Filologia angielska, specjalność: kultura-media-translacja (stacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-21 - 2017-07-25

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 2.1
41-200 Sosnowiec
tel. 032 36 40 832
Kontakt do komisji
 dr Sabina Sen-Podstawska
 sabina.sen@us.edu.pl
 032 36 40 832

 mgr Ewa Wylężek
 ewa.wylezek@us.edu.pl
 032 36 40 832

Poniedziałek Wtorek Piątek Sobota
10:00 - 16:00 10:00 - 14:00 10:00 - 16:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Biegun Klaudia 4.000
2. Czekajło Mateusz 4.000
3. Dudek Jagoda 5.000
4. Dynus Klaudia 4.000
5. Gawlik Anna 4.500
6. Jąderko Michał 3.500
7. Kamińska Katarzyna 4.000
8. Kęsek Jolanta 4.000
9. Kopyciok Daria 4.500
10. Mańka Jakub 4.500
11. Marciniak Anna 4.000
12. Martson Oleksii 5.000
13. Matusik Olga 6.000
14. Mazik Marta 5.000
15. Milaniak Adrianna 5.000
16. Nawrocka Ewa 4.000
17. Nieckula Dominika 5.000
18. Piętka Mateusz 4.000
19. Pluta Jakub 5.000
20. Płonka Olaf 4.000
21. Siwiec Justyna 4.500
22. Śliwa Dominika 5.000
23. Spas Olga 5.000
24. Stanisławska Julia 4.500
25. Staszczak Małgorzata 4.000
26. Szcześniak Angelika 5.000
27. Szypuła Anna 6.000
28. Tabor Dominika 4.500
29. Tankowska Aleksandra 4.250
30. Wierzbicka Kalina 4.500
31. Włoczka Paulina 4.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Matusik Olga 6.000
2. Szypuła Anna 6.000
3. Dudek Jagoda 5.000
4. Martson Oleksii 5.000
5. Mazik Marta 5.000
6. Milaniak Adrianna 5.000
7. Nieckula Dominika 5.000
8. Pluta Jakub 5.000
9. Śliwa Dominika 5.000
10. Spas Olga 5.000
11. Szcześniak Angelika 5.000
12. Gawlik Anna 4.500
13. Kopyciok Daria 4.500
14. Mańka Jakub 4.500
15. Siwiec Justyna 4.500
16. Stanisławska Julia 4.500
17. Tabor Dominika 4.500
18. Wierzbicka Kalina 4.500
19. Włoczka Paulina 4.500
20. Tankowska Aleksandra 4.250
21. Biegun Klaudia 4.000
22. Czekajło Mateusz 4.000
23. Dynus Klaudia 4.000
24. Kamińska Katarzyna 4.000
25. Kęsek Jolanta 4.000
26. Marciniak Anna 4.000
27. Nawrocka Ewa 4.000
28. Piętka Mateusz 4.000
29. Płonka Olaf 4.000
30. Staszczak Małgorzata 4.000
31. Jąderko Michał 3.500
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-20 20:05:26