Turystyka historyczna (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-18 - 2017-07-20

Adres
ul. Bankowa 11, p. 16
40-007 Katowice
tel. 032 359 2075
Kontakt do komisji
 dr Aleksandra Barwicka-Makula
 aleksandra.barwicka@us.edu.pl
 32 359 1314

Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Zapisy na studia 18-20 lipca 2017 r. (wtorek-czwartek), w godz. 10.00-14.00 ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice pok. 16 tel. 032 359 2075

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bachen Żaneta 51.100
2. Bernad Martyna 59.100
3. Bernencik Paulina 78.300
4. Biber Karolina 81.800
5. Bobrowska Natalia 80.400
6. Ciążkowska Weronika 76.200
7. Czajkowski Marcin 72.900
8. Dębowska Agata 68.000
9. Didyk Maksym 72.100
10. Duda Alan 52.300
11. Dudek Marta 75.200
12. Dudzik Natalia 52.800
13. Fraszczyńska Alicja 68.600
14. Garbarenko Valeriia 34.500
15. Grzesica Amanda 73.000
16. Guban Alicja 53.600
17. Gurbiel Jakub 69.200
18. Hajto Emilia 86.000
19. Janiszewska Justyna 74.400
20. Kałuża Ewa 60.800
21. Karwacka Daria 86.200
22. Kiszka Jarosław 65.500
23. Koćma Klaudia 75.900
24. Kowalska Małgorzata 81.800
25. Kozlovskyy Dmytro 79.100
26. Kozłowski Mateusz 72.400
27. Kremza Agnieszka 59.700
28. Kretek Łukasz 34.800
29. Kulawik Paweł 56.500
30. Lach Jakub 51.600
31. Lorenc Agnieszka 51.600
32. Malordy Weronika 100.000
33. Maluty Natalia 75.200
34. Marczyk Paulina 64.700
35. Nowak Natalia 45.700
36. Nycz Wiktoria 78.300
37. Patkowski Jan 70.700
38. Pawłowska Justyna 47.500
39. Piasek Benedykt 55.700
40. Polczyk Oliwia 84.500
41. Preś Aleksandra 60.300
42. Puchała Magdalena 80.000
43. Radwaniak Barbara 67.600
44. Rentel Iga 78.000
45. Rusin Paweł 58.000
46. Sak Justyna 65.200
47. Snarska Magdalena 62.600
48. Szafraniec Monika 90.300
49. Sznajder Agata 68.900
50. Szwej Adrian 44.200
51. Tomala Agnieszka 44.700
52. Tomczyk Ilona 80.500
53. Tomiczek Agnieszka 87.700
54. Trawiński Maciej 51.200
55. Wcisło Dagmara 54.300
56. Wróbel Dariusz 42.700
57. Wróblewska Karolina 81.900
58. Yurkoits Yaraslau 81.000
59. Zakharov Maksym 70.600

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Mazur Klaudia 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Malordy Weronika 100.000
2. Szafraniec Monika 90.300
3. Tomiczek Agnieszka 87.700
4. Karwacka Daria 86.200
5. Hajto Emilia 86.000
6. Polczyk Oliwia 84.500
7. Wróblewska Karolina 81.900
8. Biber Karolina 81.800
9. Kowalska Małgorzata 81.800
10. Yurkoits Yaraslau 81.000
11. Tomczyk Ilona 80.500
12. Bobrowska Natalia 80.400
13. Puchała Magdalena 80.000
14. Kozlovskyy Dmytro 79.100
15. Bernencik Paulina 78.300
16. Nycz Wiktoria 78.300
17. Rentel Iga 78.000
18. Ciążkowska Weronika 76.200
19. Koćma Klaudia 75.900
20. Dudek Marta 75.200
21. Maluty Natalia 75.200
22. Janiszewska Justyna 74.400
23. Grzesica Amanda 73.000
24. Czajkowski Marcin 72.900
25. Kozłowski Mateusz 72.400
26. Didyk Maksym 72.100
27. Patkowski Jan 70.700
28. Zakharov Maksym 70.600
29. Gurbiel Jakub 69.200
30. Sznajder Agata 68.900
31. Fraszczyńska Alicja 68.600
32. Dębowska Agata 68.000
33. Radwaniak Barbara 67.600
34. Kiszka Jarosław 65.500
35. Sak Justyna 65.200
36. Marczyk Paulina 64.700
37. Snarska Magdalena 62.600
38. Kałuża Ewa 60.800
39. Preś Aleksandra 60.300
40. Kremza Agnieszka 59.700
41. Bernad Martyna 59.100
42. Rusin Paweł 58.000
43. Kulawik Paweł 56.500
44. Piasek Benedykt 55.700
45. Wcisło Dagmara 54.300
46. Guban Alicja 53.600
47. Dudzik Natalia 52.800
48. Duda Alan 52.300
49. Lach Jakub 51.600
50. Lorenc Agnieszka 51.600
51. Trawiński Maciej 51.200
52. Bachen Żaneta 51.100
53. Pawłowska Justyna 47.500
54. Nowak Natalia 45.700
55. Tomala Agnieszka 44.700
56. Szwej Adrian 44.200
57. Wróbel Dariusz 42.700
58. Kretek Łukasz 34.800
59. Garbarenko Valeriia 34.500
60. Mazur Klaudia 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:30