Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem koreańskim (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-20

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 1.5
41-200 Sosnowiec
tel. 032 36 40 805
Kontakt do komisji
 mgr Krystyna Arabska
 krystyna.arabska@us.edu.pl
 032 36 40 805

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych, ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów. W dokumentach do zapisów przynosimy ksero świadectwa maturalnego do teczki i oryginał do wglądu dla Komisji.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Abramek Dominika 138.000
2. Adamczyk Daria 129.000
3. Angier Natalia 130.000
4. Baczyńska Katarzyna 136.000
5. Bielas Justyna 128.500
6. Błaszczyk Natalia 148.000
7. Boryczka Mikołaj 138.000
8. Budnik Anna 132.500
9. Bulanda Marta 138.500
10. Caryk Klaudia 139.000
11. Chomiak Alicja 140.000
12. Cudak Gabriela 140.000
13. Ćwierz Aleksandra 148.000
14. Dziadek Zuzanna 138.000
15. Fiuk Maria 138.000
16. Głowacka Agata 139.000
17. Górny Klaudia 140.500
18. Hacaś Paulina 128.000
19. Hajduczek Nicole 144.500
20. Haracz Lidia 144.000
21. Hawryluk Oskar 144.000
22. Jachimowska Oliwia 134.000
23. Janeczek Natalia 134.000
24. Jędrzejczyk Dominik 132.000
25. Kalinowska Aleksandra 128.000
26. Kamiński Michał 134.000
27. Karoń Julia 139.500
28. Karpiarz Klaudia 142.000
29. Kij Marta 134.500
30. Klein Kinga 142.000
31. Kłos Anna 146.000
32. Kośmider Ewa 150.000
33. Kowalska Katarzyna 146.000
34. Kowol Magdalena 148.000
35. Kozub Olga 138.500
36. Krysta Mateusz 153.750
37. Kwicińska Anna 128.500
38. Ląd Agata 132.000
39. Lenkiewicz Amirian 136.000
40. Leśnik Karolina 148.000
41. Leszkiewicz Joanna 138.000
42. Listwan Klaudyna 146.000
43. Liszka Julia 143.000
44. Łoch Karolina 128.500
45. Machnik Weronika 134.500
46. Mazurczak Daria 136.500
47. Mirowska Natalia 146.500
48. Miszkiewicz Mikołaj 140.000
49. Moczydłowska Julia 134.000
50. Nowakowski Łukasz 136.000
51. Orłowska Michalina 142.500
52. Oślizło Wiktoria 144.500
53. Pietrzak Patrycja 142.000
54. Polczyk Oliwia 136.000
55. Radecka Agnieszka 136.000
56. Reisner Simone 135.500
57. Rekowski Tomasz 138.500
58. Rosak Monika 138.000
59. Rosiak Angelika 131.500
60. Rzędzianowski Arkadiusz 130.000
61. Salamon Magdalena 134.000
62. Siemienik Martyna 146.000
63. Śliwa Julia 136.000
64. Sroka Jakub 146.000
65. Stawowy Anna 146.000
66. Strongowska Maria 140.000
67. Tałajczyk Daniel 134.000
68. Torchała Marta 144.000
69. Trznadel Aleksandra 146.000
70. Wachholz Karolina 144.000
71. Wójcik Ewelina 138.500
72. Wolak Martyna 132.000
73. Wołodko Joanna 137.500
74. Wróbel Klara 140.000
75. Zdziebło Alicja 134.500
76. Zimoch Barbara 132.000
77. Złotorowicz Hanna 150.000
78. Zosgórnik Katarzyna 140.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Behen Julia 127.000
2. Bereżańska Magdalena 127.000
3. Bujnik Karolina 124.000
4. Cywińska Nicola 117.500
5. Dróżdż Marta 121.000
6. Dziadek Katarzyna 100.500
7. Frydrychowicz Daria 116.000
8. Gierat Michał 112.500
9. Gliwińska Barbara 122.000
10. Hetmańczyk Hanna 67.500
11. Holewka Monika 105.500
12. Holi Jakub 125.500
13. Jabłońska Katarzyna 115.500
14. Jarząbek Agata 117.500
15. Kaszyca Bartosz 120.500
16. Kłyś Szymon 124.500
17. Kochanek Weronika 119.500
18. Kostowska Katarzyna 118.500
19. Kozik Angelika 124.000
20. Maj Łukasz 122.000
21. Mardzyńska Marta 119.000
22. Masorz Malwina 125.500
23. Michalska Klaudia 82.000
24. Mokrus Szymon 101.000
25. Moszyńska Dominika 120.500
26. Mrohs Patrycja 89.500
27. Obuchowska Kinga 122.500
28. Pająk Wiktoria 119.500
29. Piękoś Adelina 115.000
30. Pietluch Magdalena 118.000
31. Pośpiech Aleksandra 88.000
32. Sennik Jakub 111.500
33. Skrzypiec Piotr 116.500
34. Stelmach Angelina 80.500
35. Szeliga Magdalena 89.500
36. Szubert Nicole 102.500
37. Szymkowiak Kinga 118.500
