Politologia (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-18 - 2017-07-20

Adres
ul. Bankowa 11, p. 12
40-007 Katowice
tel. 032 359 1331
Kontakt do komisji
 dr Paweł Grzywna
 pawel.grzywna@us.edu.pl
 032 359 2131

Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Berus Michał 72.400
2. Biegun Marcin 86.100
3. Błochowiak Paulina 65.900
4. Borecki Bartosz 75.800
5. Brzęk Małgorzata 46.400
6. Brzoza Dominika 62.400
7. Brzuska Kacper 81.300
8. Byszewska Maria 80.300
9. Chlebik Hubert 82.400
10. Chudy Łukasz 81.300
11. Cierpka Jakub 57.700
12. Cyganek Michał 33.600
13. Cyran Robert 38.000
14. Cyranowski Damian 27.600
15. Cywińska Nicola 81.400
16. Czerwinska Natalia 70.300
17. Datoń Daria 64.500
18. Demkowicz Karolina 47.100
19. Fiedor Filip 54.600
20. Gasiński Patryk 56.400
21. Genderka Małgorzata 69.300
22. Gielza Magdalena 83.500
23. Glonek Piotr 69.100
24. Głowacki Kamil 53.300
25. Grabiec Karolina 82.080
26. Graca Michał 90.400
27. Grezel Anita 69.000
28. Hojka Zuzanna 93.600
29. Hudziec Martyna 42.100
30. Ilnicki Adam 73.900
31. Jagodziński Adam 65.300
32. Kaczka Piotr 85.500
33. Kalarus Grzegorz 58.500
34. Kałamaga Natalia 81.300
35. Kielesińska Klaudia 40.800
36. Kluger Łukasz 50.100
37. Kłoda Łukasz 64.600
38. Kokosińska Klaudia 59.600
39. Kołodziejski Bartłomiej 63.200
40. Kornobis Patryk 62.200
41. Korpak Kamil 67.700
42. Kosmala Justyna 67.600
43. Kowalska Justyna 61.100
44. Krawiec Mateusz 80.400
45. Kremza Agnieszka 59.700
46. Króliczek Olga 84.000
47. Krzyżowska Monika 81.100
48. Kubica Wojciech 78.600
49. Kubis Michał 78.300
50. Kubisa Tadeusz 68.800
51. Kulczykowski Maciej 61.700
52. Kurowska Oliwia 68.100
53. Kurp Karol 36.900
54. Langer Arnold 74.600
55. Lepiarczyk Magdalena 40.700
56. Lewandowska Justyna 85.000
57. Liszkowski Grzegorz 83.000
58. Łabuszewski Łukasz 37.600
59. Majda Kacper 71.800
60. Maroszczyk Aleksander 73.200
61. Maźnio Jagoda 52.400
62. Michalak Dominik 43.800
63. Michalik Adam August 74.500
64. Mikos Karolina 56.100
65. Misiak Adrian 73.400
66. Moń Paweł 71.200
67. Moszczyńska Anna 79.700
68. Nowaczyk Patrycja 46.000
69. Nowak Aleksandra 63.500
70. Paluch Dominika 78.900
71. Pawłowski Kamil 48.500
72. Piątek Karolina 74.500
73. Powichrowski Mateusz 53.400
74. Sabat Karolina 72.600
75. Sasin Julita 56.100
76. Skóra Paulina 60.900
77. Skorupski Igor 38.300
78. Słaby Dominika 83.800
79. Smolińska Marcelina 71.400
80. Sobańska Sylwia 40.100
81. Sobczyk Dawid 71.200
82. Sokołowski Wojciech 47.600
83. Solarz Dawid 70.500
84. Storoniak Aleksandra 84.400
85. Sujka Kacper 47.900
86. Suś Kamil 40.200
87. Szaciłło Karol 44.800
88. Szczepaniak Marta 80.000
89. Sześciak Joanna 62.400
90. Szeszko Wojciech 76.600
91. Szklorz Wiktor 74.000
92. Szliszka Jacek 44.600
93. Szura Anna 78.700
94. Taborski Rafał 67.500
95. Tobolski Dawid 33.500
96. Trzensiok Sandra 73.400
97. Ucher Martyna 89.900
98. Wadas Jakub 52.700
99. Wilk Krzysztof 82.300
100. Winkler Jan 60.300
101. Wiśniewska Paulina 68.100
102. Wójcicka Adrianna 67.000
103. Wołyński Bartłomiej 80.600
104. Wysługocki Hubert 70.600
105. Wywalec Adam 61.900
106. Zając Kamil 88.400
107. Żak Sandra 30.600
108. Zettelmann Szymon 65.800
109. Zięba Patrycja 61.700
