Filologia, specjalność : język rosyjski w turystyce (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-17

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 3.7
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640947
Kontakt do komisji
 mgr Bartłomiej Kopczacki
 bartlomiej.kopczacki@us.edu.pl
 323640947

Poniedziałek Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bayda Wiktoria 118.500
2. Błaszczak Karolina 131.500
3. Braś Aleksandra 87.500
4. Bunin Volodymyr 135.000
5. Czeredniczenko Larisa 120.000
6. Gajda Marta 78.500
7. Hołyś Izabela 50.500
8. Koczor Karolina 112.500
9. Koj Oliwia 79.000
10. Komosa Adrianna 92.500
11. Krok Hanna 53.500
12. Mansurova Viktoriia 116.250
13. Niemczyk Eliza 122.500
14. Nowak Nina 52.500
15. Osuch Justyna 85.000
16. Roznowski Kamil 44.000
17. Sikora Małgorzata 91.000
18. Skrzypiec Piotr 116.500
19. Szczygieł Natalia 99.000
20. Szymanek Anna 102.000
21. Waćkowski Kamil 41.500
22. Wikarek Marta 111.500
23. Yermak Hanna 116.500
24. Zacha Marta 54.500
25. Zacharz Wiktoria 61.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Banaś Anna 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Bunin Volodymyr 135.000
2. Błaszczak Karolina 131.500
3. Niemczyk Eliza 122.500
4. Czeredniczenko Larisa 120.000
5. Bayda Wiktoria 118.500
6. Skrzypiec Piotr 116.500
7. Yermak Hanna 116.500
8. Mansurova Viktoriia 116.250
9. Koczor Karolina 112.500
10. Wikarek Marta 111.500
11. Szymanek Anna 102.000
12. Szczygieł Natalia 99.000
13. Komosa Adrianna 92.500
14. Sikora Małgorzata 91.000
15. Braś Aleksandra 87.500
16. Osuch Justyna 85.000
17. Koj Oliwia 79.000
18. Gajda Marta 78.500
19. Zacharz Wiktoria 61.000
20. Zacha Marta 54.500
21. Krok Hanna 53.500
22. Nowak Nina 52.500
23. Hołyś Izabela 50.500
24. Roznowski Kamil 44.000
25. Waćkowski Kamil 41.500
26. Banaś Anna 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:27