Filologia angielska, specjalność: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-18

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 3.53
41-200 Sosnowiec
tel. 32 364 08 52
Kontakt do komisji
 mgr Bartłomiej Kuchciński
 bartlomiej.kuchcinski@us.edu.pl
 

 mgr Agnieszka Podruczna
 agnieszka.podruczna@us.edu.pl
 

Poniedziałek Wtorek Czwartek Piątek
10:00 - 18:00 10:00 - 17:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych, ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Angier Natalia 130.000
2. Anioł Agnieszka 124.500
3. Augustyniak Anna 121.000
4. Barczyński Filip 128.000
5. Białas Anna 150.000
6. Białas Hanna 146.000
7. Bogusz Oliwia 135.500
8. Borówka Paulina 124.000
9. Bosek Dominika 125.000
10. Drzyzga Agata 117.000
11. Dyduch Monika 132.000
12. Ejzenhart Katarzyna 135.000
13. Flasza Paulina 134.500
14. Furgalska Sonia 122.500
15. Gajecka Dagmara 118.500
16. Glowacz Karolina 144.500
17. Gołąbek Magdalena 108.500
18. Graniczna Julia 148.000
19. Gwarda Dominika 130.000
20. Hajto Emilia 142.000
21. Heliosz Sylwia 119.000
22. Jarosz Joanna 147.500
23. Jędrzejczyk Joanna 133.000
24. Kabut Karol 142.000
25. Kaczmarczyk Kamil 111.500
26. Kościelak Natalia 138.000
27. Kotas Paweł 117.000
28. Kubiesza Jagoda 122.000
29. Kubny Natalia 108.500
30. Lech Izabela 114.500
31. Liszka Zuzanna 123.500
32. Major Katarzyna 112.000
33. Makówka Jakub 136.000
34. Malaga Klaudia 136.000
35. Masny Karolina 134.000
36. Mazurek Katarzyna 122.000
37. Mrozik Alicja 137.500
38. Niesłuchowska Julia 128.000
39. Nowak Honorata 116.000
40. Nykiel Izabela 128.500
41. Paul Łukasz 148.000
42. Peclow Aleksandra 116.000
43. Pelc Marta 144.000
44. Piekorz Ludwik 128.500
45. Polak Jan 140.000
46. Porwolik Martyna 144.500
47. Prościńska Monika 128.000
48. Rak Julia 142.000
49. Servinskyi Ievgenii 140.000
50. Siewiera Agnieszka 146.000
51. Skowronek Karolina 128.500
52. Soszka Michalina 141.500
53. Sroka Paulina 206.250
54. Stańczuk - Ciecierski Andrzej 122.500
55. Stępień Ewelina 118.500
56. Stryjak Karolina 115.000
57. Studnicka Oliwia 122.000
58. Swoboda Aleksandra 117.000
59. Sznajder Anna 128.000
60. Szulik Agata 109.000
61. Szyguła Aleksandra 146.500
62. Szymik Michalina 126.500
63. Tarabuła Agata 117.500
64. Troszczynski Borys 126.500
65. Uzdowska Julia 148.000
66. Waliczek Katarzyna 111.500
67. Wawrzeszkiewicz Edyta 126.500
68. Wedler Adam 150.000
69. Wiśniowska Alicja 138.000
70. Wiśniowska Julia 144.000
71. Witkowska Anita 126.000
72. Wojakowska Karolina 142.000
73. Wola Joanna 116.000
74. Woźniczka Michał 122.500
75. Zakała - Podczaszy Klaudia 132.500
76. Zimoch Barbara 132.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Ankowska Anita 106.000
2. Będkowska Natalia 91.500
3. Bieniek Kinga 77.000
4. Böhm Magdalena 42.500
5. Borysiewicz Joanna 98.000
6. Cieśla Maria 92.500
7. Dziadek Katarzyna 100.500
8. Gabzdyl Waldemar 87.500
9. Hakiel Sylwia 104.500
10. Hakobjanyan Arsen 62.000
11. Kansy Małgorzata 86.000
12. Katolik Natalia 74.500
13. Kordaszewski Marek 95.000
14. Koszela Małgorzata 86.000
15. Krzemińska Roksana 62.000
16. Kula Kacper 93.000
17. Lustofin Iwona 102.500
18. Maryon Natalia 85.500
19. Mazgaj Wojciech 100.500
20. Pastuła Paweł 95.000
21. Piórkowski Mateusz 103.500
22. Płodowska Monika 95.000
23. Powała Sandra 100.500
24. Prządo Anna 100.500
25. Rzepecka Karolina 96.500
26. Smaga Norbert 107.000
27. Soja Weronika 92.000
28. Talik Róża 100.500
29. Tarczoń Joanna 93.500
30. Węglarski Mateusz 93.500
31. Witas Izabella 84.000
32. Wrzosowski Patryk 87.500
