Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem arabskim (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-20

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 1.5
41-200 Sosnowiec
tel. 032 36 40 805
Kontakt do komisji
 mgr Monika Zasowska
 monika.zasowska@us.edu.pl
 032 36 40 805

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych, ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów. W dokumentach do zapisów przynosimy ksero świadectwa maturalnego do teczki i oryginał do wglądu dla Komisji.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Aboud Omar 108.500
2. Adamczyk Tomasz 142.000
3. Alkoubaisy Maysam 118.500
4. Bartocha Wiktoria 118.000
5. Belska Aleksandra 108.000
6. Biela Mateusz 132.500
7. Brodowska Paulina 134.500
8. Budzisz Weronika 98.500
9. Burc Natalia 106.000
10. Chudzińska Marta 150.000
11. Czerepak Agnieszka 140.500
12. Czerwik Paulina 93.000
13. Dolipska Natalia 113.000
14. Dubas Daria 135.000
15. Dyląg Jagoda 114.500
16. Filipek Alicja 142.000
17. Gajecka Dagmara 198.500
18. Galus Jakub 116.000
19. Gliwińska Barbara 122.000
20. Górecka Natalia 142.000
21. Grześkowiak Zofia 126.500
22. Guz Sylwia 102.000
23. Gwarda Dominika 130.000
24. Harężlak Marta 148.000
25. Hawryluk Oskar 144.000
26. Horaczyńska Martyna 138.000
27. Kaczmarczyk Anna 92.500
28. Karoń Karolina 125.500
29. Kaszyca Bartosz 120.500
30. Kidoń Anna 89.000
31. Kocjan Karolina 76.500
32. Koloch Katarzyna 146.500
33. Kosmalski Tomasz 123.000
34. Kowalczuk Kacper 128.000
35. Kowalska Natalia 100.500
36. Kowol Magdalena 148.000
37. Krawiec Agnieszka 140.000
38. Kucz Patrycja 140.000
39. Lis Szczepan 108.500
40. Łysek Nataniel 107.500
41. Masorz Malwina 125.500
42. Mendofik Wiktoria 134.500
43. Michalak Daria 134.000
44. Miklas Adriana 140.000
45. Mikulski Damian 135.500
46. Mlayes Kamilia 150.000
47. Moskalska Katarzyna 135.500
48. Musiał Natalia 126.500
49. Niemczyk Barbara 146.500
50. Ogórek Maria 142.000
51. Olesiak Katarzyna 135.000
52. Osiadacz Hanna 134.000
53. Pacyna Roksana 109.000
54. Panchyrz Paulina 134.500
55. Plewka Małgorzata 128.000
56. Podkidacz Filip 131.000
57. Pogorzelczyk Martyna 124.000
58. Pośpiech Aleksandra 88.000
59. Przewdzing Natalia 139.500
60. Rochman Maja 142.000
61. Rząsa Ewa 85.500
62. Sari Zuzanna 124.000
63. Sieradzka Agata Alina 141.500
64. Skworc Natalia 146.000
65. Stokowy Jacek 108.500
66. Strawa Natalia 142.000
67. Świerczyńska Martyna 122.500
68. Szendzielorz Natalia 100.000
69. Szweda Anna 126.000
70. Tokarowska Ewelina 101.500
71. Wiercioch Klaudia 110.500
72. Wójcik Marta 136.000
73. Wrona Paulina 134.000
74. Zając Karolina 115.000
75. Zimoch Katarzyna 113.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bartoszek Magdalena 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Gajecka Dagmara 198.500
2. Chudzińska Marta 150.000
3. Mlayes Kamilia 150.000
4. Harężlak Marta 148.000
5. Kowol Magdalena 148.000
6. Koloch Katarzyna 146.500
7. Niemczyk Barbara 146.500
8. Skworc Natalia 146.000
9. Hawryluk Oskar 144.000
10. Adamczyk Tomasz 142.000
11. Filipek Alicja 142.000
12. Górecka Natalia 142.000
13. Ogórek Maria 142.000
14. Rochman Maja 142.000
15. Strawa Natalia 142.000
16. Sieradzka Agata Alina 141.500
17. Czerepak Agnieszka 140.500
18. Krawiec Agnieszka 140.000
19. Kucz Patrycja 140.000
20. Miklas Adriana 140.000
21. Przewdzing Natalia 139.500
22. Horaczyńska Martyna 138.000
23. Wójcik Marta 136.000
24. Mikulski Damian 135.500
25. Moskalska Katarzyna 135.500
26. Dubas Daria 135.000
27. Olesiak Katarzyna 135.000
28. Brodowska Paulina 134.500
29. Mendofik Wiktoria 134.500
30. Panchyrz Paulina 134.500
31. Michalak Daria 134.000
32. Osiadacz Hanna 134.000
33. Wrona Paulina 134.000
34. Biela Mateusz 132.500
35. Podkidacz Filip 131.000
36. Gwarda Dominika 130.000
37. Kowalczuk Kacper 128.000
38. Plewka Małgorzata 128.000
39. Grześkowiak Zofia 126.500
40. Musiał Natalia 126.500
41. Szweda Anna 126.000
42. Karoń Karolina 125.500
43. Masorz Malwina 125.500
44. Pogorzelczyk Martyna 124.000
45. Sari Zuzanna 124.000
46. Kosmalski Tomasz 123.000
47. Świerczyńska Martyna 122.500
48. Gliwińska Barbara 122.000
49. Kaszyca Bartosz 120.500
50. Alkoubaisy Maysam 118.500
51. Bartocha Wiktoria 118.000
52. Galus Jakub 116.000
53. Zając Karolina 115.000
54. Dyląg Jagoda 114.500
55. Dolipska Natalia 113.000
56. Zimoch Katarzyna 113.000
57. Wiercioch Klaudia 110.500
58. Pacyna Roksana 109.000
59. Aboud Omar 108.500
60. Lis Szczepan 108.500
61. Stokowy Jacek 108.500
62. Belska Aleksandra 108.000
63. Łysek Nataniel 107.500
64. Burc Natalia 106.000
65. Guz Sylwia 102.000
66. Tokarowska Ewelina 101.500
67. Kowalska Natalia 100.500
68. Szendzielorz Natalia 100.000
69. Budzisz Weronika 98.500
70. Czerwik Paulina 93.000
71. Kaczmarczyk Anna 92.500
72. Kidoń Anna 89.000
73. Pośpiech Aleksandra 88.000
74. Rząsa Ewa 85.500
75. Kocjan Karolina 76.500
76. Bartoszek Magdalena 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:25