Filologia, specjalność: język hiszpański z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-19

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 4.7
41-200 Sosnowiec
tel. 32 364 08 99
Kontakt do komisji
 mgr Małgorzata Ortiz Ramos
 malgorzata.ortiz-ramos@us.edu.pl
 32 364 08 64

 mgr Anna Krawczyk
 anna.krawczyk@us.edu.pl
 32 364 08 64

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 13:00 - 17:00 10:00 - 14:00 13:00 - 17:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Kandydat zakwalifikowany przez wydziałową komisję rekrutacyjną na studia pierwszego stopnia lub jednolite studia magisterskie składa we właściwym dziekanacie lub sekretariacie do akt następujące dokumenty: 1. kopię świadectwa dojrzałości, albo świadectwa dojrzałości i zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów; albo dyplomu IB, albo matury EB, albo świadectwa dojrzałości uzyskanego za granicą, po uwierzytelnieniu jej na miejscu przez pracownika uczelni, na podstawie okazania przez kandydata oryginału dokumentu; 2. podanie —ankietę osobową —o przyjęcie na studia wydrukowane z osobistego konta rejestracyjnego (IRK) kandydata; 3. aktualną fotografię zgodną z wymogami obowiązującymi przy wydawaniu dowodów osobistych oraz tożsamą fotografię w formie elektronicznej; 4. osoby duchowne i zakonne -kierunki: teologia oraz nauki o rodzinie —zgodę swojego bezpośredniego przełożonego na podjęcie studiów; 5. laureaci lub finaliści olimpiad stopnia centralnego, korzystający z całkowitego zwolnienia z postępowania kwalifikacyjnego- zaświadczenie o uzyskanym tytule laureata lub finalisty olimpiady stopnia centralnego, jeśli nie zostało złożone na wcześniejszych etapach postępowania rekrutacyjnego; 6. laureaci konkursów międzynarodowych lub ogólnopolskich korzystający z całkowitego zwolnienia z postępowania kwalifikacyjnego —dokument o uzyskanym tytule laureata konkursu międzynarodowego lub ogólnopolskiego, jeśli nie został złożony na wcześniejszych etapach postępowania rekrutacyjnego; 7. kopię dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata na studia, w celu uwierzytelnienia jej na miejscu przez pracownika uczelni, po okazaniu przez kandydata oryginału tego dokumentu. Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów: http://bip.us.edu.pl/sites/bip.us.edu.pl/files/prawo/zal20175402.pdf

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Adamska Kinga 119.500
2. Belkhayat Paweł 144.000
3. Bernard Martyna 130.500
4. Bieniek Aleksandra 146.000
5. Bilska Weronika 137.000
6. Błasiak Maria 108.500
7. Bochenek Angelika 105.500
8. Budzikur Weronika 137.000
9. Bujny Ewelina 105.000
10. Bukowczan Gabriela 116.000
11. Chruściel Aleksandra 118.000
12. Chybicka Dianita 112.500
13. Copik Aleksandra 117.000
14. Czogalla Alicja 117.500
15. Czuba Julia 128.000
16. Dawidowicz Kamila 124.500
17. Dembińska Agnieszka 105.500
18. Demel Sandra 121.000
19. Dobrzański Kamil 136.500
20. Dudek Zuzanna 108.500
21. Dziagacz Weronika 102.000
22. Filipek Klaudia 104.500
23. Florek Wiktoria 118.000
24. Fojkis Marcin 100.500
25. Fornal Michalina 124.500
26. Gałka Mateusz 103.500
27. Gancarz Joanna 113.000
28. Gawlik Dominik 130.500
29. Giersz Gabriela 138.000
30. Gmur Weronika 117.500
31. Grzegórski Szymon 132.500
32. Gwizdek Marta 138.000
33. Habzik Monika 121.000
34. Honza Klaudia 115.000
35. Hyla Ewelina 138.000
36. Jamróz Maciej 130.000
