Filozofia (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
ul. Bankowa 11, p. 22
40-007 Katowice
tel. 032 359 1195
Kontakt do komisji
 mgr Sebastian Śpiewak
 sebastian.spiewak@us.edu.pl
 535148982

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Graf Adam 76.600
2. Adamczewska Natalia 87.900
3. Basińska Angelika 59.700
4. Błasiak Joanna 48.900
5. Byczek Natalia 65.100
6. Cebulski Jan 89.100
7. Chrobok Angelika 41.100
8. Cyranowski Damian 27.600
9. Czudej Kamil 80.400
10. Drożdż Maciej 79.600
11. Furmanowicz Michał 56.600
12. Galicki Antoni 59.300
13. Gerliński Wiktor 67.100
14. Goliasz Monika 85.800
15. Grześka Magnus 65.900
16. Herman Krzysztof 67.700
17. Janosz Wojciech 88.100
18. Jędrysik Miłosz 62.300
19. Kabus Nicole 90.910
20. Kabut Karol 85.900
21. Klimczyk-Irzyk Monika 68.000
22. Kluger Łukasz 50.100
23. Korde Joanna 73.800
24. Krentusz Mateusz 43.000
25. Krzymiński Jakub 42.900
26. Kuźmińska Jolanta 65.000
27. Latos Aleksandra 70.700
28. Liszka Rafał 37.200
29. Malaga Klaudia 85.400
30. Malicki Dawid 70.000
31. Maliszewski Jacek 66.800
32. Maroszczyk Aleksander 73.200
33. Michalski Przemysław 59.000
34. Mosakowska Magdalena 84.200
35. Nawrat Mateusz 79.500
36. Pietrzko Magdalena 88.900
37. Płachta Łukasz 88.700
38. Popiel Bartłomiej 71.400
39. Rabus Bartosz 82.400
40. Riemer Patryk 74.000
41. Sanocki Filip 78.000
42. Sęczkowski Dominik 63.000
43. Shevchuk Viktoriia 77.500
44. Siwy Łukasz 38.800
45. Ślęczek Maciej 84.000
46. Szydłowski Marek 77.500
47. Wnuk Daria 86.200
48. Zagadskyi Maksym 68.750
49. Zawistowski Jakub 54.500
50. Ziemba Paweł 80.100
51. Zub Wojciech 29.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Górecki Michał 0.000
2. Heliosz Sebastian 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kabus Nicole 90.910
2. Cebulski Jan 89.100
3. Pietrzko Magdalena 88.900
4. Płachta Łukasz 88.700
5. Janosz Wojciech 88.100
6. Adamczewska Natalia 87.900
7. Wnuk Daria 86.200
8. Kabut Karol 85.900
9. Goliasz Monika 85.800
10. Malaga Klaudia 85.400
11. Mosakowska Magdalena 84.200
12. Ślęczek Maciej 84.000
13. Rabus Bartosz 82.400
14. Czudej Kamil 80.400
15. Ziemba Paweł 80.100
16. Drożdż Maciej 79.600
17. Nawrat Mateusz 79.500
18. Sanocki Filip 78.000
19. Shevchuk Viktoriia 77.500
20. Szydłowski Marek 77.500
21. Graf Adam 76.600
22. Riemer Patryk 74.000
23. Korde Joanna 73.800
24. Maroszczyk Aleksander 73.200
25. Popiel Bartłomiej 71.400
26. Latos Aleksandra 70.700
27. Malicki Dawid 70.000
28. Zagadskyi Maksym 68.750
29. Klimczyk-Irzyk Monika 68.000
30. Herman Krzysztof 67.700
31. Gerliński Wiktor 67.100
32. Maliszewski Jacek 66.800
33. Grześka Magnus 65.900
34. Byczek Natalia 65.100
35. Kuźmińska Jolanta 65.000
36. Sęczkowski Dominik 63.000
37. Jędrysik Miłosz 62.300
38. Basińska Angelika 59.700
39. Galicki Antoni 59.300
40. Michalski Przemysław 59.000
41. Furmanowicz Michał 56.600
42. Zawistowski Jakub 54.500
43. Kluger Łukasz 50.100
44. Błasiak Joanna 48.900
45. Krentusz Mateusz 43.000
46. Krzymiński Jakub 42.900
47. Chrobok Angelika 41.100
48. Siwy Łukasz 38.800
49. Liszka Rafał 37.200
50. Zub Wojciech 29.000
51. Cyranowski Damian 27.600
52. Górecki Michał 0.000
53. Heliosz Sebastian 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:28