Filologia, specjalność: języki stosowane: język rosyjski z językiem angielskim (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-17

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 3.7
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640947
Kontakt do komisji
 mgr Maciej Labocha
 maciej.labocha@us.edu.pl
 323640947

Poniedziałek Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bała Karolina 142.000
2. Bernard Martyna 130.500
3. Biały Szymon 132.000
4. Błachut Katarzyna 97.000
5. Braś Aleksandra 87.500
6. Bryzik Sylwia 129.000
7. Budnik Anna 132.500
8. Chmielewski Maciej 119.000
9. Chrystaszek Michał 136.000
10. Dulevich Hanna 120.000
11. Dytkowska Zuzanna 94.500
12. Forajter Justyna 106.500
13. Fornalczyk Maria 237.500
14. Foryś Sonia 136.000
15. Franiel Edyta 134.000
16. Gajda Marta 78.500
17. Gajecka Dagmara 118.500
18. Gąsior Wioleta 78.000
19. Gill Adrianna 122.000
20. Głowa Anna 89.500
21. Gonera Gabriel 130.000
22. Grabicka Daria 148.000
23. Gruszka Magdalena 144.000
24. Grzenia Angela 130.500
25. Hacaś Paulina 128.000
26. Hamann Anna 128.560
27. Holona Dorota 83.500
28. Jabłońska Małgorzata 146.000
29. Jankowska Martyna 128.500
30. Jarosz Dagmara 125.500
31. Jedwabna Weronika 71.000
32. Joachimska Maja 215.000
33. Kalisz Martyna 110.000
34. Klimas Eryka 122.500
35. Klimas Jan 98.000
36. Koczor Karolina 112.500
37. Kotula Magdalena 144.000
38. Krzywdziński Przemysław 142.000
39. Kwiecień Adrianna 130.500
40. Lisiecka Magdalena 138.000
41. Łukaszek Sara 140.000
42. Łysoń Katarzyna 130.000
43. Magner Michał 148.000
44. Marcol Anna 118.500
45. Marcoń Kajetan 107.500
46. Młotkowska Hanna 140.000
47. Moskalska Katarzyna 135.500
48. Motyka Kinga 108.500
49. Nocoń Szymon 106.500
50. Nowak Weronika 148.000
51. Nowodworski Dawid 101.000
52. Olczyk Agata 67.000
53. Pancerz Karol 122.500
54. Piątek Adrianna 138.500
55. Pietraszko Weronika 128.000
56. Pisalska Martyna 88.500
57. Prasak Paula 116.000
58. Prus Julia 96.000
59. Pryzwan Marianna 109.500
60. Regulska Alicja 215.000
61. Reichel Magdalena 127.000
62. Remplewska Urszula 67.500
63. Rozmus Maria 146.500
64. Rusin Paulina 136.500
65. Ruszczyk Przemysław 123.500
66. Saniternik Jakub 147.000
67. Sankala Piotr 98.000
68. Servinskyi Ievgenii 120.000
69. Sobczak Natalia 119.500
70. Sobel Patrycja 134.500
71. Staszek Magdalena 125.000
72. Stokowy Jacek 108.500
73. Struzik Anna 128.000
74. Stuglik Kinga 134.000
75. Synowiec Agata 120.500
76. Szczecina Klaudia 120.500
77. Szewczyk Justyna 112.500
78. Sznajder Anna 128.000
79. Szulc Krzesimir 148.000
80. Szwarc Manuela 107.000
81. Szymanek Anna 102.000
82. Toman Jessica 127.500
83. Tondera Karen 98.000
84. Wagner Dominika 99.500
85. Walo Kamila 104.500
86. Wawrzyńczak Małgorzata 130.000
87. Węgier Dominika 50.000
88. Wencel Sylwia 97.500
89. Wikarek Marta 111.500
