Przedsiębiorczość (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-18 - 2017-07-20

Adres
ul. Bankowa 11 B, p. 1.27
40-007 Katowice
tel. 32 3592066
Kontakt do komisji
 dr Witold Kurowski
 witold.kurowski@us.edu.pl
 323591349

 dr Piotr Zawiejski
 piotr.zawiejski@us.edu.pl
 323591349

 dr Magdalena Półtorak
 magdalena.poltorak@us.edu.pl
 323591349

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
00:00 - 00:00 11:00 - 14:30 11:00 - 14:30 11:00 - 14:30 00:00 - 00:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Adamczyk Dominika 106.500
2. Bednarczyk Klaudia 118.000
3. Bednarek Łukasz 103.500
4. Bielecka Aleksandra 96.000
5. Biernot Monika 160.000
6. Blaut Jakub 139.500
7. Blicharska Karolina 159.000
8. Błasiak Paweł 179.000
9. Bolczyk Marek 175.000
10. Borówka Karolina 107.000
11. Cichoń Bartosz 134.000
12. Cyrulińska Weronika 91.500
13. Czarnota Agnieszka 115.500
14. Czernik Aleksandra 115.000
15. Czerwonka Jadwiga 168.000
16. Demko Weronika 145.890
17. Dmoch Anna 172.000
18. Drost Adrian 74.500
19. Dudek Szymon 154.000
20. Dudko Aleksandra 175.000
21. Dyczka Joanna 117.000
22. Dykiel Wiktoria 159.000
23. Dziadek Joanna 139.000
24. Erlebach Grzegorz 198.000
25. Faber Agata 88.500
26. Faron Przemysław 110.000
27. Fiedor Magdalena 91.000
28. Fijałkowski Jakub 132.000
29. Foryś Sonia 162.500
30. Froch Dawid 138.000
31. Gackowska Anna 75.000
32. Germanek Hanna 184.000
33. Girek Aleksandra 118.500
34. Głąb Eryk 100.000
35. Góral Daniel 97.000
36. Góral Paulina 91.000
37. Grzybowska Agnieszka 162.000
38. Hernand Agata 172.000
39. Hoła Patryk 180.500
40. Hyżak Katarzyna 193.000
41. Jakubczyk Dawid 114.500
42. Jarzembowska Patrycja 136.500
43. Jaworski Kamil 85.500
44. Jóźwik Aleksandra 74.000
45. Juraszek Grzegorz 129.500
46. Kaleja Michał 165.000
47. Kałuża Wiktoria 145.000
48. Kamiński Łukasz 128.500
49. Kansy Małgorzata 96.000
50. Kapusta Justyna 111.000
51. Kawula Patryk 78.000
52. Kibiłko Katarzyna 123.000
53. Kieres Karina 119.500
54. Klapuch Mateusz 77.500
55. Kmiecik Kamila 252.000
56. Knesz Natalia 88.000
57. Knop Elżbieta 146.000
58. Kociszewska Dominika 143.000
59. Kocjan Kinga 123.000
60. Kołsut Jakub 179.000
61. Konopka Kinga 85.500
62. Kopyciok Michał 76.500
63. Kotlarska Adrianna 201.000
64. Kowal Oskar 138.000
65. Kowalik Patryk 108.000
66. Kozicki Krzysztof 198.000
67. Kozik Alan 76.500
68. Kroczek Wiktoria 110.000
69. Król Filip 144.500
70. Króliczek Olga 168.000
71. Kruszyński Jakub 132.500
72. Kucharska Klaudia 182.000
73. Kucmierz Dariusz 110.000
74. Kudełka Izabela 103.500
75. Kudzia Piotr 117.000
76. Kulesza Dawid 119.000
77. Kurpas Dawid 91.500
78. Kusiak Julia 135.500
79. Lachowicz Natalia 115.000
80. Latała Oliwia 162.000
81. Lechowicz Mateusz 155.000
