Historia (stacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-09-13 - 2017-09-15

Adres
ul. Bankowa 11, p. 18
40-007 Katowice
tel. 032 359 2075
Kontakt do komisji
 dr Iwona Pietrzyk
 iwona.pietrzyk@us.edu.pl
 032 359 1314

Środa Czwartek Piątek
10:00 - 13:00 10:00 - 13:00 10:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Adamczyk Rafał 12.720
2. Blacha Marta 7.640
3. Czapla Beniamin 12.120
4. Dobosz Marta 12.450
5. Gabrysiak Jakub 8.860
6. Gandecka Karolina 13.260
7. Hankus Michał 15.000
8. Jagoda Monika 15.000
9. Jakubiec Szymon 9.020
10. Janczulewicz Karolina 13.290
11. Just Kinga 13.170
12. Kapica Dominika 12.180
13. Karpiel Klaudia 15.000
14. Kocerba Filip 8.560
15. Kołodziej Kamil 12.420
16. Kudła Karolina 12.570
17. Łowisz Dominika 15.000
18. Maruszak Grzegorz 15.000
19. Menartowicz Alicja 13.740
20. Miśta Piotr 13.890
21. Najdzień Ewa 11.280
22. Niemiec Katarzyna 12.240
23. Paluch Michał 13.500
24. Perkowski Kacper 13.380
25. Pokorny Tomasz 7.520
26. Siembiga Konrad 10.530
27. Sklorz Barbara 12.480
28. Strzelczyk Mateusz 4.140
29. Świercz Mateusz 12.450
30. Synowiec Michał 13.020
31. Szombara Jessica 15.000
32. Szombara Susanne 13.710
33. Walerowski Mateusz 12.210
34. Wieloch Marcin 14.280
35. Zyguła Damian 12.750
36. Żyrek Antonina 15.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Kobiela Anna 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Hankus Michał 15.000
2. Jagoda Monika 15.000
3. Karpiel Klaudia 15.000
4. Łowisz Dominika 15.000
5. Maruszak Grzegorz 15.000
6. Szombara Jessica 15.000
7. Żyrek Antonina 15.000
8. Wieloch Marcin 14.280
9. Miśta Piotr 13.890
10. Menartowicz Alicja 13.740
11. Szombara Susanne 13.710
12. Paluch Michał 13.500
13. Perkowski Kacper 13.380
14. Janczulewicz Karolina 13.290
15. Gandecka Karolina 13.260
16. Just Kinga 13.170
17. Synowiec Michał 13.020
18. Zyguła Damian 12.750
19. Adamczyk Rafał 12.720
20. Kudła Karolina 12.570
21. Sklorz Barbara 12.480
22. Dobosz Marta 12.450
23. Świercz Mateusz 12.450
24. Kołodziej Kamil 12.420
25. Niemiec Katarzyna 12.240
26. Walerowski Mateusz 12.210
27. Kapica Dominika 12.180
28. Czapla Beniamin 12.120
29. Najdzień Ewa 11.280
30. Siembiga Konrad 10.530
31. Jakubiec Szymon 9.020
32. Gabrysiak Jakub 8.860
33. Kocerba Filip 8.560
34. Blacha Marta 7.640
35. Pokorny Tomasz 7.520
36. Strzelczyk Mateusz 4.140
37. Kobiela Anna 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:30