Filologia, specjalność: język rosyjski - program tłumaczeniowy (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-17

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 3.7
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640947
Kontakt do komisji
 mgr Bartłomiej Kopczacki
 bartlomiej.kopczacki@us.edu.pl
 323640947

Poniedziałek Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bańczyk Danuta 75.500
2. Bayda Wiktoria 118.500
3. Błaszczak Karolina 131.500
4. Bolek Aleksandra 108.500
5. Broncel Karolina 112.500
6. Bryk Katarzyna 100.000
7. Bukowczan Gabriela 116.000
8. Chmielewska Klaudia 96.500
9. Dąbrowa Magdalena 118.500
10. Dytkowska Zuzanna 94.500
11. Franiel Edyta 134.000
12. Grzegorczyk Karolina 96.000
13. Hołyś Izabela 50.500
14. Iwanczyszak Daria 75.500
15. Jargiło Aleksandra 99.000
16. Jędrzejczyk Dominik 132.000
17. Kania Magda 148.000
18. Kędziora Paulina 114.500
19. Koczor Karolina 112.500
20. Kucharska Anna 109.500
21. Kuder Bartosz 120.500
22. Kurachevska Irena 116.250
23. Kuśmierczuk Barbara 120.000
24. Kwiecień Agata 48.500
25. Kwiecień Izabela 107.000
26. Latacz Katarzyna 124.500
27. Machura Krystian 134.000
28. Mansurova Viktoriia 116.250
29. Mirowski Kamil 124.000
30. Molenda Wiktoria 118.000
31. Mośny Agata 98.500
32. Nowak Honorata 116.000
33. Nowak Klaudia 98.000
34. Pazera Weronika 72.500
35. Piątek Adrianna 138.500
36. Piątek Martyna 79.500
37. Pryzwan Marianna 109.500
38. Prządo Anna 100.500
39. Pyżyńska Karolina 99.500
40. Sikora Elżbieta 130.500
41. Słota Julia 148.000
42. Smolak Kacper 121.000
43. Stańczak Marta 100.500
44. Szymańska Sandra 110.500
45. Toda Roksana 91.500
46. Wendland Karina 102.500
47. Wiercioch Klaudia 110.500
48. Wierzbinski Szymon 72.500
49. Witosza Michał 112.000
50. Wojtaś Nadia 113.500
51. Zwolińska Adrianna 69.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Banaś Anna 0.000
2. Piecha Marta

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kania Magda 148.000
2. Słota Julia 148.000
3. Piątek Adrianna 138.500
4. Franiel Edyta 134.000
5. Machura Krystian 134.000
6. Jędrzejczyk Dominik 132.000
7. Błaszczak Karolina 131.500
8. Sikora Elżbieta 130.500
9. Latacz Katarzyna 124.500
10. Mirowski Kamil 124.000
11. Smolak Kacper 121.000
12. Kuder Bartosz 120.500
13. Kuśmierczuk Barbara 120.000
14. Bayda Wiktoria 118.500
15. Dąbrowa Magdalena 118.500
16. Molenda Wiktoria 118.000
17. Kurachevska Irena 116.250
18. Mansurova Viktoriia 116.250
19. Bukowczan Gabriela 116.000
20. Nowak Honorata 116.000
21. Kędziora Paulina 114.500
22. Wojtaś Nadia 113.500
23. Broncel Karolina 112.500
24. Koczor Karolina 112.500
25. Witosza Michał 112.000
26. Szymańska Sandra 110.500
27. Wiercioch Klaudia 110.500
28. Kucharska Anna 109.500
29. Pryzwan Marianna 109.500
30. Bolek Aleksandra 108.500
31. Kwiecień Izabela 107.000
32. Wendland Karina 102.500
33. Prządo Anna 100.500
34. Stańczak Marta 100.500
35. Bryk Katarzyna 100.000
36. Pyżyńska Karolina 99.500
37. Jargiło Aleksandra 99.000
38. Mośny Agata 98.500
39. Nowak Klaudia 98.000
40. Chmielewska Klaudia 96.500
41. Grzegorczyk Karolina 96.000
42. Dytkowska Zuzanna 94.500
43. Toda Roksana 91.500
44. Piątek Martyna 79.500
45. Bańczyk Danuta 75.500
46. Iwanczyszak Daria 75.500
47. Pazera Weronika 72.500
48. Wierzbinski Szymon 72.500
49. Zwolińska Adrianna 69.500
50. Hołyś Izabela 50.500
51. Kwiecień Agata 48.500
52. Banaś Anna 0.000
53. Piecha Marta
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:29