Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
pl. Sejmu Śląskiego 1, p. 317
40-032 Katowice
tel. 0322009317
Kontakt do komisji
 mgr Tadeusz Maciąg
 tadeusz.maciag@us.edu.pl
 

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 16:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Albrycht Emilia 77.500
2. Biernat Dagmara 76.000
3. Derbot Milena 76.500
4. Dyba Klaudia 66.000
5. Figórski Paweł 73.500
6. Fizia Daria 36.000
7. Furgacz Sonia 83.500
8. Garanty Wiktoria 75.500
9. Garasińska Natalia 78.000
10. Grzelczak Karolina 61.500
11. Hankus Klaudia 88.500
12. Hendel Justyna 51.500
13. Hołobud Karolina 82.500
14. Jośko Karolina 80.000
15. Kałmuk Joanna 76.000
16. Kempny Paweł 80.000
17. Kielski Adam 76.500
18. Klimaniec Zofia 88.000
19. Konopka Kinga 62.500
20. Kopyto Gabriela 51.000
21. Koronowska Marta 98.500
22. Kulej Sylwia 63.500
23. Kuźmińska Patrycja 71.500
24. Lewandowski Marcin 92.500
25. Lewicka Paulina 84.500
26. Ligęza Jakub 86.000
27. Lustofin Iwona 63.000
28. Łabanowicz Aleksandra 120.000
29. Łobodziec Michał 46.500
30. Maliszewski Jacek 76.500
31. Michalak Karolina 52.000
32. Ostrowski Piotr 61.000
33. Parysz Marta 85.000
34. Pluta Lucyna 34.500
35. Pudzianowski Mateusz 61.500
36. Sich Aleksandra 72.500
37. Śladowska Maria 72.000
38. Ślusarczyk Milena 66.500
39. Sojka Patrycja 72.500
40. Stobiecka Aleksandra 74.500
41. Swatek Aleksandra 73.500
42. Tomiczek Agnieszka 89.500
43. Trojan Ewelina 77.000
44. Tymkiewicz Martyna 78.000
45. Wawszczak Monika 41.500
46. Więcław Patrycja 65.000
47. Wiendlocha Agnieszka 69.000
48. Wydra Klaudia 75.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Laksa Patryk 0.000
2. Mazurkiewicz Honorata 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Łabanowicz Aleksandra 120.000
2. Koronowska Marta 98.500
3. Lewandowski Marcin 92.500
4. Tomiczek Agnieszka 89.500
5. Hankus Klaudia 88.500
6. Klimaniec Zofia 88.000
7. Ligęza Jakub 86.000
8. Parysz Marta 85.000
9. Lewicka Paulina 84.500
10. Furgacz Sonia 83.500
11. Hołobud Karolina 82.500
12. Jośko Karolina 80.000
13. Kempny Paweł 80.000
14. Garasińska Natalia 78.000
15. Tymkiewicz Martyna 78.000
16. Albrycht Emilia 77.500
17. Trojan Ewelina 77.000
18. Derbot Milena 76.500
19. Kielski Adam 76.500
20. Maliszewski Jacek 76.500
21. Biernat Dagmara 76.000
22. Kałmuk Joanna 76.000
23. Garanty Wiktoria 75.500
24. Wydra Klaudia 75.500
25. Stobiecka Aleksandra 74.500
26. Figórski Paweł 73.500
27. Swatek Aleksandra 73.500
28. Sich Aleksandra 72.500
29. Sojka Patrycja 72.500
30. Śladowska Maria 72.000
31. Kuźmińska Patrycja 71.500
32. Wiendlocha Agnieszka 69.000
33. Ślusarczyk Milena 66.500
34. Dyba Klaudia 66.000
35. Więcław Patrycja 65.000
36. Kulej Sylwia 63.500
37. Lustofin Iwona 63.000
38. Konopka Kinga 62.500
39. Grzelczak Karolina 61.500
40. Pudzianowski Mateusz 61.500
41. Ostrowski Piotr 61.000
42. Michalak Karolina 52.000
43. Hendel Justyna 51.500
44. Kopyto Gabriela 51.000
45. Łobodziec Michał 46.500
46. Wawszczak Monika 41.500
47. Fizia Daria 36.000
48. Pluta Lucyna 34.500
49. Laksa Patryk 0.000
50. Mazurkiewicz Honorata 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:30