Filologia angielska, specjalność: projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (SPRINT - WRITE) (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-18

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 3.53
41-200 Sosnowiec
tel. 32 364 08 52
Kontakt do komisji
 mgr Bartłomiej Kuchciński
 bartlomiej.kuchcinski@us.edu.pl
 

 mgr Agnieszka Podruczna
 agnieszka.podruczna@us.edu.pl
 

Poniedziałek Wtorek Czwartek Piątek
10:00 - 18:00 10:00 - 17:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00

Informacje dodatkowe

Komisja prosi o obserwowanie list Kandydatów na listach rezerwowych ze względu na możliwość późniejszej kwalifikacji. Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia proszeni są o przestrzeganie terminów zapisów.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Baran Marcin 140.000
2. Bebak Weronika 133.000
3. Będkowska Paulina 132.000
4. Biały Szymon 132.000
5. Bobrowska Jagoda 150.000
6. Bociek Adrian 142.000
7. Bodzioch Sebastian 134.000
8. Borys Michał 138.500
9. Butkiewicz Robert 150.000
10. Byczek Grzegorz 148.000
11. Caboń Aleksandra 140.000
12. Chleborz Szymon 140.000
13. Chłosta Adam 141.000
14. Chojna Alicja 150.000
15. Chojnacka Natalia 138.500
16. Chyra Tomasz 134.500
17. Ćwikliński Paweł 144.000
18. Dąbrowski Mikołaj 142.000
19. Daniel Paweł 134.500
20. Dołbniak Julia 134.000
21. Dudek Bartosz 136.000
22. Dura Daniel 136.000
23. Duży Marcin 144.000
24. Dziewięcka Klaudia 146.000
25. Fabiś Jakub 136.500
26. Filipek Alicja 142.000
27. Firla Jagoda 144.000
28. Frączkowski Daniel 146.000
29. Garstka Maciej 144.000
30. Golec Jan 134.000
31. Golis Wojciech 134.000
32. Górowski Tomasz 148.500
33. Grońska Małgorzata 140.000
34. Grudniewicz Aleksandra 142.000
35. Hajzer Jakub 144.500
36. Janusz Marta 138.500
37. Jeleń Karolina 132.500
38. Kamiński Michał 133.000
39. Kij Marta 134.500
40. Knapczyk Magdalena 144.000
41. Konopka Michał 134.000
42. Kopel Anna 144.000
43. Kosiński Mateusz 138.000
44. Kowalczyk Jacek 148.000
45. Kozieł Natalia 146.000
46. Kraczla Krystyna 134.000
47. Kruszyński Jakub 136.000
48. Kubica Elfryda 138.500
49. Kucajda Kinga 133.500
50. Kuciński Oskar 138.000
51. Lepieszo Bartosz 132.500
52. Lis Jakub 142.500
53. Łukaszek Sara 140.000
54. Madzia Dominik 140.000
55. Makówka Jakub 136.000
56. Małyszek Kamil 136.000
57. Mendofik Wiktoria 134.500
58. Mikulski Damian 135.500
59. Mirgos Julia 135.500
60. Mrowińska Aleksandra 144.500
61. Namysło Marta 166.250
62. Napiórkowski Miłosz 136.500
63. Ogorzelski Szymon 138.000
64. Okoński Robert 140.000
65. Pach Patryk 142.000
66. Pacześ Aleksandra 148.000
67. Paleń Jakub 150.000
68. Pasternak Jakub 140.000
69. Paszek Michał 144.000
70. Pęcak Martyna 144.000
71. Piecuch Katarzyna 140.500
72. Pluta Hubert 135.000
73. Połoszczańska Bożena 136.000
74. Pomierna Magdalena 132.500
75. Porczyńska Angelika 140.000
76. Prokopowicz Kornel 150.000
77. Rachwalska Julia 235.000
78. Roter Olaf 158.750
79. Rozynek Filip 146.000
80. Servinskyi Ievgenii 140.000
81. Sikorski Kajetan 138.000
82. Siwiec Kacper 148.000
83. Soszka Michalina 141.500
84. Sozański Piotr 148.000
85. Spyra Weronika 143.500
86. Sumień Sebastian 133.000
87. Świerczek Magdalena 138.500
88. Swoboda Jakub 142.000
89. Talik Andrzej 140.000
90. Tomaszewska Anita 142.000
91. Tomczyk Wojciech 148.000
