Administracja (niestacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-09-11 - 2017-09-14

Adres
ul. Bankowa 11 B, p. 1.24
40-007 Katowice
tel. 32 3592064
Kontakt do komisji
 mgr Agnieszka Jach-Wróbel
 agnieszka.jach-wrobel@us.edu.pl
 323592067

 mgr Anna Peas
 anna.peas@us.edu.pl
 323591595

 mgr Anna Kostur
 anna.kostur@us.edu.pl
 323592064

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
12:00 - 17:00 12:00 - 15:30 12:00 - 15:30 12:00 - 15:30

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Adamus Karolina
2. Broczkowska Maria
3. Brzezik Magdalena
4. Chmielewska Marlena
5. Foltyn Magdalena
6. Gieron Aleksandra
7. Gondko Magdalena
8. Grzesiak Barbara
9. Guz Błażej
10. Hajduga Magdalena
11. Jakubowska Magdalena
12. Kawalec Przemysław
13. Kiszczak Agnieszka
14. Koczwara Gabriela
15. Kostka Anna
16. Kramarczyk Katarzyna
17. Kremiec Edyta
18. Krzempek Aleksandra
19. Krzyżowska Estera
20. Krzyżowska Iwona
21. Kwaśniak Magdalena
22. Lamik Monika
23. Lazar Sandra
24. Lazar Zuzanna
25. Lisoń-Burczyk Katarzyna
26. Macha Martyna
27. Maciejczyk Dominika
28. Małysza Angelika
29. Motyl Ewa
30. Nowak Dominika
31. Prochasek Zuzanna
32. Przybylski Bartosz
33. Przybyła Sabina
34. Ratajczyk Jakub
35. Rodak Alicja
36. Roj Anna
37. Rus Kinga
38. Sacharz Izabella
39. Skolik Patryk
40. Ślęzak Adam
41. Sługocka Martyna
42. Smoliło Marta
43. Spandel Dorota
44. Stoksik Joanna
45. Tausewald Sandra
46. Teresiak Marta
47. Tymoszuk Izabela
48. Wałecka Urszula
49. Wicher Magdalena
50. Wójtowiec Katarzyna
51. Woźniak Ewelina
52. Wrona Marta
53. Wronowska Łucja
54. Zbeczka Klaudia
55. Ziarniak Dawid
56. Zięba Jolanta
57. Żurakowska Joanna
58. Żydek Agata

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Adamus Karolina
2. Broczkowska Maria
3. Brzezik Magdalena
4. Chmielewska Marlena
5. Foltyn Magdalena
6. Gieron Aleksandra
7. Gondko Magdalena
8. Grzesiak Barbara
9. Guz Błażej
10. Hajduga Magdalena
11. Jakubowska Magdalena
12. Kawalec Przemysław
13. Kiszczak Agnieszka
14. Koczwara Gabriela
15. Kostka Anna
16. Kramarczyk Katarzyna
17. Kremiec Edyta
18. Krzempek Aleksandra
19. Krzyżowska Estera
20. Krzyżowska Iwona
21. Kwaśniak Magdalena
22. Lamik Monika
23. Lazar Sandra
24. Lazar Zuzanna
25. Lisoń-Burczyk Katarzyna
26. Macha Martyna
27. Maciejczyk Dominika
28. Małysza Angelika
29. Motyl Ewa
30. Nowak Dominika
31. Prochasek Zuzanna
32. Przybylski Bartosz
33. Przybyła Sabina
34. Ratajczyk Jakub
35. Rodak Alicja
36. Roj Anna
37. Rus Kinga
38. Sacharz Izabella
39. Skolik Patryk
40. Ślęzak Adam
41. Sługocka Martyna
42. Smoliło Marta
43. Spandel Dorota
44. Stoksik Joanna
45. Tausewald Sandra
46. Teresiak Marta
47. Tymoszuk Izabela
48. Wałecka Urszula
49. Wicher Magdalena
50. Wójtowiec Katarzyna
51. Woźniak Ewelina
52. Wrona Marta
53. Wronowska Łucja
54. Zbeczka Klaudia
55. Ziarniak Dawid
56. Zięba Jolanta
57. Żurakowska Joanna
58. Żydek Agata
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:23