37. Janik Patrycja 140.000
38. Jankowiak Marianna 122.000
39. Jarek Natalia 105.000
40. Jugowiec Kinga 132.500
41. Just Paulina 103.500
42. Kaczmarska Natalia 103.500
43. Kajda Monika 108.500
44. Kasperkiewicz Zuzanna 107.000
45. Kęska Magdalena 139.000
46. Kijas Magdalena 136.500
47. Kin Oliwia 142.000
48. Klemenz Sandra 138.000
49. Knap Daria 131.500
50. Kociok Wioleta 178.750
51. Kokoszczyk Anna 118.500
52. Kotkiewicz Tola 146.000
53. Krzenczesa Natalia 118.000
54. Kubas Wioleta 120.500
55. Kubicius Dominika 136.000
56. Kucharska Natalia 122.000
57. Kucz Patrycja 140.000
58. Kuczkowska Ania 106.500
59. Kupczak Mateusz 136.500
60. Latosińska Zuzanna 126.000
61. Lisowska Anna 121.500
62. Litwin Agata 103.500
63. Łyp Grzegorz 156.250
64. Maciuszek Iwona 116.500
65. Madej Agnieszka 136.000
66. Magner Michał 148.000
67. Margol Paulina 102.500
68. Massopust Marta 128.500
69. Matusiak Natalia 146.000
70. Mazur Adrianna 148.500
71. Męcik Aleksandra 110.500
72. Miszewska Agnieszka 128.570
73. Modzelewska Marianna 109.000
74. Morus Aleksandra 136.500
75. Motyka Kinga 108.500
76. Mysza Magdalena 118.500
77. Neumann Julia 116.000
78. Nierobisz Adam 132.500
79. Nowak Marko 122.500
80. Nowakowska Magdalena 113.000
81. Ochman Agnieszka 131.500
82. Ogórek Aleksandra 129.750
83. Ogórek Maria 142.000
84. Orendorz Julia 128.000
85. Owczarek Patrycja 122.000
86. Pajor Przemysław 137.000
87. Pastucha Aleksandra 146.000
88. Paszek Karolina 140.000
89. Pieszko Izabela 128.000
90. Pietraszko Weronika 128.000
91. Pietrzyk Olga 102.500
92. Piłot Radosław 138.000
93. Płonka Natalia 138.500
94. Pogorzelczyk Martyna 124.000
95. Ponikiewicz Szymon 122.000
96. Przewdzing Natalia 139.500
97. Puławska Oliwia 116.000
98. Rączka Aleksandra 133.500
99. Rek Kamila 146.000
100. Rola Aleksandra 132.000
101. Rozum Katarzyna 123.500
102. Rudzińska Anna 128.000
103. Sęk Karolina 138.000
104. Siedlarz Justyna 111.500
105. Sienkiewicz Martyna 138.000
106. Skrzypiec Magdalena 130.500
107. Śleszyńska Julia 103.000
108. Słowik Wiktoria 110.500
109. Smutniak Kamil 142.000
110. Sobczyńska Karolina 122.000
111. Sobik Magdalena 145.000
112. Sońta Monika 118.500
113. Struzik Anna 128.000
114. Strządała Dominika 130.500
115. Szarek Wioletta 124.500
116. Szczecina Klaudia 120.500
117. Szczecina Magdalena 123.500
118. Szefer Maria 128.000
119. Szkup Katarzyna 110.500
120. Szynczewska Adrianna 100.000
121. Tarchoł Emilia 133.000
122. Tobiasz Lidia 124.500
123. Tokarowska Ewelina 101.500
124. Tomeczek Wiktoria 144.000
125. Walo Kamila 104.500
126. Węglińska Aleksandra 104.500
127. Więciorek Monika 120.000
128. Winnicka Natalia 106.500
129. Wiśniewska Klaudia 126.000
130. Wnuk Agnieszka 132.500
131. Wolak Barbara 200.000
132. Woźnica Karolina 108.500
133. Zając Aleksandra 132.500
134. Zarazka Katarzyna 116.500
135. Zazula Maria 114.000
136. Żbel Wojciech 100.500
137. Żebrowski Artur 130.000
138. Zieliński Grzegorz 144.000
139. Żogała Marta 105.500

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bidzińska Paulina 84.500
2. Bończak Katarzyna 85.000
3. Bujacz Karolina 86.500
4. Celak Bogumiła 68.000
5. Chudzik Urszula 68.000
6. Chyłek Karolina 95.500
7. Czapla Julia 95.000
8. Dawid Karolina 93.000
9. Długosz Martyna 86.000
10. Fudalewska Agnieszka 47.500
11. Gizicka Wioleta 49.500
12. Godlewski Jakub 93.500
13. Gregorczyk Kinga 94.500
14. Hakobjanyan Arsen 62.000
