Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językami Indii (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-20

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 1.5
41-200 Sosnowiec
tel. 032 36 40 805
Kontakt do komisji
 mgr Monika Zasowska
 monika.zasowska@us.edu.pl
 032 36 40 805

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych, ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów. W dokumentach do zapisów przynosimy ksero świadectwa maturalnego do teczki i oryginał do wglądu dla Komisji.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Andrejczuk Julia 146.000
2. Bartocha Wiktoria 118.000
3. Bednarczyk Magdalena 108.000
4. Bujnik Karolina 124.000
5. Dumin Weronika 132.500
6. Kierat Julita 115.000
7. Kubiesza Jagoda 122.000
8. Kurowska Klaudia 113.000
9. Ląd Agata 132.000
10. Lubomska Maria 140.000
11. Manecka Karolina 105.500
12. Masłowska Weronika 126.500
13. Michalak Daria 134.000
14. Molińska Weronika 130.000
15. Perlak Nikol 126.000
16. Przybyłowicz Gabriela 102.500
17. Rumian Martyna 107.100
18. Smutniak Kamil 142.000
19. Sydor Kornelia 130.500
20. Synowiec Agata 105.500
21. Toman Jessica 127.500
22. Truszkowska Julia 138.000
23. Wieczorek Karolina 142.000
24. Wiszyńska Maria 142.000
25. Woźniczka Michał 122.500
26. Wranik Julia 102.000
27. Wróblewska Karolina 126.500
28. Wykusz Radek 128.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Budzisz Weronika 98.500
2. Hańderek Wiktoria 76.500
3. Koniecko Patrycja 86.500
4. Kowalska Natalia 100.500
5. Krupa Norbert 90.000
6. Kulpińska Natalia 101.500
7. Lis Żaneta 85.500
8. Orłowicz Paulina 89.500
9. Rajca Hanna 77.000
10. Ślusarczyk Natalia 93.000
11. Wrzosowski Patryk 87.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Andrejczuk Julia 146.000
2. Smutniak Kamil 142.000
3. Wieczorek Karolina 142.000
4. Wiszyńska Maria 142.000
5. Lubomska Maria 140.000
6. Truszkowska Julia 138.000
7. Michalak Daria 134.000
8. Dumin Weronika 132.500
9. Ląd Agata 132.000
10. Sydor Kornelia 130.500
11. Molińska Weronika 130.000
12. Wykusz Radek 128.500
13. Toman Jessica 127.500
14. Masłowska Weronika 126.500
15. Wróblewska Karolina 126.500
16. Perlak Nikol 126.000
17. Bujnik Karolina 124.000
18. Woźniczka Michał 122.500
19. Kubiesza Jagoda 122.000
20. Bartocha Wiktoria 118.000
21. Kierat Julita 115.000
22. Kurowska Klaudia 113.000
23. Bednarczyk Magdalena 108.000
24. Rumian Martyna 107.100
25. Manecka Karolina 105.500
26. Synowiec Agata 105.500
27. Przybyłowicz Gabriela 102.500
28. Wranik Julia 102.000
29. Kulpińska Natalia 101.500
30. Kowalska Natalia 100.500
31. Budzisz Weronika 98.500
32. Ślusarczyk Natalia 93.000
33. Krupa Norbert 90.000
34. Orłowicz Paulina 89.500
35. Wrzosowski Patryk 87.500
36. Koniecko Patrycja 86.500
37. Lis Żaneta 85.500
38. Rajca Hanna 77.000
39. Hańderek Wiktoria 76.500
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:28