Filologia angielska, specjalność: tłumaczeniowa z językiem niemieckim (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-20

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 1.5
41-200 Sosnowiec
tel. 032 36 40 805
Kontakt do komisji
 mgr Krystyna Arabska
 krystyna.arabska@us.edu.pl
 032 36 40 805

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych, ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów. W dokumentach do zapisów przynosimy ksero świadectwa maturalnego do teczki i oryginał do wglądu dla Komisji.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Anioł Agnieszka 124.500
2. Banyś Julia 121.500
3. Borys Michał 138.500
4. Bugla Małgorzata 148.000
5. Chojowska Berenika 130.500
6. Cyganek Karolina 128.000
7. Dors Katarzyna 130.000
8. Gajda Aleksandra 130.000
9. Garstka Maciej 144.000
10. Góra Anna 121.000
11. Górska Anna 122.500
12. Grzegórski Szymon 132.500
13. Grzegorzak Julia 122.500
14. Grzelka Rafał 142.000
15. Hałas Dominika 130.000
16. Hawro Ewa 130.500
17. Hebda Wiktoria 140.000
18. Jankowska Martyna 128.500
19. Jędrysek Sandra 128.500
20. Jędrzejowska Justyna 140.000
21. Kania Agnieszka 146.000
22. Kasperczyk Agata 124.000
23. Kłoczny Klaudia 136.000
24. Kołodziejczyk Marta 132.500
25. Konkol Kamil 130.000
26. Kosowski Adam 141.000
27. Krupińska Magdalena 148.000
28. Kruz Paweł 139.000
29. Krzywoń Karolina 148.000
30. Kubanek Karolina 122.000
31. Kubica Roma 143.000
32. Kulisz Milena 122.500
33. Kuras Kamila 150.000
34. Kurasz Weronika 142.000
35. Kustrzępa Krzysztof 146.500
36. Kwitek Nicolas 122.000
37. Łatka Aleksandra 127.000
38. Majda Kamil 130.000
39. Makuch Oliwia 144.000
40. Matyja Daria 144.000
41. Mehlich Alicja 138.000
42. Mesjasz Piotr 134.500
43. Mocek Łukasz 129.000
44. Morys Martyna 136.500
45. Nocuń Monika 136.000
46. Pach Patryk 142.000
47. Pająk Marta 130.500
48. Pakosińska Wiktoria 122.500
49. Paliczka Agnieszka 144.000
50. Pancerz Karol 122.500
51. Parszcz Agnieszka 121.000
52. Partyńska Katarzyna 122.500
53. Polak Marcelina 131.000
54. Robak Klaudia 138.000
55. Rola Aleksandra 132.000
56. Ryszka Szymon 142.000
57. Skrzypczyk Roksana 132.500
58. Smorąg Jakub 148.000
59. Socińska Dagmara 122.500
60. Stępień Ewa 132.500
61. Świerczek Marta 126.500
62. Szczepaniak Marta 130.000
63. Szewczyk Paweł 124.000
64. Szproch Martyna 132.000
65. Szwed Natalia 123.000
66. Szyguła Aleksandra 146.500
67. Tatara Aleksandra 134.500
68. Tkocz Marlena 138.500
69. Tworek Michał 142.000
70. Uchto Dominik 122.000
71. Wąsala Anita 128.000
72. Woś Anna 126.500
73. Wykusz Radek 128.500
74. Wypchło Aleksandra 144.000
75. Zając Monika 132.000
76. Zięba Natalia 142.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Chrost Betina 72.500
2. Czech Patrycja 80.500
3. Czogała Monika 119.500
4. Dara Aleksandra 110.000
5. Drożdż Paulina 92.500
6. Drzewiecka Natalia 114.500
7. Dziadek Katarzyna 100.500
8. Flach Weronika 119.000
9. Głąbek Natalia 101.000
10. Gregorczuk Martyna 108.000
11. Guja Grzegorz 72.000
12. Hura Paulina 72.500
13. Idczak Agnieszka 114.500
14. Jakubczyk Kamil 86.500
15. Janik Angelika 90.500
16. Jezusek Natalia 92.000
17. Kajc Martyna 74.000
18. Karolska Rafaella 95.500
19. Kluska Paulina 110.500
20. Komorowska Marta 105.500
21. Kościanek Karolina 81.500
22. Krawczyk Justyna 114.500
23. Kruczek Kinga 91.500
24. Krzemińska Karolina 111.000
25. Krzemińska Roksana 62.000
26. Kuźnikowska Zuzanna 85.500
27. Letkiewicz Piotr 72.500
28. Lorek Marcelina 115.500
29. Maciejewska Marta 101.000
30. Marszałek Weronika 106.000
31. Mentelska Martyna 118.000
32. Musiał Natalia 108.000
33. Mysza Magdalena 118.500
34. Nowak Karolina 120.500
35. Opiatowski Grzegorz 68.500
36. Paszek Agnieszka 81.500
37. Pęczek Paulina 81.500
38. Pikania Patrycja 90.500
39. Purgal Patrycja 95.500
40. Pycia Vanessa 60.000
41. Raczek Maciej 112.500
42. Radzik Patrycja 80.500
43. Rak Klaudia 106.500