33. Wydymus Patrycja 107.000
34. Żyła Fabian 95.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bajor Natalia 0.000
2. Borszowska Karolina 0.000
3. Bożek Agnieszka 0.000
4. Dziedzic Weronika 0.000
5. Miszewska Agnieszka 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Sroka Paulina 206.250
2. Białas Anna 150.000
3. Wedler Adam 150.000
4. Graniczna Julia 148.000
5. Paul Łukasz 148.000
6. Uzdowska Julia 148.000
7. Jarosz Joanna 147.500
8. Szyguła Aleksandra 146.500
9. Białas Hanna 146.000
10. Siewiera Agnieszka 146.000
11. Glowacz Karolina 144.500
12. Porwolik Martyna 144.500
13. Pelc Marta 144.000
14. Wiśniowska Julia 144.000
15. Hajto Emilia 142.000
16. Kabut Karol 142.000
17. Rak Julia 142.000
18. Wojakowska Karolina 142.000
19. Soszka Michalina 141.500
20. Polak Jan 140.000
21. Servinskyi Ievgenii 140.000
22. Kościelak Natalia 138.000
23. Wiśniowska Alicja 138.000
24. Mrozik Alicja 137.500
25. Makówka Jakub 136.000
26. Malaga Klaudia 136.000
27. Bogusz Oliwia 135.500
28. Ejzenhart Katarzyna 135.000
29. Flasza Paulina 134.500
30. Masny Karolina 134.000
31. Jędrzejczyk Joanna 133.000
32. Zakała - Podczaszy Klaudia 132.500
33. Dyduch Monika 132.000
34. Zimoch Barbara 132.000
35. Angier Natalia 130.000
36. Gwarda Dominika 130.000
37. Nykiel Izabela 128.500
38. Piekorz Ludwik 128.500
39. Skowronek Karolina 128.500
40. Barczyński Filip 128.000
41. Niesłuchowska Julia 128.000
42. Prościńska Monika 128.000
43. Sznajder Anna 128.000
44. Szymik Michalina 126.500
45. Troszczynski Borys 126.500
46. Wawrzeszkiewicz Edyta 126.500
47. Witkowska Anita 126.000
48. Bosek Dominika 125.000
49. Anioł Agnieszka 124.500
50. Borówka Paulina 124.000
51. Liszka Zuzanna 123.500
52. Furgalska Sonia 122.500
53. Stańczuk - Ciecierski Andrzej 122.500
54. Woźniczka Michał 122.500
55. Kubiesza Jagoda 122.000
56. Mazurek Katarzyna 122.000
57. Studnicka Oliwia 122.000
58. Augustyniak Anna 121.000
59. Heliosz Sylwia 119.000
60. Gajecka Dagmara 118.500
61. Stępień Ewelina 118.500
62. Tarabuła Agata 117.500
63. Drzyzga Agata 117.000
64. Kotas Paweł 117.000
65. Swoboda Aleksandra 117.000
66. Nowak Honorata 116.000
67. Peclow Aleksandra 116.000
68. Wola Joanna 116.000
69. Stryjak Karolina 115.000
70. Lech Izabela 114.500
71. Major Katarzyna 112.000
72. Kaczmarczyk Kamil 111.500
73. Waliczek Katarzyna 111.500
74. Szulik Agata 109.000
75. Gołąbek Magdalena 108.500
76. Kubny Natalia 108.500
77. Smaga Norbert 107.000
78. Wydymus Patrycja 107.000
79. Ankowska Anita 106.000
80. Hakiel Sylwia 104.500
81. Piórkowski Mateusz 103.500
82. Lustofin Iwona 102.500
83. Dziadek Katarzyna 100.500
84. Mazgaj Wojciech 100.500
85. Powała Sandra 100.500
86. Prządo Anna 100.500
87. Talik Róża 100.500
88. Borysiewicz Joanna 98.000
89. Rzepecka Karolina 96.500
90. Żyła Fabian 95.500
91. Kordaszewski Marek 95.000
92. Pastuła Paweł 95.000
93. Płodowska Monika 95.000
94. Tarczoń Joanna 93.500
95. Węglarski Mateusz 93.500
96. Kula Kacper 93.000
97. Cieśla Maria 92.500
98. Soja Weronika 92.000
99. Będkowska Natalia 91.500
100. Gabzdyl Waldemar 87.500
101. Wrzosowski Patryk 87.500
102. Kansy Małgorzata 86.000
103. Koszela Małgorzata 86.000
104. Maryon Natalia 85.500
105. Witas Izabella 84.000
106. Bieniek Kinga 77.000
107. Katolik Natalia 74.500
108. Hakobjanyan Arsen 62.000
109. Krzemińska Roksana 62.000
110. Böhm Magdalena 42.500
111. Bajor Natalia 0.000
112. Borszowska Karolina 0.000
113. Bożek Agnieszka 0.000
114. Dziedzic Weronika 0.000
115. Miszewska Agnieszka 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:26