110. Ziętarska Klaudia 79.100
111. Ziobro Jakub 48.700
112. Żurek Marek 67.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Hojka Zuzanna 93.600
2. Graca Michał 90.400
3. Ucher Martyna 89.900
4. Zając Kamil 88.400
5. Biegun Marcin 86.100
6. Kaczka Piotr 85.500
7. Lewandowska Justyna 85.000
8. Storoniak Aleksandra 84.400
9. Króliczek Olga 84.000
10. Słaby Dominika 83.800
11. Gielza Magdalena 83.500
12. Liszkowski Grzegorz 83.000
13. Chlebik Hubert 82.400
14. Wilk Krzysztof 82.300
15. Grabiec Karolina 82.080
16. Cywińska Nicola 81.400
17. Brzuska Kacper 81.300
18. Chudy Łukasz 81.300
19. Kałamaga Natalia 81.300
20. Krzyżowska Monika 81.100
21. Wołyński Bartłomiej 80.600
22. Krawiec Mateusz 80.400
23. Byszewska Maria 80.300
24. Szczepaniak Marta 80.000
25. Moszczyńska Anna 79.700
26. Ziętarska Klaudia 79.100
27. Paluch Dominika 78.900
28. Szura Anna 78.700
29. Kubica Wojciech 78.600
30. Kubis Michał 78.300
31. Szeszko Wojciech 76.600
32. Borecki Bartosz 75.800
33. Langer Arnold 74.600
34. Michalik Adam August 74.500
35. Piątek Karolina 74.500
36. Szklorz Wiktor 74.000
37. Ilnicki Adam 73.900
38. Misiak Adrian 73.400
39. Trzensiok Sandra 73.400
40. Maroszczyk Aleksander 73.200
41. Sabat Karolina 72.600
42. Berus Michał 72.400
43. Majda Kacper 71.800
44. Smolińska Marcelina 71.400
45. Moń Paweł 71.200
46. Sobczyk Dawid 71.200
47. Wysługocki Hubert 70.600
48. Solarz Dawid 70.500
49. Czerwinska Natalia 70.300
50. Genderka Małgorzata 69.300
51. Glonek Piotr 69.100
52. Grezel Anita 69.000
53. Kubisa Tadeusz 68.800
54. Kurowska Oliwia 68.100
55. Wiśniewska Paulina 68.100
56. Korpak Kamil 67.700
57. Kosmala Justyna 67.600
58. Taborski Rafał 67.500
59. Wójcicka Adrianna 67.000
60. Żurek Marek 67.000
61. Błochowiak Paulina 65.900
62. Zettelmann Szymon 65.800
63. Jagodziński Adam 65.300
64. Kłoda Łukasz 64.600
65. Datoń Daria 64.500
66. Nowak Aleksandra 63.500
67. Kołodziejski Bartłomiej 63.200
68. Brzoza Dominika 62.400
69. Sześciak Joanna 62.400
70. Kornobis Patryk 62.200
71. Wywalec Adam 61.900
72. Kulczykowski Maciej 61.700
73. Zięba Patrycja 61.700
74. Kowalska Justyna 61.100
75. Skóra Paulina 60.900
76. Winkler Jan 60.300
77. Kremza Agnieszka 59.700
78. Kokosińska Klaudia 59.600
79. Kalarus Grzegorz 58.500
80. Cierpka Jakub 57.700
81. Gasiński Patryk 56.400
82. Mikos Karolina 56.100
83. Sasin Julita 56.100
84. Fiedor Filip 54.600
85. Powichrowski Mateusz 53.400
86. Głowacki Kamil 53.300
87. Wadas Jakub 52.700
88. Maźnio Jagoda 52.400
89. Kluger Łukasz 50.100
90. Ziobro Jakub 48.700
91. Pawłowski Kamil 48.500
92. Sujka Kacper 47.900
93. Sokołowski Wojciech 47.600
94. Demkowicz Karolina 47.100
95. Brzęk Małgorzata 46.400
96. Nowaczyk Patrycja 46.000
97. Szaciłło Karol 44.800
98. Szliszka Jacek 44.600
99. Michalak Dominik 43.800
100. Hudziec Martyna 42.100
101. Kielesińska Klaudia 40.800
102. Lepiarczyk Magdalena 40.700
103. Suś Kamil 40.200
104. Sobańska Sylwia 40.100
105. Skorupski Igor 38.300
106. Cyran Robert 38.000
107. Łabuszewski Łukasz 37.600
108. Kurp Karol 36.900
109. Cyganek Michał 33.600
110. Tobolski Dawid 33.500
111. Żak Sandra 30.600
112. Cyranowski Damian 27.600
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:32