Praca socjalna (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
ul. Bankowa 11, p. 18
40-007 Katowice
tel. 032 359 2075
Kontakt do komisji
 dr Grzegorz Libor
 grzegorz.libor@us.edu.pl
 32 359 1724

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Osobom, które zostały zakwalifikowane przypominamy o konieczności zapisania się na studia w wyznaczonych do tego terminach.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Augustyniak Łukasz 66.200
2. Barczyk Malwina 43.600
3. Bednorz Alicja 59.800
4. Brańka Andrzej 66.900
5. Broszkiewicz Dominika 79.900
6. Buda Magdalena 50.300
7. Budzyńska Paulina 60.600
8. Bujak Karolina 71.800
9. Chmielewska Jagoda 65.900
10. Cieciura Daria 55.300
11. Cieślik Martyna 73.200
12. Ćwiklińska Klaudia 64.500
13. Cyran Robert 38.000
14. Depa Ariel 66.700
15. Filipowicz Dominika 80.300
16. Fraszka Marta 38.500
17. Furtacz Agnieszka 35.000
18. Gajdzik Aleksandra 71.500
19. Górak Magdalena 89.700
20. Grygierek Karolina 35.500
21. Grzesica Amanda 73.000
22. Gutowski Leszek 90.000
23. Jachimowska Dominika 51.300
24. Jachimowska Natalia 71.800
25. Jagoda Patrycja 35.700
26. Janoska Patrycja 60.400
27. Janota Sabina 50.100
28. Jaszczowska Daria 53.000
29. Jedynak Kornelia 56.600
30. Kaczmarczyk Karolina 76.500
31. Klyta Magdalena 88.400
32. Kocur Karolina 39.100
33. Konieczna Karina 66.700
34. Konieczny Ewelina 68.900
35. Korgól Aleksandra 51.400
36. Kowalska Adrianna 61.800
37. Kramarczyk Kinga 58.000
38. Kurzepa Wiktoria 36.900
39. Kustra Dominika 55.300
40. Lewicka Anna 87.400
41. Leżański Tymoteusz 71.700
42. Lisowska Martyna 37.000
43. Lizurej Natalia 65.100
44. Machura Wiktoria 50.200
45. Marciniak Daria 46.100
46. Marcinkiewicz Karolina 72.100
47. Mateja Martyna 64.400
48. Michta Agnieszka 45.100
49. Milczanowska Roksana 57.700
50. Murańska Beata 43.300
51. Niedźwiadek Elżbieta 67.700
52. Noras Martyna 80.200
53. Nowak Marta 82.900
54. Nowok Paweł 32.300
55. Ordyniec Maja 77.400
56. Piechurska Nina 81.900
57. Pietrowska Natalia 67.200
58. Piśla Klaudia 50.200
59. Placek Karolina 62.000
60. Pluta Agnieszka 42.300
61. Podbioł Faustyna 75.200
62. Przemyk Kornelia 77.500
63. Przepaśniak Aleksandra 57.100
64. Roczkalska Agnieszka 46.300
65. Shevchuk Viktoriia 77.500
66. Skorusa Patrycja 28.200
67. Śliwa Aneta 38.700
68. Ślusarczyk Milena 54.400
69. Staszowska Klaudia 38.500
70. Surówka Magdalena 73.200
71. Szewczyk Justyna 72.900
72. Tobolski Dawid 33.500
73. Walocha Klaudia 59.300
74. Warzecha Nikolina 46.900
75. Wódka Daria 47.200
76. Woźniakowska Marta 65.600
77. Zakała - Podczaszy Klaudia 84.600

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Gutowski Leszek 90.000
2. Górak Magdalena 89.700
3. Klyta Magdalena 88.400
4. Lewicka Anna 87.400
5. Zakała - Podczaszy Klaudia 84.600
6. Nowak Marta 82.900
7. Piechurska Nina 81.900
8. Filipowicz Dominika 80.300
9. Noras Martyna 80.200
10. Broszkiewicz Dominika 79.900
11. Przemyk Kornelia 77.500
12. Shevchuk Viktoriia 77.500
13. Ordyniec Maja 77.400
14. Kaczmarczyk Karolina 76.500
15. Podbioł Faustyna 75.200
16. Cieślik Martyna 73.200
17. Surówka Magdalena 73.200
18. Grzesica Amanda 73.000
19. Szewczyk Justyna 72.900
20. Marcinkiewicz Karolina 72.100
21. Bujak Karolina 71.800
22. Jachimowska Natalia 71.800
23. Leżański Tymoteusz 71.700
24. Gajdzik Aleksandra 71.500
25. Konieczny Ewelina 68.900
26. Niedźwiadek Elżbieta 67.700
27. Pietrowska Natalia 67.200
28. Brańka Andrzej 66.900
29. Depa Ariel 66.700
30. Konieczna Karina 66.700
31. Augustyniak Łukasz 66.200
32. Chmielewska Jagoda 65.900
33. Woźniakowska Marta 65.600
34. Lizurej Natalia 65.100
35. Ćwiklińska Klaudia 64.500
36. Mateja Martyna 64.400
37. Placek Karolina 62.000
38. Kowalska Adrianna 61.800
39. Budzyńska Paulina 60.600
40. Janoska Patrycja 60.400
41. Bednorz Alicja 59.800
42. Walocha Klaudia 59.300
43. Kramarczyk Kinga 58.000
44. Milczanowska Roksana 57.700
45. Przepaśniak Aleksandra 57.100
46. Jedynak Kornelia 56.600
47. Cieciura Daria 55.300
48. Kustra Dominika 55.300
49. Ślusarczyk Milena 54.400
50. Jaszczowska Daria 53.000
51. Korgól Aleksandra 51.400
52. Jachimowska Dominika 51.300
53. Buda Magdalena 50.300
54. Machura Wiktoria 50.200
55. Piśla Klaudia 50.200
56. Janota Sabina 50.100
57. Wódka Daria 47.200
58. Warzecha Nikolina 46.900
59. Roczkalska Agnieszka 46.300
60. Marciniak Daria 46.100
61. Michta Agnieszka 45.100
62. Barczyk Malwina 43.600
63. Murańska Beata 43.300
64. Pluta Agnieszka 42.300
65. Kocur Karolina 39.100
66. Śliwa Aneta 38.700
67. Fraszka Marta 38.500
68. Staszowska Klaudia 38.500
69. Cyran Robert 38.000
70. Lisowska Martyna 37.000
71. Kurzepa Wiktoria 36.900
72. Jagoda Patrycja 35.700
73. Grygierek Karolina 35.500
74. Furtacz Agnieszka 35.000
75. Tobolski Dawid 33.500
76. Nowok Paweł 32.300
77. Skorusa Patrycja 28.200
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:29