Sztuka pisania (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-17

Adres
pl. Sejmu Śląskiego 1, p. 402
40-032 Katowice
tel. 32 20 09 415
Kontakt do komisji
 dr Beata Stuchlik-Surowiak
 beata.stuchlik-surowiak@us.edu.pl
 32 20 09 415

 dr Paweł Tomczok
 pawel.tomczok@us.edu.pl
 32 20 09 415

Poniedziałek Czwartek Piątek
08:00 - 12:00 08:00 - 12:00 08:00 - 12:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Adarczyk Patrycja 69.600
2. Błażyca Paulina 125.600
3. Boenish Anna 86.000
4. Borończyk Zuzanna 73.600
5. Brandys Inga 108.000
6. Chociłowski Bartłomiej 114.600
7. Chowaniec Daria 110.000
8. Chwist Nicola 83.200
9. Czerniak Mateusz 108.600
10. Duda Agata 101.600
11. Feliksik Paulina 98.000
12. Furgalska Sonia 104.000
13. Gawlikowski Rafał 68.400
14. Gęsiarz Paulina 97.600
15. Górecki Michał 63.000
16. Hansel Katarzyna 128.000
17. Jakubczyk Kamil 66.800
18. Jakubowska Aleksandra 72.600
19. Jarecka Kamila 112.200
20. Jarosz Matylda 122.000
21. Jędrysik Miłosz 80.000
22. Kałmuk Joanna 101.600
23. Karnuszewicz Regina 92.000
24. Kluźniak Aleksandra 92.000
25. Kłoska Agata 84.800
26. Kowalewska Anna 83.600
27. Kumor Bartosz 112.600
28. Kuźmińska Patrycja 46.800
29. Leszek Marta 86.800
30. Ludwig Julita 116.000
31. Łobodziec Michał 47.200
32. Łojek Karolina 75.600
33. Malaga Klaudia 79.200
34. Maliszewski Jacek 71.200
35. Mendofik Wiktoria 104.000
36. Mielowski Damian 63.200
37. Miś Kamila 84.800
38. Mitka Marlena 113.000
39. Morzywołek Dorota 64.400
40. Niedźwiedź Aleksandra 71.000
41. Nowak Karina 68.000
42. Ochalik Gabriela 140.000
43. Papież Patryk 113.000
44. Pastuszka Julia 101.200
45. Paterak Kinga 113.600
46. Paździora Olimpia 98.000
47. Piec Magdalena 62.800
48. Pierściński Angel 61.400
49. Pietraszkiewicz Weronika 66.600
50. Poręba Małgorzata 117.600
51. Pośpiech Aleksandra 79.200
52. Pośpiech Emilia 110.000
53. Rokaszewicz Martyna 122.000
54. Rydzkowski Krzysztof 70.400
55. Smaza Weronika 73.200
56. Smutek Katarzyna 128.000
57. Sroka Krzysztof 78.400
58. Stelmach Angelina 98.000
59. Szotrowski Marcin 56.800
60. Szymańska Kamila 92.000
61. Tkocz Wiktoria 88.800
62. Topol Marta 134.000
63. Wielgus Kamila 92.000
64. Wiśniewska Nikola 125.000
65. Woryna Ewa 70.200
66. Wróblewska Wiktoria 64.000
67. Zakała - Podczaszy Klaudia 97.000
68. Żemła Sonia 74.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Banasiewicz Przemysław 0.000
2. Klimek Patrycja 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Ochalik Gabriela 140.000
2. Topol Marta 134.000
3. Hansel Katarzyna 128.000
4. Smutek Katarzyna 128.000
5. Błażyca Paulina 125.600
6. Wiśniewska Nikola 125.000
7. Jarosz Matylda 122.000
8. Rokaszewicz Martyna 122.000
9. Poręba Małgorzata 117.600
10. Ludwig Julita 116.000
11. Chociłowski Bartłomiej 114.600
12. Paterak Kinga 113.600
13. Mitka Marlena 113.000
14. Papież Patryk 113.000
15. Kumor Bartosz 112.600
16. Jarecka Kamila 112.200
17. Chowaniec Daria 110.000
18. Pośpiech Emilia 110.000
19. Czerniak Mateusz 108.600
20. Brandys Inga 108.000
21. Furgalska Sonia 104.000
22. Mendofik Wiktoria 104.000
23. Duda Agata 101.600
24. Kałmuk Joanna 101.600
25. Pastuszka Julia 101.200
26. Feliksik Paulina 98.000
27. Paździora Olimpia 98.000
28. Stelmach Angelina 98.000
29. Gęsiarz Paulina 97.600
30. Zakała - Podczaszy Klaudia 97.000
31. Karnuszewicz Regina 92.000
32. Kluźniak Aleksandra 92.000
33. Szymańska Kamila 92.000
34. Wielgus Kamila 92.000
35. Tkocz Wiktoria 88.800
36. Leszek Marta 86.800
37. Boenish Anna 86.000
38. Kłoska Agata 84.800
39. Miś Kamila 84.800
40. Kowalewska Anna 83.600
41. Chwist Nicola 83.200
42. Jędrysik Miłosz 80.000
43. Malaga Klaudia 79.200
44. Pośpiech Aleksandra 79.200
45. Sroka Krzysztof 78.400
46. Łojek Karolina 75.600
47. Żemła Sonia 74.000
48. Borończyk Zuzanna 73.600
49. Smaza Weronika 73.200
50. Jakubowska Aleksandra 72.600
51. Maliszewski Jacek 71.200
52. Niedźwiedź Aleksandra 71.000
53. Rydzkowski Krzysztof 70.400
54. Woryna Ewa 70.200
55. Adarczyk Patrycja 69.600
56. Gawlikowski Rafał 68.400
57. Nowak Karina 68.000
58. Jakubczyk Kamil 66.800
59. Pietraszkiewicz Weronika 66.600
60. Morzywołek Dorota 64.400
61. Wróblewska Wiktoria 64.000
62. Mielowski Damian 63.200
63. Górecki Michał 63.000
64. Piec Magdalena 62.800
65. Pierściński Angel 61.400
66. Szotrowski Marcin 56.800
67. Łobodziec Michał 47.200
68. Kuźmińska Patrycja 46.800
69. Banasiewicz Przemysław 0.000
70. Klimek Patrycja 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:31