Doradztwo polityczne i publiczne (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
ul. Bankowa 11, p. 20
40-007 Katowice
tel. 032 359 1653
Kontakt do komisji
 mgr Maciej Marmola
 maciej.marmola@us.edu.pl
 032 359 2131

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Borodin Adrian 57.600
2. Brzezina Szymon 74.000
3. Brzoza Dominika 62.400
4. Brzózka Anna 58.000
5. Chudzińska Marta 45.600
6. Cierpka Jakub 57.700
7. Cyran Robert 38.000
8. Cyranowski Damian 27.600
9. Czech Wojciech 43.500
10. Czyż Zuzanna 81.900
11. Dudacy Nicole 58.200
12. Feliks Wojciech 83.500
13. Firak Marcin 52.100
14. Gajewski Bartosz 77.600
15. Głowacki Kamil 53.300
16. Jagodziński Adam 65.300
17. Jarząbek Kinga 78.700
18. Kaczmarczyk Karolina 76.500
19. Kalemba Katarzyna 81.000
20. Kilian Piotr 66.700
21. Kołodziej Pola 80.000
22. Kornobis Patryk 62.200
23. Kowalczyk Monika 55.700
24. Kucmierz Dominika 35.700
25. Kurzawa Magdalena 80.700
26. Langer Arnold 74.600
27. Lechowicz Mateusz 73.900
28. Majgier Wojciech 51.600
29. Marszałek Arkadiusz 53.500
30. Martyka Julia 76.500
31. Matuszewski Szymon 68.500
32. Maźnio Jagoda 52.400
33. Michalik Adam August 74.500
34. Moń Paweł 71.200
35. Mroczek Błażej 54.700
36. Mycoń Karol 35.000
37. Nowak Ines 72.700
38. Pachlewski Karol 54.300
39. Pacholik Piotr 69.100
40. Perz Paweł 74.700
41. Pietrzak Kacper 75.500
42. Pitner Barbara 64.800
43. Płaza Bartosz 54.800
44. Pokusa Alicja 34.200
45. Przybyła Paweł 67.400
46. Pyzik Natalia 84.200
47. Śliwa Bartłomiej 80.100
48. Sobol Agnieszka 84.800
49. Sowa Karolina 24.700
50. Steller Paweł 60.200
51. Szumilas Damian 44.900
52. Trzcionka Tomasz 84.600
53. Uchman Teresa 80.100
54. Wachowska Paulina 77.800
55. Witkowski Filip 53.500
56. Zoń Mateusz 64.900

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Sobol Agnieszka 84.800
2. Trzcionka Tomasz 84.600
3. Pyzik Natalia 84.200
4. Feliks Wojciech 83.500
5. Czyż Zuzanna 81.900
6. Kalemba Katarzyna 81.000
7. Kurzawa Magdalena 80.700
8. Śliwa Bartłomiej 80.100
9. Uchman Teresa 80.100
10. Kołodziej Pola 80.000
11. Jarząbek Kinga 78.700
12. Wachowska Paulina 77.800
13. Gajewski Bartosz 77.600
14. Kaczmarczyk Karolina 76.500
15. Martyka Julia 76.500
16. Pietrzak Kacper 75.500
17. Perz Paweł 74.700
18. Langer Arnold 74.600
19. Michalik Adam August 74.500
20. Brzezina Szymon 74.000
21. Lechowicz Mateusz 73.900
22. Nowak Ines 72.700
23. Moń Paweł 71.200
24. Pacholik Piotr 69.100
25. Matuszewski Szymon 68.500
26. Przybyła Paweł 67.400
27. Kilian Piotr 66.700
28. Jagodziński Adam 65.300
29. Zoń Mateusz 64.900
30. Pitner Barbara 64.800
31. Brzoza Dominika 62.400
32. Kornobis Patryk 62.200
33. Steller Paweł 60.200
34. Dudacy Nicole 58.200
35. Brzózka Anna 58.000
36. Cierpka Jakub 57.700
37. Borodin Adrian 57.600
38. Kowalczyk Monika 55.700
39. Płaza Bartosz 54.800
40. Mroczek Błażej 54.700
41. Pachlewski Karol 54.300
42. Marszałek Arkadiusz 53.500
43. Witkowski Filip 53.500
44. Głowacki Kamil 53.300
45. Maźnio Jagoda 52.400
46. Firak Marcin 52.100
47. Majgier Wojciech 51.600
48. Chudzińska Marta 45.600
49. Szumilas Damian 44.900
50. Czech Wojciech 43.500
51. Cyran Robert 38.000
52. Kucmierz Dominika 35.700
53. Mycoń Karol 35.000
54. Pokusa Alicja 34.200
55. Cyranowski Damian 27.600
56. Sowa Karolina 24.700
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:24