92. Tytko Mikołaj 133.000
93. Walaszczyk Olga 136.000
94. Wandzel Natalia 136.000
95. Wojakowska Karolina 142.000
96. Wolny Weronika 140.000
97. Wowro Dariusz 134.500
98. Zając Monika 132.000
99. Zastryżna Julia 142.000
100. Zeman Dominika 146.000
101. Ziółkowska Martyna 146.500
102. Życińska Marta 144.500

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Adamski Maciej 106.000
2. Augustyniak Bartosz 107.500
3. Babiarz Patryk 96.000
4. Banek Wojciech 124.000
5. Barłóg Szymon 131.000
6. Bartas Wiktoria 90.500
7. Baszczowski Szymon 123.500
8. Bauer Kinga 125.500
9. Bialucha Sebastian 123.500
10. Bociek Błażej 120.500
11. Borecki Bartosz 118.500
12. Brzezina Szymon 104.500
13. Bukowski Mateusz 128.500
14. Cichoń Magdalena 95.500
15. Cieluch Kamil 82.500
16. Cierpisz Jakub 99.000
17. Cudek Wiktoria 99.000
18. Cupok Artur 119.000
19. Ćwik Paweł 130.000
20. Czajkowski Piotr 118.500
21. Czapla Natalia 124.500
22. Czarnocki Rafał 94.500
23. Dąbrowski Adrian 125.000
24. Długosz Rafał 127.500
25. Dolega Piotr 123.500
26. Dworczyk Aleksandra 113.500
27. Dziuk Natalia 75.500
28. Feculak Dominika 105.500
29. Ferdynand Kamil 118.000
30. Gandor Agnieszka 92.500
31. Garbaczow Igor 104.500
32. Gąsior Tomasz 129.500
33. Głąb Marcin 128.500
34. Gołębiowska Justyna 112.500
35. Gonera Gabriel 130.000
36. Gorzelany Aleksander 108.500
37. Gosk Wiktoria 65.000
38. Grądkowski Piotr 123.000
39. Hałas Dominika 130.000
40. Hanus Marzena 126.000
41. Herma Kamil 104.000
42. Jankowski Dominik 124.000
43. Jaskóła Kamila 127.000
44. Kaczmarek Jakub 81.500
45. Kalinowski Rafał 112.500
46. Kierasińska Sandra 92.000
47. Knapik Piotr 112.500
48. Kobielska Wiktoria 122.000
49. Kopeć Dawid 126.500
50. Kotowska Magdalena 114.500
51. Krupa Kordian 130.000
52. Księżyk Karolina 79.500
53. Kula Katarzyna 116.500
54. Kuruc Jakub 126.500
55. Küttner Martyna 122.000
56. Lamprecht Mateusz 117.000
57. Maciaś Patryk 114.000
58. Mantykiewicz Maciej 124.500
59. Marcol Agata 98.000
60. Mazurek Katarzyna 122.000
61. Mazurek Marcin 114.500
62. Młyński Amadeusz 99.500
63. Molicki Paweł 126.000
64. Mosz Krzysztof 126.000
65. Musiolik Marta 80.000
66. Niewiara Karolina 120.000
67. Nosalik Natalia 124.500
68. Nowak Marko 74.000
69. Noworyta Zuzanna 118.500
70. Odoj Dawid 126.500
71. Olbrycht Rafał 104.500
72. Olechnowicz Natalia 108.500
73. Oleszko Katarzyna 130.500
74. Olszewska Kinga 110.500
75. Olszewska Wiktoria 115.500
76. Opitek Artur 69.500
77. Panek Adam 82.000
78. Papież Patryk 82.500
79. Paryż Katarzyna 102.000
80. Pawłowska Ksymena 127.500
81. Pikuliński Michał 96.000
82. Plewińska Aldona 89.500
83. Przybyła Roman 114.000
84. Ptasiński Maciej 96.000
85. Rogowski Sebastian 101.500
86. Sidor Jakub 111.500
87. Siwek Julia 127.000
88. Skoneczny Gracjan 117.000
89. Słowik Wiktoria 110.500
90. Spyra Natalia 102.500
91. Stańczuk - Ciecierski Andrzej 122.500
92. Stańczyk Kamila 125.500
93. Stawiarska Małgorzata 130.000
94. Stolarczyk Bartłomiej 96.500
95. Świrszcz Martyna 108.500
96. Sydor Kornelia 130.500
97. Szplitt Weronika 99.500
98. Szubert Michał 126.000
99. Tomczyk Nina 101.000
100. Tucci Massimiliano 81.500
101. Uliasz Mikołaj 126.500
102. Wacławik Marcin 129.500
103. Witański Krystian 128.000
104. Władarz Daniel 105.000
105. Wojtas Krystyna 110.500
106. Wrzosowski Patryk 87.500
