Realizacja obrazu filmowego,telewizyjnego i fotografia (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-11 - 2017-07-14

Adres
ul. Bytkowska 1 B, p. 318
40-955 Katowice
tel. 32 259 70 11
Kontakt do komisji
 mgr Hanna Bober
 hanna.bober@us.edu.pl
 32 258 24 20 wew. 103

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Magiera Marcin 3.900
2. Monwid-Olechnowicz Karolina 3.700
3. Pietkiewicz Adam 3.800
4. Plater-Zyberk Maksymilian 4.100
5. Potoczek Fryderyk 3.600
6. Powałka Arkadiusz 3.800
7. Świderski Krzysztof 3.800
8. Synoradzka Magdalena 3.600

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Biegowski Nikodem 2.000
2. Bieliński Marcin 2.000
3. Bieniek Andżelika 2.000
4. Boberda Wojciech 2.000
5. Bochnacka Aneta 2.000
6. Brzeskot Patryk. 2.000
7. Cebula Bartek 2.000
8. Chrapan Ewa 2.000
9. Cichosz Maciej 2.000
10. Cieśla Igor 0.000
11. Derouiche Jędrzej 2.000
12. Dzieciuchowicz Szymon 2.000
13. Fatek Bartosz 2.000
14. Flis Bartłomiej 2.000
15. Galenkov Denis 0.000
16. Gąsiorek-Pawlak Kamil 2.000
17. Gębski Jakub 2.000
18. Giemza Marcin 2.000
19. Glinicka Zuzanna 2.000
20. Górski Aleksander 2.000
21. Grodecki Piotr 2.000
22. Grozdew Stanisław 2.000
23. Hofman Dominik 2.000
24. Husarska Maria 2.000
25. Jarnot Maciej 2.000
26. Jaroszewicz Jakub 2.000
27. Jarząbek Szymon 2.000
28. Jesajan Aram 2.000
29. Jordan Mikolaj 2.000
30. Jungowski Wiktor 0.000
31. Kaczmarek Marta 2.000
32. Kaflowski Patryk 2.000
33. Kaliszewski Paweł 2.000
34. Kasprowicz Kajetan 2.000
35. Kazanecki Wojciech 2.000
36. Kiecko Krzysztof 2.000
37. Klein Marianna 2.000
38. Kobryń Karol 2.000
39. Koperski Wojciech 2.000
40. Kosińska Paulina 2.000
41. Kowalewski Szymon 0.000
42. Kowalska Maria 2.000
43. Kozubek Filip 2.000
44. Królczyk Konrad 2.000
45. Krzemińska Roksana 2.000
46. Krzysztoforska Karolina 2.000
47. Kucharz Mateusz 2.000
48. Le Hai Daniel 2.000
49. Łatanik Łukasz 2.000
50. Machowski Maciej 2.000
51. Maciejewski Michał 2.000
52. Majewski Michał 2.000
53. Mamikonyan Artur 2.000
54. Mania Bartłomiej 2.000
55. Matuszczak Andrzej 2.000
56. Mazurkiewicz Mateusz 2.000
57. Miklaszewski Konrad 2.000
58. Mrzygłód Szymon 2.000
59. Ochocki Wojciech 2.000
60. Pietruszyński Filip 2.000
61. Piotrowicz Filip 2.000
62. Pluciński Adam 2.000
63. Polak Laura 2.000
64. Rostkowski Marcin 2.000
65. Rutkowski Wojciech 2.000
66. Rząca Justyna 2.000
67. Soś Maja 2.000
68. Stańczyk Michał 2.000
69. Starczewski Tobiasz 2.000
70. Stasiak Damazy 2.000
71. Stoszek Jakub 2.000
72. Szałas Oskar 2.000
73. Szamalek Aleksander 2.000
74. Szpikowski Hubert 2.000
75. Szubiak Jan 2.000
76. Szwagrzak Dominik 2.000
77. Szymańska Nadia 2.000
78. Szymańska Sara 2.000
79. Tarnowska Oliwia 2.000
80. Wadas Jakub 2.000
