Filologia, specjalność: język rosyjski - program język biznesu (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-17

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 3.7
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640947
Kontakt do komisji
 mgr Maciej Labocha
 maciej.labocha@us.edu.pl
 323640947

Poniedziałek Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bachniak Eliza 104.500
2. Bayda Wiktoria 118.500
3. Błaszczak Karolina 131.500
4. Braś Aleksandra 87.500
5. Broncel Karolina 112.500
6. Buczak Daria 85.000
7. Cepa Przemysław 83.500
8. Charkas Viktoryia 135.000
9. Chrapka Karolina 91.500
10. Danisz Kamila 108.000
11. Dytkowska Zuzanna 94.500
12. Frankiewicz Adrianna 198.750
13. Galicki Antoni 89.500
14. Gill Adrianna 122.000
15. Głowa Anna 89.500
16. Gurbała Jakub 121.000
17. Hakobjanyan Arsen 62.000
18. Jargiło Aleksandra 99.000
19. Jaskot Magdalena 79.500
20. Kaszuba Natalia 70.500
21. Kmiecik Julia 83.500
22. Krupa Adrian 93.500
23. Kurachevska Irena 116.250
24. Kwiecień Izabela 107.000
25. Łysoń Katarzyna 130.000
26. Mączka Kamila 89.500
27. Madzia Martyna 57.500
28. Mansurova Viktoriia 116.250
29. Mieszaniec Aleksandra 69.500
30. Mirowski Kamil 124.000
31. Młotkowska Hanna 140.000
32. Molenda Wiktoria 118.000
33. Motyka Kinga 108.500
34. Mrowiec Wiktoria 124.500
35. Niedbała Paulina 75.000
36. Nogajczyk Wiktor 82.500
37. Nowińska Agnieszka 118.500
38. Oślizło Wiktoria 144.500
39. Pachnik Julia 126.500
40. Paluchowska Alicja 135.500
41. Piątek Martyna 79.500
42. Pryzwan Marianna 109.500
43. Roznowski Kamil 44.000
44. Rozum Katarzyna 123.500
45. Seweryn Natalia 84.000
46. Śliwakowska Iza 49.000
47. Słota Julia 138.000
48. Szczygieł Natalia 99.000
49. Szymańska Sandra 110.500
50. Tomzik Artur 138.500
51. Watola Wiktoria 73.500
52. Wilkos Patryk 85.500
53. Woźniak Patrycja 79.500
54. Zacharz Wiktoria 61.000
55. Ziaja Wiktoria 86.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Frankiewicz Adrianna 198.750
2. Oślizło Wiktoria 144.500
3. Młotkowska Hanna 140.000
4. Tomzik Artur 138.500
5. Słota Julia 138.000
6. Paluchowska Alicja 135.500
7. Charkas Viktoryia 135.000
8. Błaszczak Karolina 131.500
9. Łysoń Katarzyna 130.000
10. Pachnik Julia 126.500
11. Mrowiec Wiktoria 124.500
12. Mirowski Kamil 124.000
13. Rozum Katarzyna 123.500
14. Gill Adrianna 122.000
15. Gurbała Jakub 121.000
16. Bayda Wiktoria 118.500
17. Nowińska Agnieszka 118.500
18. Molenda Wiktoria 118.000
19. Kurachevska Irena 116.250
20. Mansurova Viktoriia 116.250
21. Broncel Karolina 112.500
22. Szymańska Sandra 110.500
23. Pryzwan Marianna 109.500
24. Motyka Kinga 108.500
25. Danisz Kamila 108.000
26. Kwiecień Izabela 107.000
27. Bachniak Eliza 104.500
28. Jargiło Aleksandra 99.000
29. Szczygieł Natalia 99.000
30. Dytkowska Zuzanna 94.500
31. Krupa Adrian 93.500
32. Chrapka Karolina 91.500
33. Galicki Antoni 89.500
34. Głowa Anna 89.500
35. Mączka Kamila 89.500
36. Braś Aleksandra 87.500
37. Ziaja Wiktoria 86.500
38. Wilkos Patryk 85.500
39. Buczak Daria 85.000
40. Seweryn Natalia 84.000
41. Cepa Przemysław 83.500
42. Kmiecik Julia 83.500
43. Nogajczyk Wiktor 82.500
44. Jaskot Magdalena 79.500
45. Piątek Martyna 79.500
46. Woźniak Patrycja 79.500
47. Niedbała Paulina 75.000
48. Watola Wiktoria 73.500
49. Kaszuba Natalia 70.500
50. Mieszaniec Aleksandra 69.500
51. Hakobjanyan Arsen 62.000
52. Zacharz Wiktoria 61.000
53. Madzia Martyna 57.500
54. Śliwakowska Iza 49.000
55. Roznowski Kamil 44.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:27