Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną (stacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-20 - 2017-07-24

Adres
ul. Grażyńskiego 53, p. 10
40-126 Katowice
tel. 32 3599712
Kontakt do komisji
 dr Aleksandra Pyrzyk-Kuta
 aleksandra.pyrzyk-kuta@us.edu.pl
 32 3599796

Poniedziałek Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 14:00 - 18:00 12:00 - 16:00

Informacje dodatkowe

Podczas dokonywania wpisu na studia, kandydat zobowiązany jest dostarczyć komplet wymaganych dokumentów, w białej, opisanej teczce, Wykaz dokumentów oraz wzór opisania teczki dostępny jest pod adresem: http://kandydat.us.edu.pl/wymagne-dokumenty-na-studia

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Baka Bartłomiej 78.000
2. Barczyńska Justyna 87.000
3. Biecka Weronika 78.000
4. Cichy Marta 87.000
5. Drabik Karolina 90.000
6. Dziuba Zuzanna 84.000
7. Dziubek Marek 65.000
8. Engelking Katarzyna 53.000
9. Golis Patrycja 65.000
10. Gotszalk Maria 65.000
11. Hampel Loretta 90.000
12. Jarosz Anna 87.000
13. Jarząbek Martyna 84.000
14. Jochemczak Dominika 75.000
15. Kowaczek Anna 45.000
16. Kucz Maria 90.000
17. Łuczak Daria 78.000
18. Mikołajczyk Paulina 78.000
19. Mucha Karolina 78.000
20. Niewęgłowska Roksana 78.000
21. Opolka Dominika 65.000
22. Ośmiałowska Magdalena 78.000
23. Rejman Marta 90.000
24. Rurański Karina 75.000
25. Średniawa Karolina 81.000
26. Stasikowska Wiktoria 81.000
27. Strojnowska Kamila 81.000
28. Szczygieł Daria 84.000
29. Szula Patrycja 78.000
30. Szymocha Katarzyna 87.000
31. Tomaszewska Adriana 81.000
32. Urban Ewa 81.000
33. Wajdzik Aleksandra 87.000
34. Wrońska Jessica 75.000
35. Zeman Karolina 84.000
36. Zielińska Dorota 87.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Brańczyk Klaudia 0.000
2. Langer Angelina 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Drabik Karolina 90.000
2. Hampel Loretta 90.000
3. Kucz Maria 90.000
4. Rejman Marta 90.000
5. Barczyńska Justyna 87.000
6. Cichy Marta 87.000
7. Jarosz Anna 87.000
8. Szymocha Katarzyna 87.000
9. Wajdzik Aleksandra 87.000
10. Zielińska Dorota 87.000
11. Dziuba Zuzanna 84.000
12. Jarząbek Martyna 84.000
13. Szczygieł Daria 84.000
14. Zeman Karolina 84.000
15. Średniawa Karolina 81.000
16. Stasikowska Wiktoria 81.000
17. Strojnowska Kamila 81.000
18. Tomaszewska Adriana 81.000
19. Urban Ewa 81.000
20. Baka Bartłomiej 78.000
21. Biecka Weronika 78.000
22. Łuczak Daria 78.000
23. Mikołajczyk Paulina 78.000
24. Mucha Karolina 78.000
25. Niewęgłowska Roksana 78.000
26. Ośmiałowska Magdalena 78.000
27. Szula Patrycja 78.000
28. Jochemczak Dominika 75.000
29. Rurański Karina 75.000
30. Wrońska Jessica 75.000
31. Dziubek Marek 65.000
32. Golis Patrycja 65.000
33. Gotszalk Maria 65.000
34. Opolka Dominika 65.000
35. Engelking Katarzyna 53.000
36. Kowaczek Anna 45.000
37. Brańczyk Klaudia 0.000
38. Langer Angelina 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:29