81. Warzec Michał 2.000
82. Wilczyńska Paula 3.400
83. Wojtysiak Norbert 2.000
84. Wysocki Michał 2.000
85. Zarzycki Michal 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Plater-Zyberk Maksymilian 4.100
2. Magiera Marcin 3.900
3. Pietkiewicz Adam 3.800
4. Powałka Arkadiusz 3.800
5. Świderski Krzysztof 3.800
6. Monwid-Olechnowicz Karolina 3.700
7. Potoczek Fryderyk 3.600
8. Synoradzka Magdalena 3.600
9. Wilczyńska Paula 3.400
10. Biegowski Nikodem 2.000
11. Bieliński Marcin 2.000
12. Bieniek Andżelika 2.000
13. Boberda Wojciech 2.000
14. Bochnacka Aneta 2.000
15. Brzeskot Patryk. 2.000
16. Cebula Bartek 2.000
17. Chrapan Ewa 2.000
18. Cichosz Maciej 2.000
19. Derouiche Jędrzej 2.000
20. Dzieciuchowicz Szymon 2.000
21. Fatek Bartosz 2.000
22. Flis Bartłomiej 2.000
23. Gąsiorek-Pawlak Kamil 2.000
24. Gębski Jakub 2.000
25. Giemza Marcin 2.000
26. Glinicka Zuzanna 2.000
27. Górski Aleksander 2.000
28. Grodecki Piotr 2.000
29. Grozdew Stanisław 2.000
30. Hofman Dominik 2.000
31. Husarska Maria 2.000
32. Jarnot Maciej 2.000
33. Jaroszewicz Jakub 2.000
34. Jarząbek Szymon 2.000
35. Jesajan Aram 2.000
36. Jordan Mikolaj 2.000
37. Kaczmarek Marta 2.000
38. Kaflowski Patryk 2.000
39. Kaliszewski Paweł 2.000
40. Kasprowicz Kajetan 2.000
41. Kazanecki Wojciech 2.000
42. Kiecko Krzysztof 2.000
43. Klein Marianna 2.000
44. Kobryń Karol 2.000
45. Koperski Wojciech 2.000
46. Kosińska Paulina 2.000
47. Kowalska Maria 2.000
48. Kozubek Filip 2.000
49. Królczyk Konrad 2.000
50. Krzemińska Roksana 2.000
51. Krzysztoforska Karolina 2.000
52. Kucharz Mateusz 2.000
53. Le Hai Daniel 2.000
54. Łatanik Łukasz 2.000
55. Machowski Maciej 2.000
56. Maciejewski Michał 2.000
57. Majewski Michał 2.000
58. Mamikonyan Artur 2.000
59. Mania Bartłomiej 2.000
60. Matuszczak Andrzej 2.000
61. Mazurkiewicz Mateusz 2.000
62. Miklaszewski Konrad 2.000
63. Mrzygłód Szymon 2.000
64. Ochocki Wojciech 2.000
65. Pietruszyński Filip 2.000
66. Piotrowicz Filip 2.000
67. Pluciński Adam 2.000
68. Polak Laura 2.000
69. Rostkowski Marcin 2.000
70. Rutkowski Wojciech 2.000
71. Rząca Justyna 2.000
72. Soś Maja 2.000
73. Stańczyk Michał 2.000
74. Starczewski Tobiasz 2.000
75. Stasiak Damazy 2.000
76. Stoszek Jakub 2.000
77. Szałas Oskar 2.000
78. Szamalek Aleksander 2.000
79. Szpikowski Hubert 2.000
80. Szubiak Jan 2.000
81. Szwagrzak Dominik 2.000
82. Szymańska Nadia 2.000
83. Szymańska Sara 2.000
84. Tarnowska Oliwia 2.000
85. Wadas Jakub 2.000
86. Warzec Michał 2.000
87. Wojtysiak Norbert 2.000
88. Wysocki Michał 2.000
89. Cieśla Igor 0.000
90. Galenkov Denis 0.000
91. Jungowski Wiktor 0.000
92. Kowalewski Szymon 0.000
93. Zarzycki Michal 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:30