Inżynieria biomedyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-17

Adres
ul. Będzińska 39, p. 407
41-200 Sosnowiec
tel. 323689752, 323689733
Kontakt do komisji
 mgr Dobrosława Gruszka
 dobroslawa.gruszka@us.edu.pl
 32-3689-752

Poniedziałek Czwartek Piątek
10:00 - 18:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Andruszkiewicz Wojciech 76.000
2. Bachowski Konrad 93.250
3. Balicka Honorata 86.680
4. Banaś Justyna 127.250
5. Bieniek Sylwia 63.800
6. Bil Michał 100.600
7. Bugla Wojciech 100.830
8. Bujnowski Wojciech 63.670
9. Bułkowska Oliwia 120.670
10. Celak Michał 70.000
11. Chojnacka Klaudia 70.000
12. Chrapek Dominika 83.600
13. Chwast Marta 101.170
14. Cieluch Kamil 80.000
15. Cieśliński Tomasz 92.200
16. Cudek Wiktoria 66.000
17. Czarnota Ewelina 89.000
18. Czarski-Bonanaty Konrad 61.800
19. Czech Karolina 98.750
20. Dąbrowska Aneta 44.500
21. Danak Anastazja 56.000
22. Dang Anh Klaudia 106.200
23. Duda Michał 79.000
24. Dziurdzikowski Szymon 67.000
25. Faber Grzegorz 113.000
26. Figarski Dominik 80.670
27. Fuchs Zofia 94.200
28. Furmaniak Angelika 52.000
29. Gawron Oliwia 93.750
30. Gędłek Natalia 86.800
31. Gierat Michał 94.600
32. Górka Natalia 96.600
33. Janikowska Paulina 64.000
34. Janiszewska Justyna 73.500
35. Janus Izabela 77.500
36. Janusiewicz Klaudia 98.400
37. Jarząbek Agata 97.000
38. Jaskólska Monika 111.670
39. Jędrzejas Joanna 103.200
40. Kasperczyk Agata 113.000
41. Kazubowska Paulina 71.250
42. Kisała Wojciech 69.600
43. Klebach Klaudia 120.250
44. Kołodziej Dominika 107.000
45. Komandzik Marta 87.800
46. Kopeć Klaudia 97.000
47. Kordaszewska Julia 101.250
48. Kowalska Anna 71.500
49. Kowalska Michalina 89.200
50. Kozicka Justyna 80.000
51. Kozieł Patrycja 56.250
52. Krawczyk Kinga 101.250
53. Kręcioch Aneta 131.800
54. Krzesimowski Kamil 79.830
55. Kubaszczyk Kamil 69.200
56. Kubejko Karolina 87.000
57. Kubica Daria 61.750
58. Kubica Dominika 59.750
59. Kubik Aleksandra 65.200
60. Kulesza Oliwia 120.400
61. Lubka Sandra 122.000
62. Łydka Dawid 91.000
63. Machalski Bartosz 123.830
64. Maciocha Anna 55.200
65. Maciuszek Magdalena 99.000
66. Malarz Magdalena 91.600
67. Martyniszyn Paweł 106.600
68. Matras Kamil 101.250
69. Michalik Irena 90.600
70. Mierzejewska Magdalena 75.600
71. Mitka Konrad 74.200
72. Mrozik Agnieszka 81.250
73. Mucha Julia 69.800
74. Niedbała Paulina 84.400
75. Nogas Olga 99.250
76. Nowak Jakub 94.500
77. Orzełowska Ewelina 90.200
78. Pałys Bartosz 96.200
79. Pater Izabela 66.000
80. Paulewicz Urszula 68.600
81. Piekorz Karolina 89.000
82. Pierzgalska Aneta 81.750
83. Półtorak Kamil 89.000
84. Pospieszczyk Dawid 109.800
85. Przybylska Aleksandra 72.200
86. Pustół Krzysztof 114.250
87. Pydych Jarosław 111.000
88. Raźnikiewicz Karina 113.140
89. Rożek Martyna 68.600
90. Rus Patryk 93.250
91. Salik Dominika 73.500
92. Siewniak Artur 86.600
93. Sikora Szymon 86.170
94. Siwińska Angelika 87.400
95. Skurzyńska Marlena 76.800
96. Słobodzian Karolina 89.000
97. Sługocka Natalia 115.670
98. Stocerz Klaudia 103.000
99. Szaflik Piotr 61.200
100. Szefer Nicole 45.800
101. Szłuinska Michalina 109.250
102. Szweda Dawid 76.200
103. Turczyńska Aleksandra 69.800
104. Wareluk Filip 96.000
105. Wawrzyczek Kamila 99.000
106. Wicik Alicja 74.250
107. Wiśniewski Igor 107.000
108. Wojakiewicz Agata 87.800
109. Wójcik Filip 66.250
110. Wójcik Karolina 52.800
111. Woźnica Daria 74.000
112. Wrodarczyk Paulina 62.500
113. Wrzesień Szymon 101.200

