Kognitywistyka (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
ul. Bankowa 11, p. 22
40-007 Katowice
tel. 032 359 1195
Kontakt do komisji
 mgr Sebastian Śpiewak
 sebastian.spiewak@us.edu.pl
 535148982

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Barborka Roma 60.100
2. Bednarczyk Roxana 56.700
3. Binkiewicz Mateusz 64.400
4. Biskup Bartosz 68.900
5. Blicharska Karolina 82.900
6. Błachowicz Julia 67.400
7. Bogunia Julia 77.000
8. Boguslawski Michal 88.200
9. Bukowska Emilia 84.500
10. Burzawa Martyna 69.600
11. Chmielewska Urszula 86.400
12. Czepczor Gabriela 79.400
13. Dębska Aleksandra 62.700
14. Dorula Ewa 65.300
15. Droń Emilia 72.800
16. Drózd Julia 50.300
17. Dulnik Patrycja 67.100
18. Dybek Karolina 64.200
19. Furmanowicz Michał 56.600
20. Gembalski Miłosz 56.100
21. Głuszek Jakub 79.900
22. Gołuch Hanna 91.100
23. Góra Zuzanna 85.500
24. Groborz Adam 80.100
25. Grzybowska Magdalena 80.700
26. Halastra Konrad 77.200
27. Hrybik Aleksandra 57.700
28. Iskra Aleksandra 86.600
29. Jurczyk Oliwia 66.200
30. Karbowski Maciej 76.600
31. Kasperek Jacek 78.750
32. Kaszyca Bartosz 78.500
33. Kiecoń Karolina 84.200
34. Klepa Katarzyna 44.200
35. Kłakus Konrad 70.500
36. Konopka Kinga 43.500
37. Kowina Grzegorz 75.300
38. Kubiak Diana 57.600
39. Kubiak Wiktoria 56.800
40. Kubosz Szymon 86.300
41. Kucharska Klaudia 82.200
42. Lach Jakub 46.400
43. Leśniak Anna 66.700
44. Leszczyk Kazimiera 58.000
45. Liszka Katarzyna 88.200
46. Ludwin Sylwia 82.400
47. Łukaszek Monika 89.500
48. Madej Agnieszka 91.900
49. Majda Jeremi 82.500
50. Michalska Zuzanna 70.700
51. Mystek Sylwia 50.200
52. Nawratek Olga 83.900
53. Nobis Piotr 90.300
54. Nowak Artur 84.800
55. Nowakowska Justyna 85.100
56. Nowińska Agnieszka 79.900
57. Oleś Aleksander 82.300
58. Opaszowski Michał 47.100
59. Ostrowski Piotr 46.500
60. Pałgan Paulina 81.000
61. Pawłowska Natalia 95.800
62. Piątkowska Maja 69.600
63. Piech Agata 54.100
64. Piechura Oliwia 90.800
65. Pilipiec Weronika 63.200
66. Płóciennik Tymon 70.600
67. Połacik Ewa 79.300
68. Prus Julia 71.000
69. Pucek Adrianna 79.500
70. Rakosza Agata 72.100
71. Rodziewicz Natasza 85.800
72. Ścibisz Klaudia 72.900
73. Serwacka Klaudia 54.300
74. Siwy Łukasz 38.800
75. Śnietka Magdalena 59.900
76. Sprus Marta 62.300
77. Stęplewska Klaudia 64.000
78. Sula Dominik 59.100
79. Szafron Zuzanna 85.900
80. Szaramowicz Julia 86.000
81. Szczerbiński Jakub 66.700
82. Wiercioch Rafał 66.400
83. Wita Oskar 69.400
84. Wnuk Daria 86.200
85. Wójcik Magdalena 95.600
86. Wolny Nikola 46.700
87. Wróbel Anna 82.300
88. Wrodarczyk Agnieszka 67.900
89. Wygasz Jakub 85.400
90. Zębik Estera 80.100
91. Zielonka Natalia 58.300

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Pawłowska Natalia 95.800
2. Wójcik Magdalena 95.600
3. Madej Agnieszka 91.900
4. Gołuch Hanna 91.100
5. Piechura Oliwia 90.800
6. Nobis Piotr 90.300
7. Łukaszek Monika 89.500
8. Boguslawski Michal 88.200
9. Liszka Katarzyna 88.200
10. Iskra Aleksandra 86.600
11. Chmielewska Urszula 86.400
12. Kubosz Szymon 86.300
13. Wnuk Daria 86.200
14. Szaramowicz Julia 86.000
15. Szafron Zuzanna 85.900
16. Rodziewicz Natasza 85.800
17. Góra Zuzanna 85.500
18. Wygasz Jakub 85.400
19. Nowakowska Justyna 85.100
20. Nowak Artur 84.800
21. Bukowska Emilia 84.500
22. Kiecoń Karolina 84.200
23. Nawratek Olga 83.900
24. Blicharska Karolina 82.900
25. Majda Jeremi 82.500
26. Ludwin Sylwia 82.400
27. Oleś Aleksander 82.300
28. Wróbel Anna 82.300
29. Kucharska Klaudia 82.200
30. Pałgan Paulina 81.000
31. Grzybowska Magdalena 80.700
32. Groborz Adam 80.100
33. Zębik Estera 80.100
34. Głuszek Jakub 79.900
35. Nowińska Agnieszka 79.900
36. Pucek Adrianna 79.500
37. Czepczor Gabriela 79.400
38. Połacik Ewa 79.300
39. Kasperek Jacek 78.750
40. Kaszyca Bartosz 78.500
41. Halastra Konrad 77.200
42. Bogunia Julia 77.000
43. Karbowski Maciej 76.600
44. Kowina Grzegorz 75.300
45. Ścibisz Klaudia 72.900
46. Droń Emilia 72.800
47. Rakosza Agata 72.100
48. Prus Julia 71.000
49. Michalska Zuzanna 70.700
50. Płóciennik Tymon 70.600
51. Kłakus Konrad 70.500
52. Burzawa Martyna 69.600
53. Piątkowska Maja 69.600
54. Wita Oskar 69.400
55. Biskup Bartosz 68.900
56. Wrodarczyk Agnieszka 67.900
57. Błachowicz Julia 67.400
58. Dulnik Patrycja 67.100
59. Leśniak Anna 66.700
60. Szczerbiński Jakub 66.700
61. Wiercioch Rafał 66.400
62. Jurczyk Oliwia 66.200
63. Dorula Ewa 65.300
64. Binkiewicz Mateusz 64.400
65. Dybek Karolina 64.200
66. Stęplewska Klaudia 64.000
67. Pilipiec Weronika 63.200
68. Dębska Aleksandra 62.700
69. Sprus Marta 62.300
70. Barborka Roma 60.100
71. Śnietka Magdalena 59.900
72. Sula Dominik 59.100
73. Zielonka Natalia 58.300
74. Leszczyk Kazimiera 58.000
75. Hrybik Aleksandra 57.700
76. Kubiak Diana 57.600
77. Kubiak Wiktoria 56.800
78. Bednarczyk Roxana 56.700
79. Furmanowicz Michał 56.600
80. Gembalski Miłosz 56.100
81. Serwacka Klaudia 54.300
82. Piech Agata 54.100
83. Drózd Julia 50.300
84. Mystek Sylwia 50.200
85. Opaszowski Michał 47.100
86. Wolny Nikola 46.700
87. Ostrowski Piotr 46.500
88. Lach Jakub 46.400
89. Klepa Katarzyna 44.200
90. Konopka Kinga 43.500
91. Siwy Łukasz 38.800
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:30