82. Leciński Patryk 145.500
83. Lipińska Marta 196.000
84. Lipka Julia 145.500
85. Lizurek Wojciech 105.000
86. Lulewicz Kuba 157.000
87. Machura Julia 105.000
88. Majchrzak Martyna 226.000
89. Makos Nicol 139.000
90. Malanowski Tomasz 103.000
91. Mann Tomasz 149.000
92. Manowska Alicja 94.000
93. Marchewka Paweł 111.500
94. Marzec Maksymilian 102.000
95. Massalska Magdalena 191.000
96. Mazur Wioletta 100.500
97. Męcik Wioletta 114.500
98. Mędrek Maria 203.000
99. Meisner Marta 114.000
100. Michalak Dominik 96.000
101. Miękus Mateusz 94.500
102. Morawski Mateusz 155.000
103. Nieroda Urszula 77.000
104. Nitecka Karina 83.000
105. Nowaczyk Patrycja 90.000
106. Oleszczuk Kaja 163.000
107. Pabisz Justyna 200.000
108. Panas Weronika 104.500
109. Paszkiewicz Barbara 104.000
110. Pawlak Nicola 237.000
111. Pierzchała Tomasz 105.000
112. Pluta Agnieszka 113.000
113. Pluta Sandra 84.500
114. Płachta Aleksandra 99.000
115. Polak Michał 77.500
116. Powała Konrad 139.000
117. Psonka Klaudia 138.000
118. Puchałka Jakub 121.000
119. Pyjas Michał 159.000
120. Pytlik Dominika 134.000
121. Rajca Agnieszka 86.000
122. Rasińska Anna 118.000
123. Ratajczak Tymoteusz 119.500
124. Reichel Magdalena 157.500
125. Rudzka Olga 136.500
126. Rutowicz Patrycja 111.000
127. Sajdak Michał 112.000
128. Salamon Igor 162.500
129. Skubis Bartosz 72.000
130. Śladowska Maria 128.000
131. Sobota Szymon 177.000
132. Średniawa Michał 164.500
133. Staniszewski Paweł 77.500
134. Stocerz Klaudia 172.000
135. Strojnowski Michał 90.000
136. Stroka Magdalena 91.000
137. Sularz Ewelina 120.000
138. Świderska Patrycja 103.500
139. Świerczek Weronika 83.500
140. Sycha Agnieszka 88.500
141. Syty Nikola 127.000
142. Szafron Nicole 96.000
143. Szczygioł Paulina 100.500
144. Szeszko Wojciech 181.000
145. Szewczyk Paweł 165.000
146. Szkwyra Marta 129.000
147. Szliszka Jacek 87.000
148. Szmigielski Sebastian 110.000
149. Szyłejko Emilia 97.500
150. Szyrner Alicja 208.000
151. Tkocz Karolina 93.000
152. Tomanek Kasandra 85.000
153. Urbańczyk Alicja 76.000
154. Urbanowicz Bartosz 165.000
155. Urbas Żaneta 137.000
156. Wągiel Monika 117.000
157. Wagstyl Piotr 146.500
158. Wilczek Adrian 74.000
159. Wiltosiński Cyprian 121.000
160. Wojciechowski Jakub 99.000
161. Wójcik Weronika 72.000
162. Woźniak Aleksandra 75.000
163. Wróbel Patrick 156.000
164. Wysocka Sandra 121.500
165. Wytrwał Dariusz 127.000
166. Yanushkevich Uladzislau 240.000
167. Żagiel Wiktor 142.000
168. Załęska Izabela 99.000
169. Zapadka Patrycja 109.000
170. Zaremba Szymon 122.500
171. Zarzycki Kacper 124.000
172. Zbojna Mateusz 107.000
173. Zenderowska Paulina 83.000
174. Zientek Agnieszka 150.000
175. Żuk Anna 145.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Balin Jakub 61.500
