38. Szulik Agata 109.000
39. Kajda Monika 108.500
40. Kondas Klaudia 108.500
41. Kubny Natalia 108.500
42. Lein Wiktoria 108.000
43. Musiał Natalia 108.000
44. Kulbat Dominika 107.000
45. Marszałek Weronika 106.000
46. Bębenek Krzysztof 102.500
47. Maciejewska Marta 101.000
48. Dziadek Katarzyna 100.500
49. Chudzińska Wiktoria 97.000
50. Staniszewska Beata 96.500
51. Waldman Monika 96.500
52. Krysiak Zuzanna 96.000
53. Pikania Patrycja 90.500
54. Wrzosowski Patryk 87.500
55. Mikulak Monika 87.000
56. Bieniek Kinga 77.000
57. Hura Paulina 72.500
58. Wilczek Jolanta 70.500
59. Krzemińska Roksana 62.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:24