Historia (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-18 - 2017-07-20

Adres
ul. Bankowa 11, p. 18
40-007 Katowice
tel. 032 359 2075
Kontakt do komisji
 mgr Piotr Kowalewski
 piotr.kowalewski@us.edu.pl
 032 359 1314

Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Antoł Magda 72.200
2. Biel Mikołaj 55.200
3. Bochenek Bartłomiej 47.100
4. Bochentyn Bartosz 61.000
5. Bodziony Jarosław 71.000
6. Borowiecki Bartosz 61.400
7. Brózda Michał 68.700
8. Brzozowski Paweł 75.900
9. Chlebik Hubert 82.400
10. Chmura Damian 63.400
11. Chomik Piotr 65.700
12. Chrobok Piotr 64.900
13. Ciążkowska Weronika 76.200
14. Ciomek Dominik 64.100
15. Dombek Patryk 42.300
16. Dudzik Natalia 52.800
17. Dziedzic Kacper 45.500
18. Gałęziok Katarzyna 37.900
19. Gałwa Karol 37.000
20. Ganczarek Rafał 69.300
21. Gawron Dominika 73.000
22. Girycka Katarzyna 81.200
23. Glück Jacek 70.500
24. Główczyński Szymon 73.000
25. Górny Michał 63.900
26. Grabowska Patrycja 58.700
27. Grim Robert 47.100
28. Grochowska Agnieszka 93.700
29. Ilnicka Anna 68.000
30. Imielski Jakub 66.200
31. Jęczmyk Przemysław 58.400
32. Kaleta Daniel 65.400
33. Kalkowski Kamil 81.800
34. Kaltenberg Weronika 63.000
35. Kamińska Marta 78.700
36. Kapica Miriam 77.300
37. Kieruj Wojciech 55.500
38. Kiszka Jarosław 65.500
39. Kluger Łukasz 50.100
40. Knapczyk Piotr 67.200
41. Koćma Klaudia 75.900
42. Kocot Aleksander 78.100
43. Kokot Daria 69.800
44. Kokot Klaudia 78.600
45. Kolarczyk Sebastian 69.500
46. Kopiec Michał 59.100
47. Korczyk Marek 71.800
48. Krawiec Mateusz 80.400
49. Król Filip 74.100
50. Krupska Oliwia 62.700
51. Kubas Paweł 52.600
52. Kubica Bartłomiej 58.600
53. Kucharczyk Adrian 57.400
54. Kulawik Paweł 56.500
55. Kustra Karol 59.100
56. Lach Jakub 51.600
57. Legierski Kacper 78.900
58. Lewandowski Marcin 85.900
59. Łodkowski Artur 77.700
60. Majchrowicz Bartłomiej 84.200
61. Marczyk Laura 67.800
62. Maroszczyk Aleksander 73.200
63. Mazgaj Wojciech 59.100
64. Migdał Łukasz 78.100
65. Mikrut Dawid 49.000
66. Mokrzycki Patryk 67.700
67. Mol Mateusz 64.100
68. Moroń Aleksandra 69.100
69. Mrusek Mateusz 55.900
70. Nachlik Martin 71.800
71. Nitka Jakub 72.300
72. Nowaczkiewicz Maciej 70.500
73. Nowak Honorata 76.000
74. Nowak Kamil 65.800
75. Nowak Kamil 68.500
76. Nowosiński Michał 68.400
77. Pawelec Karolina 38.700
78. Pawłowski Kamil 48.500
79. Pietrzyk Karol 71.100
80. Piwczyk Piotr 73.300
81. Płoszaj Sebastian 89.800
82. Pojda Patryk 53.300
83. Popiel Bartłomiej 71.400
84. Prokop Aleksandra 54.400
85. Psota Kamil 75.200
86. Reichel Adam 54.800
87. Remblewska Martyna 79.400
88. Rozmus Adam 71.200
89. Rydzek Nikoletta 52.800
90. Rylik Kinga 67.900
91. Rzepka Oliwia 93.500
92. Salik Tomasz 66.100
93. Siewniak Łukasz 73.800
94. Snarska Magdalena 62.600
95. Soczek Kamil 66.700
96. Stankowska Karolina 62.900
97. Stenchlik Agnieszka 88.900
98. Strugacz Krzysztof 66.400
99. Stychno Magdalena 63.400
100. Świerczyński Patryk 44.900
101. Szarafiński Paweł 62.800
102. Szczepańczyk Piotr 85.800
103. Szczerbiński Jakub 66.700
104. Szewczyk Jacek 61.000
105. Szmydt Jakub 56.100
106. Szymura Marek 67.700
107. Trela Gracjan 47.900
108. Tylak Jakub 64.400
109. Walla Marcin 65.700
110. Wawiórko Marcin 62.100
111. Wilk Krzysztof 82.300
112. Wita Oskar 69.400
113. Włochowicz Wojciech 79.900
114. Wojciechowski Mikołaj 78.700
115. Woś Adrian 51.750
116. Wróbel Krzysztof 67.000
117. Wywalec Adam 61.900
118. Zasikowski Mateusz 31.500
119. Zawisza Jarosław 89.100