2. Cieloch Marcin 59.000
3. Majchrzak Patrycja 62.000
4. Skorupski Igor 71.500
5. Żak Sandra 60.500
6. Żmuda Angelika 68.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Pucek Magdalena 0.000
2. Yurkoits Yaraslau 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kmiecik Kamila 252.000
2. Yanushkevich Uladzislau 240.000
3. Pawlak Nicola 237.000
4. Majchrzak Martyna 226.000
5. Szyrner Alicja 208.000
6. Mędrek Maria 203.000
7. Kotlarska Adrianna 201.000
8. Pabisz Justyna 200.000
9. Erlebach Grzegorz 198.000
10. Kozicki Krzysztof 198.000
11. Lipińska Marta 196.000
12. Hyżak Katarzyna 193.000
13. Massalska Magdalena 191.000
14. Germanek Hanna 184.000
15. Kucharska Klaudia 182.000
16. Szeszko Wojciech 181.000
17. Hoła Patryk 180.500
18. Błasiak Paweł 179.000
19. Kołsut Jakub 179.000
20. Sobota Szymon 177.000
21. Bolczyk Marek 175.000
22. Dudko Aleksandra 175.000
23. Dmoch Anna 172.000
24. Hernand Agata 172.000
25. Stocerz Klaudia 172.000
26. Czerwonka Jadwiga 168.000
27. Króliczek Olga 168.000
28. Kaleja Michał 165.000
29. Szewczyk Paweł 165.000
30. Urbanowicz Bartosz 165.000
31. Średniawa Michał 164.500
32. Oleszczuk Kaja 163.000
33. Foryś Sonia 162.500
34. Salamon Igor 162.500
35. Grzybowska Agnieszka 162.000
36. Latała Oliwia 162.000
37. Biernot Monika 160.000
38. Blicharska Karolina 159.000
39. Dykiel Wiktoria 159.000
40. Pyjas Michał 159.000
41. Reichel Magdalena 157.500
42. Lulewicz Kuba 157.000
43. Wróbel Patrick 156.000
44. Lechowicz Mateusz 155.000
45. Morawski Mateusz 155.000
46. Dudek Szymon 154.000
47. Zientek Agnieszka 150.000
48. Mann Tomasz 149.000
49. Wagstyl Piotr 146.500
50. Knop Elżbieta 146.000
51. Demko Weronika 145.890
52. Leciński Patryk 145.500
53. Lipka Julia 145.500
54. Kałuża Wiktoria 145.000
55. Żuk Anna 145.000
56. Król Filip 144.500
57. Kociszewska Dominika 143.000
58. Żagiel Wiktor 142.000
59. Blaut Jakub 139.500
60. Dziadek Joanna 139.000
61. Makos Nicol 139.000
62. Powała Konrad 139.000
63. Froch Dawid 138.000
64. Kowal Oskar 138.000
65. Psonka Klaudia 138.000
66. Urbas Żaneta 137.000
67. Jarzembowska Patrycja 136.500
68. Rudzka Olga 136.500
69. Kusiak Julia 135.500
70. Cichoń Bartosz 134.000
71. Pytlik Dominika 134.000
72. Kruszyński Jakub 132.500
73. Fijałkowski Jakub 132.000
74. Juraszek Grzegorz 129.500
75. Szkwyra Marta 129.000
76. Kamiński Łukasz 128.500
77. Śladowska Maria 128.000
78. Syty Nikola 127.000
79. Wytrwał Dariusz 127.000
80. Zarzycki Kacper 124.000
81. Kibiłko Katarzyna 123.000
82. Kocjan Kinga 123.000
83. Zaremba Szymon 122.500
84. Wysocka Sandra 121.500
85. Puchałka Jakub 121.000
86. Wiltosiński Cyprian 121.000
87. Sularz Ewelina 120.000
88. Kieres Karina 119.500
89. Ratajczak Tymoteusz 119.500
