Historia sztuki (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-18 - 2017-07-20

Adres
ul. Bankowa 11, p. 16
40-007 Katowice
tel. 032 359 2075
Kontakt do komisji
 mgr Ryszard Szopa
 ryszard.szopa@us.edu.pl
 032 359 1653

Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Barglik Karolina 68.200
2. Bednarz Sylwia 75.300
3. Bernad Martyna 53.100
4. Borówka Monika 113.400
5. Cieśla Anna 133.200
6. Ciomek Dominik 120.100
7. Danecki Szymon 61.900
8. Fraszczyńska Alicja 112.400
9. Gąsienica Gewont Kamil 68.900
10. Iwan Marcin 58.100
11. Kalkowski Kamil 91.800
12. Kiszel Miłosz 44.900
13. Klimczyk Maurycy 74.000
14. Kliś Jakub 70.500
15. Kruliczak Anita 117.900
16. Latocha Izabela 67.400
17. Miąso Katja 63.000
18. Mikrut Dawid 48.700
19. Mirgos Julia 88.200
20. Mośny Grzegorz 35.100
21. Nawratek Olga 82.300
22. Olesiak Katarzyna 129.600
23. Osuch Justyna 140.600
24. Piątkowska Maja 63.000
25. Pych Angelika 40.100
26. Rajczyk Anita 53.500
27. Sitko Natalia 104.400
28. Sivkova Renata 87.000
29. Sodo Zuzanna 108.900
30. Stankowska Karolina 52.900
31. Szeląg Urszula 90.700
32. Szota Katarzyna 89.400
33. Vaitulevich Anastasiya 70.250
34. Więcek Julia 70.800
35. Wiszyńska Maria 84.100
36. Włosok Aleksandra 91.400
37. Wolny Julia 83.900
38. Wolny Magdalena 81.500
39. Wyżgoł Anna 129.600

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Osuch Justyna 140.600
2. Cieśla Anna 133.200
3. Olesiak Katarzyna 129.600
4. Wyżgoł Anna 129.600
5. Ciomek Dominik 120.100
6. Kruliczak Anita 117.900
7. Borówka Monika 113.400
8. Fraszczyńska Alicja 112.400
9. Sodo Zuzanna 108.900
10. Sitko Natalia 104.400
11. Kalkowski Kamil 91.800
12. Włosok Aleksandra 91.400
13. Szeląg Urszula 90.700
14. Szota Katarzyna 89.400
15. Mirgos Julia 88.200
16. Sivkova Renata 87.000
17. Wiszyńska Maria 84.100
18. Wolny Julia 83.900
19. Nawratek Olga 82.300
20. Wolny Magdalena 81.500
21. Bednarz Sylwia 75.300
22. Klimczyk Maurycy 74.000
23. Więcek Julia 70.800
24. Kliś Jakub 70.500
25. Vaitulevich Anastasiya 70.250
26. Gąsienica Gewont Kamil 68.900
27. Barglik Karolina 68.200
28. Latocha Izabela 67.400
29. Miąso Katja 63.000
30. Piątkowska Maja 63.000
31. Danecki Szymon 61.900
32. Iwan Marcin 58.100
33. Rajczyk Anita 53.500
34. Bernad Martyna 53.100
35. Stankowska Karolina 52.900
36. Mikrut Dawid 48.700
37. Kiszel Miłosz 44.900
38. Pych Angelika 40.100
39. Mośny Grzegorz 35.100
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:30