Pedagogika w Katowicach, specjalność: pedagogika rewalidacyjna (stacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-20 - 2017-07-24

Adres
ul. Grażyńskiego 53, p. 10
40-126 Katowice
tel. 32 3599712
Kontakt do komisji
 dr Aleksandra Pyrzyk-Kuta
 aleksandra.pyrzyk-kuta@us.edu.pl
 32 3599796

Poniedziałek Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 14:00 - 18:00 12:00 - 16:00

Informacje dodatkowe

Podczas dokonywania wpisu na studia, kandydat zobowiązany jest dostarczyć komplet wymaganych dokumentów, w białej, opisanej teczce, Wykaz dokumentów oraz wzór opisania teczki dostępny jest pod adresem: http://kandydat.us.edu.pl/wymagne-dokumenty-na-studia

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Czuwaj Weronika 81.000
2. Demel Paulina 81.000
3. Drabik Dominika 81.000
4. Duda Malwina 78.000
5. Fąderska Agata 90.000
6. Grabowska Joanna 90.000
7. Hoza Karolina 90.000
8. Jakieła Klaudia 81.000
9. Jędrzejczyk Alicja 87.000
10. Jochemczak Dominika 75.000
11. Karolska Anna 81.000
12. Kirstein Karolina 87.000
13. Klepek Natalia 84.000
14. Kotlarz Angelika 87.000
15. Kretek Klaudia 90.000
16. Lach Joanna 81.000
17. Piegza Sabina 87.000
18. Puschhaus Martyna 65.000
19. Rudnicka Monika 68.000
20. Rutkowski Mateusz 78.000
21. Rzeźniczek Agnieszka 87.000
22. Sikorska Monika 78.000
23. Skrucha Beata 75.000
24. Śliz Dominika 87.000
25. Sporek Dominika 87.000
26. Syposz Martyna 65.000
27. Szpyra Emilia 87.000
28. Szwajda Klaudia 87.000
29. Szymańska Marta 65.000
30. Torbuś Aleksandra 78.000
31. Zbierańska Malwina 87.000
32. Zeman Karolina 84.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Fąderska Agata 90.000
2. Grabowska Joanna 90.000
3. Hoza Karolina 90.000
4. Kretek Klaudia 90.000
5. Jędrzejczyk Alicja 87.000
6. Kirstein Karolina 87.000
7. Kotlarz Angelika 87.000
8. Piegza Sabina 87.000
9. Rzeźniczek Agnieszka 87.000
10. Śliz Dominika 87.000
11. Sporek Dominika 87.000
12. Szpyra Emilia 87.000
13. Szwajda Klaudia 87.000
14. Zbierańska Malwina 87.000
15. Klepek Natalia 84.000
16. Zeman Karolina 84.000
17. Czuwaj Weronika 81.000
18. Demel Paulina 81.000
19. Drabik Dominika 81.000
20. Jakieła Klaudia 81.000
21. Karolska Anna 81.000
22. Lach Joanna 81.000
23. Duda Malwina 78.000
24. Rutkowski Mateusz 78.000
25. Sikorska Monika 78.000
26. Torbuś Aleksandra 78.000
27. Jochemczak Dominika 75.000
28. Skrucha Beata 75.000
29. Rudnicka Monika 68.000
30. Puschhaus Martyna 65.000
31. Syposz Martyna 65.000
32. Szymańska Marta 65.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:29