107. Wydra Damian 128.000
108. Wykusz Radek 128.500
109. Wyrwa Dominik 119.500
110. Wysługocki Hubert 106.000
111. Zagalski Mateusz 124.000
112. Zagała Bogusz 116.500
113. Zelek Małgorzata 122.500
114. Zimny Maksymilian 126.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Doroszuk Iza 0.000
2. Kwaśniewska Barbara 0.000
3. Porwoł Dawid 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Rachwalska Julia 235.000
2. Namysło Marta 166.250
3. Roter Olaf 158.750
4. Bobrowska Jagoda 150.000
5. Butkiewicz Robert 150.000
6. Chojna Alicja 150.000
7. Paleń Jakub 150.000
8. Prokopowicz Kornel 150.000
9. Górowski Tomasz 148.500
10. Byczek Grzegorz 148.000
11. Kowalczyk Jacek 148.000
12. Pacześ Aleksandra 148.000
13. Siwiec Kacper 148.000
14. Sozański Piotr 148.000
15. Tomczyk Wojciech 148.000
16. Ziółkowska Martyna 146.500
17. Dziewięcka Klaudia 146.000
18. Frączkowski Daniel 146.000
19. Kozieł Natalia 146.000
20. Rozynek Filip 146.000
21. Zeman Dominika 146.000
22. Hajzer Jakub 144.500
23. Mrowińska Aleksandra 144.500
24. Życińska Marta 144.500
25. Ćwikliński Paweł 144.000
26. Duży Marcin 144.000
27. Firla Jagoda 144.000
28. Garstka Maciej 144.000
29. Knapczyk Magdalena 144.000
30. Kopel Anna 144.000
31. Paszek Michał 144.000
32. Pęcak Martyna 144.000
33. Spyra Weronika 143.500
34. Lis Jakub 142.500
35. Bociek Adrian 142.000
36. Dąbrowski Mikołaj 142.000
37. Filipek Alicja 142.000
38. Grudniewicz Aleksandra 142.000
39. Pach Patryk 142.000
40. Swoboda Jakub 142.000
41. Tomaszewska Anita 142.000
42. Wojakowska Karolina 142.000
43. Zastryżna Julia 142.000
44. Soszka Michalina 141.500
45. Chłosta Adam 141.000
46. Piecuch Katarzyna 140.500
47. Baran Marcin 140.000
48. Caboń Aleksandra 140.000
49. Chleborz Szymon 140.000
50. Grońska Małgorzata 140.000
51. Łukaszek Sara 140.000
52. Madzia Dominik 140.000
53. Okoński Robert 140.000
54. Pasternak Jakub 140.000
55. Porczyńska Angelika 140.000
56. Servinskyi Ievgenii 140.000
57. Talik Andrzej 140.000
58. Wolny Weronika 140.000
59. Borys Michał 138.500
60. Chojnacka Natalia 138.500
61. Janusz Marta 138.500
62. Kubica Elfryda 138.500
63. Świerczek Magdalena 138.500
64. Kosiński Mateusz 138.000
65. Kuciński Oskar 138.000
66. Ogorzelski Szymon 138.000
67. Sikorski Kajetan 138.000
68. Fabiś Jakub 136.500
69. Napiórkowski Miłosz 136.500
70. Dudek Bartosz 136.000
71. Dura Daniel 136.000
72. Kruszyński Jakub 136.000
73. Makówka Jakub 136.000
74. Małyszek Kamil 136.000
75. Połoszczańska Bożena 136.000
76. Walaszczyk Olga 136.000
77. Wandzel Natalia 136.000
78. Mikulski Damian 135.500
79. Mirgos Julia 135.500
80. Pluta Hubert 135.000
81. Chyra Tomasz 134.500
82. Daniel Paweł 134.500
83. Kij Marta 134.500
84. Mendofik Wiktoria 134.500
85. Wowro Dariusz 134.500
86. Bodzioch Sebastian 134.000
87. Dołbniak Julia 134.000
88. Golec Jan 134.000
89. Golis Wojciech 134.000
90. Konopka Michał 134.000
91. Kraczla Krystyna 134.000
92. Kucajda Kinga 133.500
93. Bebak Weronika 133.000
94. Kamiński Michał 133.000
95. Sumień Sebastian 133.000
96. Tytko Mikołaj 133.000
97. Jeleń Karolina 132.500
98. Lepieszo Bartosz 132.500
99. Pomierna Magdalena 132.500
100. Będkowska Paulina 132.000
101. Biały Szymon 132.000
102. Zając Monika 132.000
103. Barłóg Szymon 131.000
104. Oleszko Katarzyna 130.500
105. Sydor Kornelia 130.500
106. Ćwik Paweł 130.000
