Arteterapia (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-12 - 2017-07-14

Adres
ul. Grażyńskiego 53, p. 125
40-126 Katowice
tel. 32 3599822
Kontakt do komisji
 mgr Iwona Tomas
 iwona.tomas@us.edu.pl
 32 3599796

Środa Czwartek Piątek
09:00 - 12:00 09:00 - 12:00 09:00 - 12:00

Informacje dodatkowe

PRZYJĘTY NA STUDIA

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bąk Michał 35.300
2. Chromy Marta 35.920
3. Chrószcz Klaudia 37.940
4. Dąbrowska Nina 35.200
5. Grudzień Julia 35.320
6. Kierasińska Sandra 34.000
7. Kubik Marta 33.910
8. Lis Dorota 37.340
9. Majchur Maria 40.800
10. Nawrat Agata 36.200
11. Ogierman Anna 38.510
12. Podlejska Sara 42.900
13. Popowska Hanna 41.550
14. Rychlicka Izabela 35.910
15. Schuster Iwona 33.560
16. Sitko Natalia 38.300
17. Śnieguła Piotr 33.500
18. Sojka Marta 33.750
19. Wróbel Anna 33.560

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Dryszel Monika 31.840
2. Dziedzic Patrycja 31.590
3. Gęborska Marlena 33.050
4. Grzankowska Barbara 30.840
5. Kowalczyk Aleksandra 33.240
6. Lech Karina 33.450
7. Mitas Monika 33.250
8. Tomanek Katarzyna 32.750

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bielak Agata 30.780
2. Kruczek Anna 0.000
3. Kulpińska Natalia 29.890
4. Łupieżowiec Martyna 26.060
5. Warzeszka Weronika 30.250

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Podlejska Sara 42.900
2. Popowska Hanna 41.550
3. Majchur Maria 40.800
4. Ogierman Anna 38.510
5. Sitko Natalia 38.300
6. Chrószcz Klaudia 37.940
7. Lis Dorota 37.340
8. Nawrat Agata 36.200
9. Chromy Marta 35.920
10. Rychlicka Izabela 35.910
11. Grudzień Julia 35.320
12. Bąk Michał 35.300
13. Dąbrowska Nina 35.200
14. Kierasińska Sandra 34.000
15. Kubik Marta 33.910
16. Sojka Marta 33.750
17. Schuster Iwona 33.560
18. Wróbel Anna 33.560
19. Śnieguła Piotr 33.500
20. Lech Karina 33.450
21. Mitas Monika 33.250
22. Kowalczyk Aleksandra 33.240
23. Gęborska Marlena 33.050
24. Tomanek Katarzyna 32.750
25. Dryszel Monika 31.840
26. Dziedzic Patrycja 31.590
27. Grzankowska Barbara 30.840
28. Bielak Agata 30.780
29. Warzeszka Weronika 30.250
30. Kulpińska Natalia 29.890
31. Łupieżowiec Martyna 26.060
32. Kruczek Anna 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:23