38. Tomczyk Nina 101.000
39. Wardenga Sara 90.500
40. Wendland Karina 102.500
41. Witek Zuzanna 100.500
42. Witkowska Patrycja 72.000
43. Żabska Magdalena 92.500
44. Zawadzki Piotr 108.500
45. Zduńska Klaudia 126.000
46. Zygmunt Karolina 87.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Krysta Mateusz 153.750
2. Kośmider Ewa 150.000
3. Złotorowicz Hanna 150.000
4. Błaszczyk Natalia 148.000
5. Ćwierz Aleksandra 148.000
6. Kowol Magdalena 148.000
7. Leśnik Karolina 148.000
8. Mirowska Natalia 146.500
9. Kłos Anna 146.000
10. Kowalska Katarzyna 146.000
11. Listwan Klaudyna 146.000
12. Siemienik Martyna 146.000
13. Sroka Jakub 146.000
14. Stawowy Anna 146.000
15. Trznadel Aleksandra 146.000
16. Hajduczek Nicole 144.500
17. Oślizło Wiktoria 144.500
18. Haracz Lidia 144.000
19. Hawryluk Oskar 144.000
20. Torchała Marta 144.000
21. Wachholz Karolina 144.000
22. Liszka Julia 143.000
23. Orłowska Michalina 142.500
24. Karpiarz Klaudia 142.000
25. Klein Kinga 142.000
26. Pietrzak Patrycja 142.000
27. Górny Klaudia 140.500
28. Chomiak Alicja 140.000
29. Cudak Gabriela 140.000
30. Miszkiewicz Mikołaj 140.000
31. Strongowska Maria 140.000
32. Wróbel Klara 140.000
33. Zosgórnik Katarzyna 140.000
34. Karoń Julia 139.500
35. Caryk Klaudia 139.000
36. Głowacka Agata 139.000
37. Bulanda Marta 138.500
38. Kozub Olga 138.500
39. Rekowski Tomasz 138.500
40. Wójcik Ewelina 138.500
41. Abramek Dominika 138.000
42. Boryczka Mikołaj 138.000
43. Dziadek Zuzanna 138.000
44. Fiuk Maria 138.000
45. Leszkiewicz Joanna 138.000
46. Rosak Monika 138.000
47. Wołodko Joanna 137.500
48. Mazurczak Daria 136.500
49. Baczyńska Katarzyna 136.000
50. Lenkiewicz Amirian 136.000
51. Nowakowski Łukasz 136.000
52. Polczyk Oliwia 136.000
53. Radecka Agnieszka 136.000
54. Śliwa Julia 136.000
55. Reisner Simone 135.500
56. Kij Marta 134.500
57. Machnik Weronika 134.500
58. Zdziebło Alicja 134.500
59. Jachimowska Oliwia 134.000
60. Janeczek Natalia 134.000
61. Kamiński Michał 134.000
62. Moczydłowska Julia 134.000
63. Salamon Magdalena 134.000
64. Tałajczyk Daniel 134.000
65. Budnik Anna 132.500
66. Jędrzejczyk Dominik 132.000
67. Ląd Agata 132.000
68. Wolak Martyna 132.000
69. Zimoch Barbara 132.000
70. Rosiak Angelika 131.500
71. Angier Natalia 130.000
72. Rzędzianowski Arkadiusz 130.000
73. Adamczyk Daria 129.000
74. Bielas Justyna 128.500
75. Kwicińska Anna 128.500
76. Łoch Karolina 128.500
77. Hacaś Paulina 128.000
78. Kalinowska Aleksandra 128.000
79. Behen Julia 127.000
80. Bereżańska Magdalena 127.000
81. Zduńska Klaudia 126.000
82. Holi Jakub 125.500
83. Masorz Malwina 125.500
84. Kłyś Szymon 124.500
85. Bujnik Karolina 124.000
86. Kozik Angelika 124.000
87. Obuchowska Kinga 122.500
88. Gliwińska Barbara 122.000
89. Maj Łukasz 122.000
90. Dróżdż Marta 121.000
91. Kaszyca Bartosz 120.500
92. Moszyńska Dominika 120.500
93. Kochanek Weronika 119.500
94. Pająk Wiktoria 119.500
95. Mardzyńska Marta 119.000
96. Kostowska Katarzyna 118.500
97. Szymkowiak Kinga 118.500
98. Pietluch Magdalena 118.000
99. Cywińska Nicola 117.500
100. Jarząbek Agata 117.500
101. Skrzypiec Piotr 116.500
102. Frydrychowicz Daria 116.000
103. Jabłońska Katarzyna 115.500
104. Piękoś Adelina 115.000
105. Gierat Michał 112.500
106. Sennik Jakub 111.500
107. Zawadzki Piotr 108.500
108. Holewka Monika 105.500
109. Szubert Nicole 102.500
110. Wendland Karina 102.500
111. Mokrus Szymon 101.000
112. Tomczyk Nina 101.000
113. Dziadek Katarzyna 100.500
114. Witek Zuzanna 100.500
115. Żabska Magdalena 92.500
116. Wardenga Sara 90.500
117. Mrohs Patrycja 89.500
118. Szeliga Magdalena 89.500
119. Pośpiech Aleksandra 88.000
120. Zygmunt Karolina 87.500
121. Michalska Klaudia 82.000
122. Stelmach Angelina 80.500
123. Witkowska Patrycja 72.000
124. Hetmańczyk Hanna 67.500
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:25