90. Kulesza Dawid 119.000
91. Girek Aleksandra 118.500
92. Bednarczyk Klaudia 118.000
93. Rasińska Anna 118.000
94. Dyczka Joanna 117.000
95. Kudzia Piotr 117.000
96. Wągiel Monika 117.000
97. Czarnota Agnieszka 115.500
98. Czernik Aleksandra 115.000
99. Lachowicz Natalia 115.000
100. Jakubczyk Dawid 114.500
101. Męcik Wioletta 114.500
102. Meisner Marta 114.000
103. Pluta Agnieszka 113.000
104. Sajdak Michał 112.000
105. Marchewka Paweł 111.500
106. Kapusta Justyna 111.000
107. Rutowicz Patrycja 111.000
108. Faron Przemysław 110.000
109. Kroczek Wiktoria 110.000
110. Kucmierz Dariusz 110.000
111. Szmigielski Sebastian 110.000
112. Zapadka Patrycja 109.000
113. Kowalik Patryk 108.000
114. Borówka Karolina 107.000
115. Zbojna Mateusz 107.000
116. Adamczyk Dominika 106.500
117. Lizurek Wojciech 105.000
118. Machura Julia 105.000
119. Pierzchała Tomasz 105.000
120. Panas Weronika 104.500
121. Paszkiewicz Barbara 104.000
122. Bednarek Łukasz 103.500
123. Kudełka Izabela 103.500
124. Świderska Patrycja 103.500
125. Malanowski Tomasz 103.000
126. Marzec Maksymilian 102.000
127. Mazur Wioletta 100.500
128. Szczygioł Paulina 100.500
129. Głąb Eryk 100.000
130. Płachta Aleksandra 99.000
131. Wojciechowski Jakub 99.000
132. Załęska Izabela 99.000
133. Szyłejko Emilia 97.500
134. Góral Daniel 97.000
135. Bielecka Aleksandra 96.000
136. Kansy Małgorzata 96.000
137. Michalak Dominik 96.000
138. Szafron Nicole 96.000
139. Miękus Mateusz 94.500
140. Manowska Alicja 94.000
141. Tkocz Karolina 93.000
142. Cyrulińska Weronika 91.500
143. Kurpas Dawid 91.500
144. Fiedor Magdalena 91.000
145. Góral Paulina 91.000
146. Stroka Magdalena 91.000
147. Nowaczyk Patrycja 90.000
148. Strojnowski Michał 90.000
149. Faber Agata 88.500
150. Sycha Agnieszka 88.500
151. Knesz Natalia 88.000
152. Szliszka Jacek 87.000
153. Rajca Agnieszka 86.000
154. Jaworski Kamil 85.500
155. Konopka Kinga 85.500
156. Tomanek Kasandra 85.000
157. Pluta Sandra 84.500
158. Świerczek Weronika 83.500
159. Nitecka Karina 83.000
160. Zenderowska Paulina 83.000
161. Kawula Patryk 78.000
162. Klapuch Mateusz 77.500
163. Polak Michał 77.500
164. Staniszewski Paweł 77.500
165. Nieroda Urszula 77.000
166. Kopyciok Michał 76.500
167. Kozik Alan 76.500
168. Urbańczyk Alicja 76.000
169. Gackowska Anna 75.000
170. Woźniak Aleksandra 75.000
171. Drost Adrian 74.500
172. Jóźwik Aleksandra 74.000
173. Wilczek Adrian 74.000
174. Skubis Bartosz 72.000
175. Wójcik Weronika 72.000
176. Skorupski Igor 71.500
177. Żmuda Angelika 68.000
178. Majchrzak Patrycja 62.000
179. Balin Jakub 61.500
180. Żak Sandra 60.500
181. Cieloch Marcin 59.000
182. Pucek Magdalena 0.000
183. Yurkoits Yaraslau 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:33