107. Gonera Gabriel 130.000
108. Hałas Dominika 130.000
109. Krupa Kordian 130.000
110. Stawiarska Małgorzata 130.000
111. Gąsior Tomasz 129.500
112. Wacławik Marcin 129.500
113. Bukowski Mateusz 128.500
114. Głąb Marcin 128.500
115. Wykusz Radek 128.500
116. Witański Krystian 128.000
117. Wydra Damian 128.000
118. Długosz Rafał 127.500
119. Pawłowska Ksymena 127.500
120. Jaskóła Kamila 127.000
121. Siwek Julia 127.000
122. Kopeć Dawid 126.500
123. Kuruc Jakub 126.500
124. Odoj Dawid 126.500
125. Uliasz Mikołaj 126.500
126. Zimny Maksymilian 126.500
127. Hanus Marzena 126.000
128. Molicki Paweł 126.000
129. Mosz Krzysztof 126.000
130. Szubert Michał 126.000
131. Bauer Kinga 125.500
132. Stańczyk Kamila 125.500
133. Dąbrowski Adrian 125.000
134. Czapla Natalia 124.500
135. Mantykiewicz Maciej 124.500
136. Nosalik Natalia 124.500
137. Banek Wojciech 124.000
138. Jankowski Dominik 124.000
139. Zagalski Mateusz 124.000
140. Baszczowski Szymon 123.500
141. Bialucha Sebastian 123.500
142. Dolega Piotr 123.500
143. Grądkowski Piotr 123.000
144. Stańczuk - Ciecierski Andrzej 122.500
145. Zelek Małgorzata 122.500
146. Kobielska Wiktoria 122.000
147. Küttner Martyna 122.000
148. Mazurek Katarzyna 122.000
149. Bociek Błażej 120.500
150. Niewiara Karolina 120.000
151. Wyrwa Dominik 119.500
152. Cupok Artur 119.000
153. Borecki Bartosz 118.500
154. Czajkowski Piotr 118.500
155. Noworyta Zuzanna 118.500
156. Ferdynand Kamil 118.000
157. Lamprecht Mateusz 117.000
158. Skoneczny Gracjan 117.000
159. Kula Katarzyna 116.500
160. Zagała Bogusz 116.500
161. Olszewska Wiktoria 115.500
162. Kotowska Magdalena 114.500
163. Mazurek Marcin 114.500
164. Maciaś Patryk 114.000
165. Przybyła Roman 114.000
166. Dworczyk Aleksandra 113.500
167. Gołębiowska Justyna 112.500
168. Kalinowski Rafał 112.500
169. Knapik Piotr 112.500
170. Sidor Jakub 111.500
171. Olszewska Kinga 110.500
172. Słowik Wiktoria 110.500
173. Wojtas Krystyna 110.500
174. Gorzelany Aleksander 108.500
175. Olechnowicz Natalia 108.500
176. Świrszcz Martyna 108.500
177. Augustyniak Bartosz 107.500
178. Adamski Maciej 106.000
179. Wysługocki Hubert 106.000
180. Feculak Dominika 105.500
181. Władarz Daniel 105.000
182. Brzezina Szymon 104.500
183. Garbaczow Igor 104.500
184. Olbrycht Rafał 104.500
185. Herma Kamil 104.000
186. Spyra Natalia 102.500
187. Paryż Katarzyna 102.000
188. Rogowski Sebastian 101.500
189. Tomczyk Nina 101.000
190. Młyński Amadeusz 99.500
191. Szplitt Weronika 99.500
192. Cierpisz Jakub 99.000
193. Cudek Wiktoria 99.000
194. Marcol Agata 98.000
195. Stolarczyk Bartłomiej 96.500
196. Babiarz Patryk 96.000
197. Pikuliński Michał 96.000
198. Ptasiński Maciej 96.000
199. Cichoń Magdalena 95.500
200. Czarnocki Rafał 94.500
201. Gandor Agnieszka 92.500
202. Kierasińska Sandra 92.000
203. Bartas Wiktoria 90.500
204. Plewińska Aldona 89.500
205. Wrzosowski Patryk 87.500
206. Cieluch Kamil 82.500
207. Papież Patryk 82.500
208. Panek Adam 82.000
209. Kaczmarek Jakub 81.500
210. Tucci Massimiliano 81.500
211. Musiolik Marta 80.000
212. Księżyk Karolina 79.500
213. Dziuk Natalia 75.500
214. Nowak Marko 74.000
215. Opitek Artur 69.500
216. Gosk Wiktoria 65.000
217. Doroszuk Iza 0.000
218. Kwaśniewska Barbara 0.000
219. Porwoł Dawid 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:26