Pedagogika w Katowicach, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (niestacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-09-12 - 2017-09-14

Adres
ul. Grażyńskiego 53, p. 8
40-126 Katowice
tel. 32 3599822
Kontakt do komisji
 dr Andrzej Czerkawski
 andrzej.czerkawski@us.edu.pl
 32 3599727

 mgr Katarzyna Front-Dziurkowska
 katarzyna.front-dziurkowska@us.edu.pl
 32 3599816

Wtorek Środa Czwartek
09:00 - 13:00 13:00 - 17:00 13:00 - 17:00

Informacje dodatkowe

Podczas dokonywania wpisu na studia, kandydat zobowiązany jest dostarczyć komplet wymaganych dokumentów, w białej, opisanej teczce, Wykaz dokumentów oraz wzór opisania teczki dostępny jest pod adresem: http://kandydat.us.edu.pl/wymagne-dokumenty-na-studia

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bober Michalina 78.000
2. Burmer Katarzyna 100.000
3. Cichoń Sylwia 87.000
4. Czapnik Anna 78.000
5. Dąbek Anita 68.000
6. Domicz Kinga 81.000
7. Dubicka Weronika 87.000
8. Felusz Agata 78.000
9. Foremny Barbara 56.000
10. Friedek Izabela 81.000
11. Grzelak Dominika 84.000
12. Gubała Karolina 84.000
13. Jabłońska Dajana 78.000
14. Jaros Karina 30.000
15. Jelonek Daria 78.000
16. Kmieć Paulina 94.000
17. Kołodziej Magdalena 90.000
18. Kuśka Agata 90.000
19. Kwiatkowska Monika 87.000
20. Langier Anna 75.000
21. Merta Sylwia 81.000
22. Michel Karolina 87.000
23. Miketa Natalia 78.000
24. Misterkiewicz Klaudia 87.000
25. Mołek Martyna 94.000
26. Nalepa Dominika 87.000
27. Nowacka-Miłoch Katarzyna 87.000
28. Ostaszewska Justyna 81.000
29. Ostrowska Ewa 94.000
30. Paduch Magda 81.000
31. Radwan Sandra 71.000
32. Renka Roksana 84.000
33. Rzepka Natalia 100.000
34. Smołka Мaria 90.000
35. Sosna Karolina 87.000
36. Szczygieł Ewelina 87.000
37. Szymoniak Justyna 90.000
38. Watoła Hanna 87.000
39. Wieczorek Aleksandra 100.000
40. Włodarczyk Magdalena 96.000
41. Wołczyńska Monika 87.000
42. Żaba Karolina 36.000
43. Ziatyk Martyna 39.000
44. Zimoch Aleksandra 96.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Burmer Katarzyna 100.000
2. Rzepka Natalia 100.000
3. Wieczorek Aleksandra 100.000
4. Włodarczyk Magdalena 96.000
5. Zimoch Aleksandra 96.000
6. Kmieć Paulina 94.000
7. Mołek Martyna 94.000
8. Ostrowska Ewa 94.000
9. Kołodziej Magdalena 90.000
10. Kuśka Agata 90.000
11. Smołka Мaria 90.000
12. Szymoniak Justyna 90.000
13. Cichoń Sylwia 87.000
14. Dubicka Weronika 87.000
15. Kwiatkowska Monika 87.000
16. Michel Karolina 87.000
17. Misterkiewicz Klaudia 87.000
18. Nalepa Dominika 87.000
19. Nowacka-Miłoch Katarzyna 87.000
20. Sosna Karolina 87.000
21. Szczygieł Ewelina 87.000
22. Watoła Hanna 87.000
23. Wołczyńska Monika 87.000
24. Grzelak Dominika 84.000
25. Gubała Karolina 84.000
26. Renka Roksana 84.000
27. Domicz Kinga 81.000
28. Friedek Izabela 81.000
29. Merta Sylwia 81.000
30. Ostaszewska Justyna 81.000
31. Paduch Magda 81.000
32. Bober Michalina 78.000
33. Czapnik Anna 78.000
34. Felusz Agata 78.000
35. Jabłońska Dajana 78.000
36. Jelonek Daria 78.000
37. Miketa Natalia 78.000
38. Langier Anna 75.000
39. Radwan Sandra 71.000
40. Dąbek Anita 68.000
41. Foremny Barbara 56.000
42. Ziatyk Martyna 39.000
43. Żaba Karolina 36.000
44. Jaros Karina 30.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:32