Filologia słowiańska, specjalność: językowo-kulturowa z językiem zachodnioeuropejskim (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-17

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 4.18
41-200 Sosnowiec
tel. 32 364 0819
Kontakt do komisji
 dr Antonina Kurtok
 antonina.kurtok@us.edu.pl
 32 3640819

Poniedziałek Czwartek Piątek
09:00 - 12:00 09:30 - 15:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bayda Wiktoria 118.500
2. Bochenek Natalia 119.000
3. Bukowczan Gabriela 116.000
4. Bukowski Szymon 96.000
5. Chmielewska Klaudia 96.500
6. Curyło Teresa 77.000
7. Dołega Patrycja 80.500
8. Dziendziel Agnieszka 126.500
9. Filipowicz Dominika 109.500
10. Golasz Agnieszka 85.500
11. Grabowska Barbara 124.500
12. Grochowska Agnieszka 144.000
13. Gurbała Jakub 121.000
14. Hańderek Wiktoria 76.500
15. Heba Michał 90.500
16. Jamróz Jakub 121.000
17. Janik Sylwia 140.500
18. Jankowska Martyna 128.500
19. Jędryszczak Aleksander 132.500
20. Jochymczyk Bartłomiej 84.500
21. Kalemba Katarzyna 134.000
22. Kampka Aleksandra 130.000
23. Kawaler Aleksandra 150.000
24. Kawka Kinga 71.500
25. Kowal Polina 134.000
26. Kowalska Aleksandra 139.500
27. Kral Gabriela 106.500
28. Królik Justyna 74.500
29. Krupska Katarzyna 208.750
30. Krzemińska Roksana 105.500
31. Kubala Aleksandra 126.000
32. Kucharska Anna 109.500
33. Kucharska Natalia 122.000
34. Kudełka Michał 93.500
35. Kwiecień Adrianna 130.500
36. Leśniak Magdalena 110.500
37. Lindner Emilia 137.000
38. Liszka Zuzanna 123.500
39. Ludwin Patryk 118.000
40. Matejczyk Magdalena 123.000
41. Mazur Emanuela 85.000
42. Mrowiec Wiktoria 124.500
43. Mulcan Weronika 72.500
44. Mysza Magdalena 118.500
45. Nogieć Wiktoria 130.500
46. Nykiel Izabela 128.500
47. Paterak Kinga 142.000
48. Pietraszko Weronika 128.000
49. Pituła Olga 138.500
50. Pluciński Igor 135.000
51. Pokrzywińska Weronika 86.000
52. Poniewierka Dominika 116.500
53. Prasak Paula 116.000
54. Raczek Maciej 112.500
55. Radwan Katarzyna 146.000
56. Remblewska Martyna 153.000
57. Rybicka Karolina 67.000
58. Ryszka Szymon 142.000
59. Salamon Magdalena 134.000
60. Sienkan Anna 62.500
61. Sieradzka Agata Alina 141.500
62. Siska Paulina 62.500
63. Slabik Elżbieta 111.500
64. Sodo Zuzanna 82.500
65. Studnicka Oliwia 122.000
66. Sukiennik Jakub 132.000
67. Szawaryn Philippe 136.000
68. Szczygieł Natalia 99.000
69. Szydłowski Amadeusz 92.500
70. Trybała Julia 94.500
71. Trzaskowska Agnieszka 137.000
72. Walichrad Sara 86.000
73. Widuch Adrian 110.500
74. Wieczorek Antonina 106.500
75. Witosza Michał 112.000
76. Wleciał Aleksandra 61.500
77. Wleciał Wojciech 72.500
78. Wojciechowska Martyna 96.500
79. Woźnica Agnieszka 76.500
80. Wyderka Dominik 123.000
81. Zabielny Aleksandra 131.000
82. Zawalonka Julia 139.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Krupska Katarzyna 208.750
2. Remblewska Martyna 153.000
3. Kawaler Aleksandra 150.000
4. Radwan Katarzyna 146.000
5. Grochowska Agnieszka 144.000
6. Paterak Kinga 142.000
7. Ryszka Szymon 142.000
8. Sieradzka Agata Alina 141.500
9. Janik Sylwia 140.500
10. Kowalska Aleksandra 139.500
11. Zawalonka Julia 139.500
12. Pituła Olga 138.500
13. Lindner Emilia 137.000
14. Trzaskowska Agnieszka 137.000
15. Szawaryn Philippe 136.000
16. Pluciński Igor 135.000
17. Kalemba Katarzyna 134.000
18. Kowal Polina 134.000
19. Salamon Magdalena 134.000
20. Jędryszczak Aleksander 132.500
21. Sukiennik Jakub 132.000
22. Zabielny Aleksandra 131.000
23. Kwiecień Adrianna 130.500
24. Nogieć Wiktoria 130.500
25. Kampka Aleksandra 130.000
26. Jankowska Martyna 128.500
27. Nykiel Izabela 128.500
28. Pietraszko Weronika 128.000
29. Dziendziel Agnieszka 126.500
30. Kubala Aleksandra 126.000
31. Grabowska Barbara 124.500
32. Mrowiec Wiktoria 124.500
33. Liszka Zuzanna 123.500
34. Matejczyk Magdalena 123.000
35. Wyderka Dominik 123.000
36. Kucharska Natalia 122.000
37. Studnicka Oliwia 122.000
38. Gurbała Jakub 121.000
39. Jamróz Jakub 121.000
40. Bochenek Natalia 119.000
41. Bayda Wiktoria 118.500
42. Mysza Magdalena 118.500
43. Ludwin Patryk 118.000
44. Poniewierka Dominika 116.500
45. Bukowczan Gabriela 116.000
46. Prasak Paula 116.000
47. Raczek Maciej 112.500
48. Witosza Michał 112.000
49. Slabik Elżbieta 111.500
50. Leśniak Magdalena 110.500
51. Widuch Adrian 110.500
52. Filipowicz Dominika 109.500
53. Kucharska Anna 109.500
54. Kral Gabriela 106.500
55. Wieczorek Antonina 106.500
56. Krzemińska Roksana 105.500
57. Szczygieł Natalia 99.000
58. Chmielewska Klaudia 96.500
59. Wojciechowska Martyna 96.500
60. Bukowski Szymon 96.000
61. Trybała Julia 94.500
62. Kudełka Michał 93.500
63. Szydłowski Amadeusz 92.500
64. Heba Michał 90.500
65. Pokrzywińska Weronika 86.000
66. Walichrad Sara 86.000
67. Golasz Agnieszka 85.500
68. Mazur Emanuela 85.000
69. Jochymczyk Bartłomiej 84.500
70. Sodo Zuzanna 82.500
71. Dołega Patrycja 80.500
72. Curyło Teresa 77.000
73. Hańderek Wiktoria 76.500
74. Woźnica Agnieszka 76.500
75. Królik Justyna 74.500
76. Mulcan Weronika 72.500
77. Wleciał Wojciech 72.500
78. Kawka Kinga 71.500
79. Rybicka Karolina 67.000
80. Sienkan Anna 62.500
81. Siska Paulina 62.500
82. Wleciał Aleksandra 61.500
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:27