Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-07 - 2017-07-13

Adres
ul. Bytkowska 1 B, p. 318
40-955 Katowice
tel. 32 259 70 11
Kontakt do komisji
 mgr Agnieszka Dogiel
 agnieszka.dogiel@us.edu.pl
 32 258 24 20 wew. 125

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Abramczuk Bartosz 4.000
2. Adamus Piotr 4.000
3. Bałdyga Filip 4.000
4. Bańkowska Aleksandra 4.000
5. Dłużewski Wojciech 4.000
6. Gajda Mateusz 4.000
7. Godula Patryk 4.000
8. Gruszecki Dawid 4.000
9. Idczak Maciej 5.000
10. Jankun Dopart Julia 5.000
11. Jarmułowicz Agata 5.000
12. Jastrząb Matylda 4.000
13. Koper Karolina 4.000
14. Kruk Adam 4.000
15. Kryska Anna 4.000
16. Kubisa Aleksandra 4.000
17. Kupczak Katarzyna 4.000
18. Kwiatkowski Piotr 5.000
19. Łataś Krzysztof 4.000
20. Madalyr Monika 4.000
21. Makowski Patryk 4.000
22. Mielnik Kinga 4.000
23. Nitkowska Martyna 4.000
24. Owsińska Barbara 4.000
25. Parys Piotr 5.000
26. Piekorz Ludwik 5.000
27. Puch Maria 4.000
28. Ratajczak Natalia 4.500
29. Rębowski Patryk 4.000
30. Ślęzak Agata 4.000
31. Sobczak Józefina 4.500
32. Stasiak Damazy 4.000
33. Szwed Weronika 4.500
34. Wojciekiewicz Jakub 4.000
35. Zmysło Oliwia 4.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bulik Hanna 3.500
2. Lipiec Łukasz 3.500
3. Niemiec Tomasz 3.500
4. Preisner Michał 3.500
5. Zawadzki Jakub 3.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Badyla Weronika 3.000
2. Bizgwa Adam 2.000
3. Desput Małgorzata 2.000
4. Duszenko Gabriela 2.000
5. Dzieciuchowicz Szymon 0.000
6. Grodecki Piotr 2.000
7. Hajkowska Oliwia 2.000
8. Jakubowska Małgorzata 3.000
9. Jamska Małgorzata 3.000
10. Jaszcz Emilia 2.000
11. Jeziorowska Maria Magdalena 2.000
12. Kaliszewski Paweł 2.000
13. Karkowska Julia 2.000
14. Klecz Marcin 3.000
15. Klimala Bartosz 2.000
16. Kwaśniewski Jan 2.000
17. Łukowiec Martyna 2.000
18. Mielcarek Marta 2.000
19. Mierzwiak Monika 2.000
20. Miszczak Małgorzata 2.000
21. Musiał Aleksandra 0.000
22. Nowak Klaudia 0.000
23. Ostrowska Nadia 2.000
24. Pachnik Julia 3.000
25. Pietrzyk Marcin 3.000
26. Rocznik Kamil 2.000
27. Rogala Dominik 2.000
28. Rudy Szymon 2.000
29. Rybak Jakub 0.000
30. Skibiński Szymon 2.000
31. Słowiński Konrad 2.000
32. Smykowski Adrian 2.000
33. Świderski Krzysztof 2.000
34. Święcicka Katarzyna 2.000
35. Synoradzka Magdalena 2.000
36. Szada-Borzyszkowska Natalia 2.000
37. Szałas Oskar 2.000
38. Szeląg Urszula 2.000
39. Taborski Rafał 2.000
40. Theda Agata 2.000
41. Tomczyk Adam 2.000
42. Trzcińska Anna 2.000
43. Walczak Barbara 2.000
44. Wojakowski Robert 3.000
45. Zarzycki Michal 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Idczak Maciej 5.000
2. Jankun Dopart Julia 5.000
3. Jarmułowicz Agata 5.000
4. Kwiatkowski Piotr 5.000
5. Parys Piotr 5.000
6. Piekorz Ludwik 5.000
7. Ratajczak Natalia 4.500
8. Sobczak Józefina 4.500
9. Szwed Weronika 4.500
10. Abramczuk Bartosz 4.000
11. Adamus Piotr 4.000
12. Bałdyga Filip 4.000
13. Bańkowska Aleksandra 4.000
14. Dłużewski Wojciech 4.000
15. Gajda Mateusz 4.000
16. Godula Patryk 4.000
17. Gruszecki Dawid 4.000
18. Jastrząb Matylda 4.000
19. Koper Karolina 4.000
20. Kruk Adam 4.000
21. Kryska Anna 4.000
22. Kubisa Aleksandra 4.000
23. Kupczak Katarzyna 4.000
24. Łataś Krzysztof 4.000
25. Madalyr Monika 4.000
26. Makowski Patryk 4.000
27. Mielnik Kinga 4.000
28. Nitkowska Martyna 4.000
29. Owsińska Barbara 4.000
30. Puch Maria 4.000
31. Rębowski Patryk 4.000
32. Ślęzak Agata 4.000
33. Stasiak Damazy 4.000
34. Wojciekiewicz Jakub 4.000
35. Zmysło Oliwia 4.000
36. Bulik Hanna 3.500
37. Lipiec Łukasz 3.500
38. Niemiec Tomasz 3.500
39. Preisner Michał 3.500
40. Zawadzki Jakub 3.500
41. Badyla Weronika 3.000
42. Jakubowska Małgorzata 3.000
43. Jamska Małgorzata 3.000
44. Klecz Marcin 3.000
45. Pachnik Julia 3.000
46. Pietrzyk Marcin 3.000
47. Wojakowski Robert 3.000
48. Bizgwa Adam 2.000
49. Desput Małgorzata 2.000
50. Duszenko Gabriela 2.000
51. Grodecki Piotr 2.000
52. Hajkowska Oliwia 2.000
53. Jaszcz Emilia 2.000
54. Jeziorowska Maria Magdalena 2.000
55. Kaliszewski Paweł 2.000
56. Karkowska Julia 2.000
57. Klimala Bartosz 2.000
58. Kwaśniewski Jan 2.000
59. Łukowiec Martyna 2.000
60. Mielcarek Marta 2.000
61. Mierzwiak Monika 2.000
62. Miszczak Małgorzata 2.000
63. Ostrowska Nadia 2.000
64. Rocznik Kamil 2.000
65. Rogala Dominik 2.000
66. Rudy Szymon 2.000
67. Skibiński Szymon 2.000
68. Słowiński Konrad 2.000
69. Smykowski Adrian 2.000
70. Świderski Krzysztof 2.000
71. Święcicka Katarzyna 2.000
72. Synoradzka Magdalena 2.000
73. Szada-Borzyszkowska Natalia 2.000
74. Szałas Oskar 2.000
75. Szeląg Urszula 2.000
76. Taborski Rafał 2.000
77. Theda Agata 2.000
78. Tomczyk Adam 2.000
79. Trzcińska Anna 2.000
80. Walczak Barbara 2.000
81. Dzieciuchowicz Szymon 0.000
82. Musiał Aleksandra 0.000
83. Nowak Klaudia 0.000
84. Rybak Jakub 0.000
85. Zarzycki Michal 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:29