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Liszka Agata 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kręcioch Aneta 131.800
2. Banaś Justyna 127.250
3. Machalski Bartosz 123.830
4. Lubka Sandra 122.000
5. Bułkowska Oliwia 120.670
6. Kulesza Oliwia 120.400
7. Klebach Klaudia 120.250
8. Sługocka Natalia 115.670
9. Pustół Krzysztof 114.250
10. Raźnikiewicz Karina 113.140
11. Faber Grzegorz 113.000
12. Kasperczyk Agata 113.000
13. Jaskólska Monika 111.670
14. Pydych Jarosław 111.000
15. Pospieszczyk Dawid 109.800
16. Szłuinska Michalina 109.250
17. Kołodziej Dominika 107.000
18. Wiśniewski Igor 107.000
19. Martyniszyn Paweł 106.600
20. Dang Anh Klaudia 106.200
21. Jędrzejas Joanna 103.200
22. Stocerz Klaudia 103.000
23. Kordaszewska Julia 101.250
24. Krawczyk Kinga 101.250
25. Matras Kamil 101.250
26. Wrzesień Szymon 101.200
27. Chwast Marta 101.170
28. Bugla Wojciech 100.830
29. Bil Michał 100.600
30. Nogas Olga 99.250
31. Maciuszek Magdalena 99.000
32. Wawrzyczek Kamila 99.000
33. Czech Karolina 98.750
34. Janusiewicz Klaudia 98.400
35. Jarząbek Agata 97.000
36. Kopeć Klaudia 97.000
37. Górka Natalia 96.600
38. Pałys Bartosz 96.200
39. Wareluk Filip 96.000
40. Gierat Michał 94.600
41. Nowak Jakub 94.500
42. Fuchs Zofia 94.200
43. Gawron Oliwia 93.750
44. Bachowski Konrad 93.250
45. Rus Patryk 93.250
46. Cieśliński Tomasz 92.200
47. Malarz Magdalena 91.600
48. Łydka Dawid 91.000
49. Michalik Irena 90.600
50. Orzełowska Ewelina 90.200
51. Kowalska Michalina 89.200
52. Czarnota Ewelina 89.000
53. Piekorz Karolina 89.000
54. Półtorak Kamil 89.000
55. Słobodzian Karolina 89.000
56. Komandzik Marta 87.800
57. Wojakiewicz Agata 87.800
58. Siwińska Angelika 87.400
59. Kubejko Karolina 87.000
60. Gędłek Natalia 86.800
61. Balicka Honorata 86.680
62. Siewniak Artur 86.600
63. Sikora Szymon 86.170
64. Niedbała Paulina 84.400
65. Chrapek Dominika 83.600
66. Pierzgalska Aneta 81.750
67. Mrozik Agnieszka 81.250
68. Figarski Dominik 80.670
69. Cieluch Kamil 80.000
70. Kozicka Justyna 80.000
71. Krzesimowski Kamil 79.830
72. Duda Michał 79.000
73. Janus Izabela 77.500
74. Skurzyńska Marlena 76.800
75. Szweda Dawid 76.200
76. Andruszkiewicz Wojciech 76.000
77. Mierzejewska Magdalena 75.600
78. Wicik Alicja 74.250
79. Mitka Konrad 74.200
80. Woźnica Daria 74.000
81. Janiszewska Justyna 73.500
82. Salik Dominika 73.500
83. Przybylska Aleksandra 72.200
84. Kowalska Anna 71.500
85. Kazubowska Paulina 71.250
86. Celak Michał 70.000
87. Chojnacka Klaudia 70.000
88. Mucha Julia 69.800
89. Turczyńska Aleksandra 69.800
90. Kisała Wojciech 69.600
91. Kubaszczyk Kamil 69.200
92. Paulewicz Urszula 68.600
93. Rożek Martyna 68.600
94. Dziurdzikowski Szymon 67.000
95. Wójcik Filip 66.250
96. Cudek Wiktoria 66.000
97. Pater Izabela 66.000
98. Kubik Aleksandra 65.200
99. Janikowska Paulina 64.000
100. Bieniek Sylwia 63.800
101. Bujnowski Wojciech 63.670
102. Wrodarczyk Paulina 62.500
103. Czarski-Bonanaty Konrad 61.800
104. Kubica Daria 61.750
105. Szaflik Piotr 61.200
106. Kubica Dominika 59.750
107. Kozieł Patrycja 56.250
108. Danak Anastazja 56.000
109. Maciocha Anna 55.200
110. Wójcik Karolina 52.800
111. Furmaniak Angelika 52.000
112. Szefer Nicole 45.800
113. Dąbrowska Aneta 44.500
114. Liszka Agata 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:27