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Grochowska Agnieszka 93.700
2. Rzepka Oliwia 93.500
3. Płoszaj Sebastian 89.800
4. Zawisza Jarosław 89.100
5. Stenchlik Agnieszka 88.900
6. Lewandowski Marcin 85.900
7. Szczepańczyk Piotr 85.800
8. Majchrowicz Bartłomiej 84.200
9. Chlebik Hubert 82.400
10. Wilk Krzysztof 82.300
11. Kalkowski Kamil 81.800
12. Girycka Katarzyna 81.200
13. Krawiec Mateusz 80.400
14. Włochowicz Wojciech 79.900
15. Remblewska Martyna 79.400
16. Legierski Kacper 78.900
17. Kamińska Marta 78.700
18. Wojciechowski Mikołaj 78.700
19. Kokot Klaudia 78.600
20. Kocot Aleksander 78.100
21. Migdał Łukasz 78.100
22. Łodkowski Artur 77.700
23. Kapica Miriam 77.300
24. Ciążkowska Weronika 76.200
25. Nowak Honorata 76.000
26. Brzozowski Paweł 75.900
27. Koćma Klaudia 75.900
28. Psota Kamil 75.200
29. Król Filip 74.100
30. Siewniak Łukasz 73.800
31. Piwczyk Piotr 73.300
32. Maroszczyk Aleksander 73.200
33. Gawron Dominika 73.000
34. Główczyński Szymon 73.000
35. Nitka Jakub 72.300
36. Antoł Magda 72.200
37. Korczyk Marek 71.800
38. Nachlik Martin 71.800
39. Popiel Bartłomiej 71.400
40. Rozmus Adam 71.200
41. Pietrzyk Karol 71.100
42. Bodziony Jarosław 71.000
43. Glück Jacek 70.500
44. Nowaczkiewicz Maciej 70.500
45. Kokot Daria 69.800
46. Kolarczyk Sebastian 69.500
47. Wita Oskar 69.400
48. Ganczarek Rafał 69.300
49. Moroń Aleksandra 69.100
50. Brózda Michał 68.700
51. Nowak Kamil 68.500
52. Nowosiński Michał 68.400
53. Ilnicka Anna 68.000
54. Rylik Kinga 67.900
55. Marczyk Laura 67.800
56. Mokrzycki Patryk 67.700
57. Szymura Marek 67.700
58. Knapczyk Piotr 67.200
59. Wróbel Krzysztof 67.000
60. Soczek Kamil 66.700
61. Szczerbiński Jakub 66.700
62. Strugacz Krzysztof 66.400
63. Imielski Jakub 66.200
64. Salik Tomasz 66.100
65. Nowak Kamil 65.800
66. Chomik Piotr 65.700
67. Walla Marcin 65.700
68. Kiszka Jarosław 65.500
69. Kaleta Daniel 65.400
70. Chrobok Piotr 64.900
71. Tylak Jakub 64.400
72. Ciomek Dominik 64.100
73. Mol Mateusz 64.100
74. Górny Michał 63.900
75. Chmura Damian 63.400
76. Stychno Magdalena 63.400
77. Kaltenberg Weronika 63.000
78. Stankowska Karolina 62.900
79. Szarafiński Paweł 62.800
80. Krupska Oliwia 62.700
81. Snarska Magdalena 62.600
82. Wawiórko Marcin 62.100
83. Wywalec Adam 61.900
84. Borowiecki Bartosz 61.400
85. Bochentyn Bartosz 61.000
86. Szewczyk Jacek 61.000
87. Kopiec Michał 59.100
88. Kustra Karol 59.100
89. Mazgaj Wojciech 59.100
90. Grabowska Patrycja 58.700
91. Kubica Bartłomiej 58.600
92. Jęczmyk Przemysław 58.400
93. Kucharczyk Adrian 57.400
94. Kulawik Paweł 56.500
95. Szmydt Jakub 56.100
96. Mrusek Mateusz 55.900
97. Kieruj Wojciech 55.500
98. Biel Mikołaj 55.200
99. Reichel Adam 54.800
100. Prokop Aleksandra 54.400
101. Pojda Patryk 53.300
102. Dudzik Natalia 52.800
103. Rydzek Nikoletta 52.800
104. Kubas Paweł 52.600
105. Woś Adrian 51.750
106. Lach Jakub 51.600
107. Kluger Łukasz 50.100
108. Mikrut Dawid 49.000
109. Pawłowski Kamil 48.500
110. Trela Gracjan 47.900
111. Bochenek Bartłomiej 47.100
112. Grim Robert 47.100
113. Dziedzic Kacper 45.500
114. Świerczyński Patryk 44.900
115. Dombek Patryk 42.300
116. Pawelec Karolina 38.700
117. Gałęziok Katarzyna 37.900
118. Gałwa Karol 37.000
119. Zasikowski Mateusz 31.500
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:27