Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-10 - 2017-07-14

Adres
ul. Bielska 62, p. 101 budynek Instytutu Sztuki
43-400 Cieszyn
tel. 338546164
Kontakt do komisji
 dr Ewa Bogdanowicz
 ewa.bogdanowicz@us.edu.pl
 338564117

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bańczyk Danuta 32.000
2. Bury Oliwia 18.000
3. Drożdż Grzegorz 19.000
4. Dutkiewicz Grzegorz 26.000
5. Garczyk Piotr 31.500
6. Gawlas Roksana 18.000
7. Gembalczyk Paulina 21.500
8. Hałat Agnieszka 27.000
9. Kiełbasa Emil 28.000
10. Kuźnik Dorota 32.000
11. Ligocki Rafał 17.000
12. Mędrala Aleksandra 22.000
13. Niemiec Angelika 32.000
14. Piekarska Joanna 17.500
15. Siedlaczek Sandra 25.000
16. Skiba Joanna 34.000
17. Śleziak Faustyna 22.000
18. Słowiena Dawid 20.000
19. Sobel Dominika 22.000
20. Szczepaniak Weronika 26.500
21. Tomala Oskar 21.000
22. Tudzierz Zofia 31.500
23. Tumulka Marta 21.000
24. Wrzeszcz Dominika 25.000
25. Wypenda Kinga 29.000
26. Zniszczoł Paulina 32.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Baranowicz Marta 0.000
2. Franusik Dominik 0.000
3. Gabzdyl Waldemar 0.000
4. Niestrój Zbigniew 0.000
5. Salik Józef 0.000
6. Stacha Bernadetta 0.000
7. Tatoj Dariusz 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Skiba Joanna 34.000
2. Bańczyk Danuta 32.000
3. Kuźnik Dorota 32.000
4. Niemiec Angelika 32.000
5. Zniszczoł Paulina 32.000
6. Garczyk Piotr 31.500
7. Tudzierz Zofia 31.500
8. Wypenda Kinga 29.000
9. Kiełbasa Emil 28.000
10. Hałat Agnieszka 27.000
11. Szczepaniak Weronika 26.500
12. Dutkiewicz Grzegorz 26.000
13. Siedlaczek Sandra 25.000
14. Wrzeszcz Dominika 25.000
15. Mędrala Aleksandra 22.000
16. Śleziak Faustyna 22.000
17. Sobel Dominika 22.000
18. Gembalczyk Paulina 21.500
19. Tomala Oskar 21.000
20. Tumulka Marta 21.000
21. Słowiena Dawid 20.000
22. Drożdż Grzegorz 19.000
23. Bury Oliwia 18.000
24. Gawlas Roksana 18.000
25. Piekarska Joanna 17.500
26. Ligocki Rafał 17.000
27. Baranowicz Marta 0.000
28. Franusik Dominik 0.000
29. Gabzdyl Waldemar 0.000
30. Niestrój Zbigniew 0.000
31. Salik Józef 0.000
32. Stacha Bernadetta 0.000
33. Tatoj Dariusz 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:24