Administracja (niestacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-20

Adres
ul. Bankowa 11 B, p. 1.25
40-007 Katowice
tel. 323591595
Kontakt do komisji
 mgr Agnieszka Jach-Wróbel
 agnieszka.jach-wrobel@us.edu.pl
 323592067

 mgr Anna Peas
 anna.peas@us.edu.pl
 323591595

 mgr Anna Kostur
 anna.kostur@us.edu.pl
 323592064

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
12:00 - 15:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00 12:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Anioł Sylwia 0.000
2. Bator Katarzyna 0.000
3. Biegun Paulina 0.000
4. Bochenek Julia 0.000
5. Caputa Katarzyna 0.000
6. Chodyńska Klaudia 0.000
7. Chrószcz Sylwia 0.000
8. Ciołczyk Wojciech 0.000
9. Doktor Dawid 0.000
10. Dusza-Książek Magdalena 0.000
11. Fijałkowska Katarzyna 0.000
12. Filo Justyna 0.000
13. Gaj Julia 0.000
14. Gieszczyk Kamila 0.000
15. Gniecka Sandra 0.000
16. Haraf Joanna 0.000
17. Hubka Elżbieta 0.000
18. Jaroszewska Oliwia 0.000
19. Jarzyna Weronika 0.000
20. Jęczmionka Żaneta 0.000
21. Kaczor Karolina 0.000
22. Kałuża Mateusz 0.000
23. Kołodziej Aleksandra 0.000
24. Kopeć Sebastian 0.000
25. Krawczyk Żaneta 0.000
26. Krzywda Damian 0.000
27. Kubas Klaudia 0.000
28. Kwarciak Mariusz 0.000
29. Larysz Piotr 0.000
30. Laskowska Tamara 0.000
31. Lepiarczyk Karolina 0.000
32. Łukasiewicz Dawid 0.000
33. Maindok Sandra 0.000
34. Malik Michał 0.000
35. Marek Ewa 0.000
36. Masiak Jessica 0.000
37. Męciński Jakub 0.000
38. Moroń Paulina 0.000
39. Mrowiec Bartłomiej 0.000
40. Niewiadomska Natalia 0.000
41. Nycz Stanisław 0.000
42. Pajonk Weronika 0.000
43. Paluch Monika 0.000
44. Paprota Anita 0.000
45. Paszek Nikola 0.000
46. Pawlik Monika 0.000
47. Pięta Malwina 0.000
48. Połowienia Agata 0.000
49. Połowienia Dorota 0.000
50. Przeliorz Wiktoria 0.000
51. Radzioch Kinga 0.000
52. Reszke Maja 0.000
53. Roszczyk Magdalena 0.000
54. Rychlik Aleksandra 0.000
55. Ryguła Michał 0.000
56. Rzepka Patryk 0.000
57. Sadkowska Karolina 0.000
58. Samek Natalia 0.000
59. Sikorska Anna 0.000
60. Siudak Alicja 0.000
61. Skałecka Katarzyna 0.000
62. Słupik Magdalena 0.000
63. Soboń Magdalena
64. Sójka Beata 0.000
65. Śpiewak Mateusz 0.000
66. Staśko Andrzej 0.000
67. Suchecka Natalia 0.000
68. Świątek Sylwia 0.000
69. Świergolik Edyta 0.000
70. Sygulska Aleksandra 0.000
71. Szyroki Dominika 0.000
72. Trocha Maria 0.000
73. Wabik Kamil 0.000
74. Wawrzeczko Magdalena 0.000
75. Wiewióra Joanna 0.000
76. Wojciechowski Rafał 0.000
77. Wolszleger Arnold
78. Zientek Patrycja 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Anioł Sylwia 0.000
2. Bator Katarzyna 0.000
3. Biegun Paulina 0.000
4. Bochenek Julia 0.000
5. Caputa Katarzyna 0.000
6. Chodyńska Klaudia 0.000
7. Chrószcz Sylwia 0.000
8. Ciołczyk Wojciech 0.000
9. Doktor Dawid 0.000
10. Dusza-Książek Magdalena 0.000
11. Fijałkowska Katarzyna 0.000
12. Filo Justyna 0.000
13. Gaj Julia 0.000
14. Gieszczyk Kamila 0.000
15. Gniecka Sandra 0.000
16. Haraf Joanna 0.000
17. Hubka Elżbieta 0.000
18. Jaroszewska Oliwia 0.000
19. Jarzyna Weronika 0.000
20. Jęczmionka Żaneta 0.000
21. Kaczor Karolina 0.000
22. Kałuża Mateusz 0.000
23. Kołodziej Aleksandra 0.000
24. Kopeć Sebastian 0.000
25. Krawczyk Żaneta 0.000
26. Krzywda Damian 0.000
27. Kubas Klaudia 0.000
28. Kwarciak Mariusz 0.000
29. Larysz Piotr 0.000
30. Laskowska Tamara 0.000
31. Lepiarczyk Karolina 0.000
32. Łukasiewicz Dawid 0.000
33. Maindok Sandra 0.000
34. Malik Michał 0.000
35. Marek Ewa 0.000
36. Masiak Jessica 0.000
37. Męciński Jakub 0.000
38. Moroń Paulina 0.000
39. Mrowiec Bartłomiej 0.000
40. Niewiadomska Natalia 0.000
41. Nycz Stanisław 0.000
42. Pajonk Weronika 0.000
43. Paluch Monika 0.000
44. Paprota Anita 0.000
45. Paszek Nikola 0.000
46. Pawlik Monika 0.000
47. Pięta Malwina 0.000
48. Połowienia Agata 0.000
49. Połowienia Dorota 0.000
50. Przeliorz Wiktoria 0.000
51. Radzioch Kinga 0.000
52. Reszke Maja 0.000
53. Roszczyk Magdalena 0.000
54. Rychlik Aleksandra 0.000
55. Ryguła Michał 0.000
56. Rzepka Patryk 0.000
57. Sadkowska Karolina 0.000
58. Samek Natalia 0.000
59. Sikorska Anna 0.000
60. Siudak Alicja 0.000
61. Skałecka Katarzyna 0.000
62. Słupik Magdalena 0.000
63. Sójka Beata 0.000
64. Śpiewak Mateusz 0.000
65. Staśko Andrzej 0.000
66. Suchecka Natalia 0.000
67. Świątek Sylwia 0.000
68. Świergolik Edyta 0.000
69. Sygulska Aleksandra 0.000
70. Szyroki Dominika 0.000
71. Trocha Maria 0.000
72. Wabik Kamil 0.000
73. Wawrzeczko Magdalena 0.000
74. Wiewióra Joanna 0.000
75. Wojciechowski Rafał 0.000
76. Zientek Patrycja 0.000
77. Soboń Magdalena
78. Wolszleger Arnold
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:26