90. Wileczek Sara 136.000
91. Wilkos Patryk 85.500
92. Wólczyńska Karolina 216.250
93. Zwolińska Adrianna 69.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Skupin Martyna 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Fornalczyk Maria 237.500
2. Wólczyńska Karolina 216.250
3. Joachimska Maja 215.000
4. Regulska Alicja 215.000
5. Grabicka Daria 148.000
6. Magner Michał 148.000
7. Nowak Weronika 148.000
8. Szulc Krzesimir 148.000
9. Saniternik Jakub 147.000
10. Rozmus Maria 146.500
11. Jabłońska Małgorzata 146.000
12. Gruszka Magdalena 144.000
13. Kotula Magdalena 144.000
14. Bała Karolina 142.000
15. Krzywdziński Przemysław 142.000
16. Łukaszek Sara 140.000
17. Młotkowska Hanna 140.000
18. Piątek Adrianna 138.500
19. Lisiecka Magdalena 138.000
20. Rusin Paulina 136.500
21. Chrystaszek Michał 136.000
22. Foryś Sonia 136.000
23. Wileczek Sara 136.000
24. Moskalska Katarzyna 135.500
25. Sobel Patrycja 134.500
26. Franiel Edyta 134.000
27. Stuglik Kinga 134.000
28. Budnik Anna 132.500
29. Biały Szymon 132.000
30. Bernard Martyna 130.500
31. Grzenia Angela 130.500
32. Kwiecień Adrianna 130.500
33. Gonera Gabriel 130.000
34. Łysoń Katarzyna 130.000
35. Wawrzyńczak Małgorzata 130.000
36. Bryzik Sylwia 129.000
37. Hamann Anna 128.560
38. Jankowska Martyna 128.500
39. Hacaś Paulina 128.000
40. Pietraszko Weronika 128.000
41. Struzik Anna 128.000
42. Sznajder Anna 128.000
43. Toman Jessica 127.500
44. Reichel Magdalena 127.000
45. Jarosz Dagmara 125.500
46. Staszek Magdalena 125.000
47. Ruszczyk Przemysław 123.500
48. Klimas Eryka 122.500
49. Pancerz Karol 122.500
50. Gill Adrianna 122.000
51. Synowiec Agata 120.500
52. Szczecina Klaudia 120.500
53. Dulevich Hanna 120.000
54. Servinskyi Ievgenii 120.000
55. Sobczak Natalia 119.500
56. Chmielewski Maciej 119.000
57. Gajecka Dagmara 118.500
58. Marcol Anna 118.500
59. Prasak Paula 116.000
60. Koczor Karolina 112.500
61. Szewczyk Justyna 112.500
62. Wikarek Marta 111.500
63. Kalisz Martyna 110.000
64. Pryzwan Marianna 109.500
65. Motyka Kinga 108.500
66. Stokowy Jacek 108.500
67. Marcoń Kajetan 107.500
68. Szwarc Manuela 107.000
69. Forajter Justyna 106.500
70. Nocoń Szymon 106.500
71. Walo Kamila 104.500
72. Szymanek Anna 102.000
73. Nowodworski Dawid 101.000
74. Wagner Dominika 99.500
75. Klimas Jan 98.000
76. Sankala Piotr 98.000
77. Tondera Karen 98.000
78. Wencel Sylwia 97.500
79. Błachut Katarzyna 97.000
80. Prus Julia 96.000
81. Dytkowska Zuzanna 94.500
82. Głowa Anna 89.500
83. Pisalska Martyna 88.500
84. Braś Aleksandra 87.500
85. Wilkos Patryk 85.500
86. Holona Dorota 83.500
87. Gajda Marta 78.500
88. Gąsior Wioleta 78.000
89. Jedwabna Weronika 71.000
90. Zwolińska Adrianna 69.500
91. Remplewska Urszula 67.500
92. Olczyk Agata 67.000
93. Węgier Dominika 50.000
94. Skupin Martyna 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:29