15. Jakóbczyk Damian 88.000
16. Jońca Małgorzata 87.500
17. Kałużyńska Edyta 84.500
18. Kapral Magdalena 99.000
19. Kmiecik Julia 83.500
20. Korkuz Dominika 91.500
21. Kubiak Katarzyna 75.000
22. Kuśka Dominika 85.500
23. Lubos Tomasz 54.500
24. Miosga Zuzanna 79.500
25. Modrzik Martyna 82.500
26. Mrożek Natalia 77.500
27. Musiał Sylwia 63.500
28. Noga Agata 84.000
29. Nowak Sandra 48.500
30. Orzeł Aleksandra 93.500
31. Papież Patryk 82.500
32. Paul Patryk 28.500
33. Perełkiewicz Piotr 96.500
34. Pisalska Martyna 88.500
35. Plewa Anna 76.500
36. Pokrzywińska Weronika 86.000
37. Przybył Michalina 93.500
38. Rams Daria 90.500
39. Rembiasz Jakub 95.500
40. Robok Emilia 92.500
41. Roguska Angelika 95.500
42. Rutowicz Patrycja 87.500
43. Ryś Paulina 85.000
44. Sadowska Paulina 92.500
45. Sarecka Martyna 90.000
46. Setlak Małgorzata 70.500
47. Sirek Kamila 97.000
48. Skóra Paulina 81.000
49. Szala Liliana 98.500
50. Szemiel Daria 78.000
51. Tudzierz Zofia 59.500
52. Wachnicka Paulina 88.000
53. Wita Natalia 69.000
54. Wojtacha Martyna 84.000
55. Wydra Marta 98.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Okuniewska Kinga 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Wolak Barbara 200.000
2. Kociok Wioleta 178.750
3. Łyp Grzegorz 156.250
4. Mazur Adrianna 148.500
5. Magner Michał 148.000
6. Bieniek Aleksandra 146.000
7. Kotkiewicz Tola 146.000
8. Matusiak Natalia 146.000
9. Pastucha Aleksandra 146.000
10. Rek Kamila 146.000
11. Sobik Magdalena 145.000
12. Belkhayat Paweł 144.000
13. Tomeczek Wiktoria 144.000
14. Zieliński Grzegorz 144.000
15. Kin Oliwia 142.000
16. Ogórek Maria 142.000
17. Smutniak Kamil 142.000
18. Janik Patrycja 140.000
19. Kucz Patrycja 140.000
20. Paszek Karolina 140.000
21. Przewdzing Natalia 139.500
22. Kęska Magdalena 139.000
23. Płonka Natalia 138.500
24. Giersz Gabriela 138.000
25. Gwizdek Marta 138.000
26. Hyla Ewelina 138.000
27. Klemenz Sandra 138.000
28. Piłot Radosław 138.000
29. Sęk Karolina 138.000
30. Sienkiewicz Martyna 138.000
31. Bilska Weronika 137.000
32. Budzikur Weronika 137.000
33. Pajor Przemysław 137.000
34. Dobrzański Kamil 136.500
35. Kijas Magdalena 136.500
36. Kupczak Mateusz 136.500
37. Morus Aleksandra 136.500
38. Kubicius Dominika 136.000
39. Madej Agnieszka 136.000
40. Rączka Aleksandra 133.500
41. Tarchoł Emilia 133.000
42. Grzegórski Szymon 132.500
43. Jugowiec Kinga 132.500
44. Nierobisz Adam 132.500
45. Wnuk Agnieszka 132.500
46. Zając Aleksandra 132.500
47. Rola Aleksandra 132.000
48. Knap Daria 131.500
49. Ochman Agnieszka 131.500
50. Bernard Martyna 130.500
51. Gawlik Dominik 130.500
52. Skrzypiec Magdalena 130.500
53. Strządała Dominika 130.500
54. Jamróz Maciej 130.000
55. Żebrowski Artur 130.000
56. Ogórek Aleksandra 129.750
57. Miszewska Agnieszka 128.570
58. Massopust Marta 128.500
59. Czuba Julia 128.000
60. Orendorz Julia 128.000
61. Pieszko Izabela 128.000
62. Pietraszko Weronika 128.000
63. Rudzińska Anna 128.000
64. Struzik Anna 128.000
65. Szefer Maria 128.000
66. Latosińska Zuzanna 126.000
67. Wiśniewska Klaudia 126.000
68. Dawidowicz Kamila 124.500
69. Fornal Michalina 124.500
70. Szarek Wioletta 124.500
71. Tobiasz Lidia 124.500
72. Pogorzelczyk Martyna 124.000
73. Rozum Katarzyna 123.500
74. Szczecina Magdalena 123.500
75. Nowak Marko 122.500
76. Jankowiak Marianna 122.000
77. Kucharska Natalia 122.000