44. Smuk Kinga 112.500
45. Spyra Natalia 102.500
46. Szymańska Karolina 96.500
47. Tarnawa-Macek Kinga 120.000
48. Wawrzyczny Jessica 108.500
49. Wojciechowska Martyna 96.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Maślak Aleksandra 47.000
2. Szymczyk Sylwia 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kuras Kamila 150.000
2. Bugla Małgorzata 148.000
3. Krupińska Magdalena 148.000
4. Krzywoń Karolina 148.000
5. Smorąg Jakub 148.000
6. Kustrzępa Krzysztof 146.500
7. Szyguła Aleksandra 146.500
8. Kania Agnieszka 146.000
9. Garstka Maciej 144.000
10. Makuch Oliwia 144.000
11. Matyja Daria 144.000
12. Paliczka Agnieszka 144.000
13. Wypchło Aleksandra 144.000
14. Kubica Roma 143.000
15. Grzelka Rafał 142.000
16. Kurasz Weronika 142.000
17. Pach Patryk 142.000
18. Ryszka Szymon 142.000
19. Tworek Michał 142.000
20. Zięba Natalia 142.000
21. Kosowski Adam 141.000
22. Hebda Wiktoria 140.000
23. Jędrzejowska Justyna 140.000
24. Kruz Paweł 139.000
25. Borys Michał 138.500
26. Tkocz Marlena 138.500
27. Mehlich Alicja 138.000
28. Robak Klaudia 138.000
29. Morys Martyna 136.500
30. Kłoczny Klaudia 136.000
31. Nocuń Monika 136.000
32. Mesjasz Piotr 134.500
33. Tatara Aleksandra 134.500
34. Grzegórski Szymon 132.500
35. Kołodziejczyk Marta 132.500
36. Skrzypczyk Roksana 132.500
37. Stępień Ewa 132.500
38. Rola Aleksandra 132.000
39. Szproch Martyna 132.000
40. Zając Monika 132.000
41. Polak Marcelina 131.000
42. Chojowska Berenika 130.500
43. Hawro Ewa 130.500
44. Pająk Marta 130.500
45. Dors Katarzyna 130.000
46. Gajda Aleksandra 130.000
47. Hałas Dominika 130.000
48. Konkol Kamil 130.000
49. Majda Kamil 130.000
50. Szczepaniak Marta 130.000
51. Mocek Łukasz 129.000
52. Jankowska Martyna 128.500
53. Jędrysek Sandra 128.500
54. Wykusz Radek 128.500
55. Cyganek Karolina 128.000
56. Wąsala Anita 128.000
57. Łatka Aleksandra 127.000
58. Świerczek Marta 126.500
59. Woś Anna 126.500
60. Anioł Agnieszka 124.500
61. Kasperczyk Agata 124.000
62. Szewczyk Paweł 124.000
63. Szwed Natalia 123.000
64. Górska Anna 122.500
65. Grzegorzak Julia 122.500
66. Kulisz Milena 122.500
67. Pakosińska Wiktoria 122.500
68. Pancerz Karol 122.500
69. Partyńska Katarzyna 122.500
70. Socińska Dagmara 122.500
71. Kubanek Karolina 122.000
72. Kwitek Nicolas 122.000
73. Uchto Dominik 122.000
74. Banyś Julia 121.500
75. Góra Anna 121.000
76. Parszcz Agnieszka 121.000
77. Nowak Karolina 120.500
78. Tarnawa-Macek Kinga 120.000
79. Czogała Monika 119.500
80. Flach Weronika 119.000
81. Mysza Magdalena 118.500
82. Mentelska Martyna 118.000
83. Lorek Marcelina 115.500
84. Drzewiecka Natalia 114.500
85. Idczak Agnieszka 114.500
86. Krawczyk Justyna 114.500
87. Raczek Maciej 112.500
88. Smuk Kinga 112.500
89. Krzemińska Karolina 111.000
90. Kluska Paulina 110.500
91. Dara Aleksandra 110.000
92. Wawrzyczny Jessica 108.500
93. Gregorczuk Martyna 108.000
94. Musiał Natalia 108.000
95. Rak Klaudia 106.500
96. Marszałek Weronika 106.000
97. Komorowska Marta 105.500
98. Spyra Natalia 102.500
99. Głąbek Natalia 101.000
100. Maciejewska Marta 101.000
101. Dziadek Katarzyna 100.500
102. Szymańska Karolina 96.500
103. Wojciechowska Martyna 96.500
104. Karolska Rafaella 95.500
105. Purgal Patrycja 95.500
106. Drożdż Paulina 92.500
107. Jezusek Natalia 92.000
108. Kruczek Kinga 91.500
109. Janik Angelika 90.500
110. Pikania Patrycja 90.500
111. Jakubczyk Kamil 86.500
112. Kuźnikowska Zuzanna 85.500
113. Kościanek Karolina 81.500
114. Paszek Agnieszka 81.500
115. Pęczek Paulina 81.500
116. Czech Patrycja 80.500
117. Radzik Patrycja 80.500
118. Kajc Martyna 74.000
119. Chrost Betina 72.500
120. Hura Paulina 72.500
121. Letkiewicz Piotr 72.500
122. Guja Grzegorz 72.000
123. Opiatowski Grzegorz 68.500
124. Krzemińska Roksana 62.000
125. Pycia Vanessa 60.000
126. Maślak Aleksandra 47.000
127. Szymczyk Sylwia 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:26