78. Owczarek Patrycja 122.000
79. Ponikiewicz Szymon 122.000
80. Sobczyńska Karolina 122.000
81. Lisowska Anna 121.500
82. Demel Sandra 121.000
83. Habzik Monika 121.000
84. Kubas Wioleta 120.500
85. Szczecina Klaudia 120.500
86. Więciorek Monika 120.000
87. Adamska Kinga 119.500
88. Kokoszczyk Anna 118.500
89. Mysza Magdalena 118.500
90. Sońta Monika 118.500
91. Chruściel Aleksandra 118.000
92. Florek Wiktoria 118.000
93. Krzenczesa Natalia 118.000
94. Czogalla Alicja 117.500
95. Gmur Weronika 117.500
96. Copik Aleksandra 117.000
97. Maciuszek Iwona 116.500
98. Zarazka Katarzyna 116.500
99. Bukowczan Gabriela 116.000
100. Neumann Julia 116.000
101. Puławska Oliwia 116.000
102. Honza Klaudia 115.000
103. Zazula Maria 114.000
104. Gancarz Joanna 113.000
105. Nowakowska Magdalena 113.000
106. Chybicka Dianita 112.500
107. Siedlarz Justyna 111.500
108. Męcik Aleksandra 110.500
109. Słowik Wiktoria 110.500
110. Szkup Katarzyna 110.500
111. Modzelewska Marianna 109.000
112. Błasiak Maria 108.500
113. Dudek Zuzanna 108.500
114. Kajda Monika 108.500
115. Motyka Kinga 108.500
116. Woźnica Karolina 108.500
117. Kasperkiewicz Zuzanna 107.000
118. Kuczkowska Ania 106.500
119. Winnicka Natalia 106.500
120. Bochenek Angelika 105.500
121. Dembińska Agnieszka 105.500
122. Żogała Marta 105.500
123. Bujny Ewelina 105.000
124. Jarek Natalia 105.000
125. Filipek Klaudia 104.500
126. Walo Kamila 104.500
127. Węglińska Aleksandra 104.500
128. Gałka Mateusz 103.500
129. Just Paulina 103.500
130. Kaczmarska Natalia 103.500
131. Litwin Agata 103.500
132. Śleszyńska Julia 103.000
133. Margol Paulina 102.500
134. Pietrzyk Olga 102.500
135. Dziagacz Weronika 102.000
136. Tokarowska Ewelina 101.500
137. Fojkis Marcin 100.500
138. Żbel Wojciech 100.500
139. Szynczewska Adrianna 100.000
140. Kapral Magdalena 99.000
141. Szala Liliana 98.500
142. Wydra Marta 98.500
143. Sirek Kamila 97.000
144. Perełkiewicz Piotr 96.500
145. Chyłek Karolina 95.500
146. Rembiasz Jakub 95.500
147. Roguska Angelika 95.500
148. Czapla Julia 95.000
149. Gregorczyk Kinga 94.500
150. Godlewski Jakub 93.500
151. Orzeł Aleksandra 93.500
152. Przybył Michalina 93.500
153. Dawid Karolina 93.000
154. Robok Emilia 92.500
155. Sadowska Paulina 92.500
156. Korkuz Dominika 91.500
157. Rams Daria 90.500
158. Sarecka Martyna 90.000
159. Pisalska Martyna 88.500
160. Jakóbczyk Damian 88.000
161. Wachnicka Paulina 88.000
162. Jońca Małgorzata 87.500
163. Rutowicz Patrycja 87.500
164. Bujacz Karolina 86.500
165. Długosz Martyna 86.000
166. Pokrzywińska Weronika 86.000
167. Kuśka Dominika 85.500
168. Bończak Katarzyna 85.000
169. Ryś Paulina 85.000
170. Bidzińska Paulina 84.500
171. Kałużyńska Edyta 84.500
172. Noga Agata 84.000
173. Wojtacha Martyna 84.000
174. Kmiecik Julia 83.500
175. Modrzik Martyna 82.500
176. Papież Patryk 82.500
177. Skóra Paulina 81.000
178. Miosga Zuzanna 79.500
179. Szemiel Daria 78.000
180. Mrożek Natalia 77.500
181. Plewa Anna 76.500
182. Kubiak Katarzyna 75.000
183. Setlak Małgorzata 70.500
184. Wita Natalia 69.000
185. Celak Bogumiła 68.000
186. Chudzik Urszula 68.000
187. Musiał Sylwia 63.500
188. Hakobjanyan Arsen 62.000
189. Tudzierz Zofia 59.500
190. Lubos Tomasz 54.500
191. Gizicka Wioleta 49.500
192. Nowak Sandra 48.500
193. Fudalewska Agnieszka 47.500
194. Paul Patryk 28.500
195. Okuniewska Kinga 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:28