Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej specjalność: grafika komputerowa gier (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-10 - 2017-07-14

Adres
ul. Niemcewicza 6, p. 101
43-400 Cieszyn
tel. 33 854 61 64
Kontakt do komisji
 dr Paweł Synowiec
 pawel.synowiec@us.edu.pl
 609559809

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bączewska Katarzyna 27.000
2. Bobak Sandra 20.000
3. Bodzoń Alicja 22.000
4. Dąbrowski Grzegorz 20.000
5. Dąbrowski Mikołaj 23.000
6. Gawlik Wiktoria 26.000
7. Jankowiak Agata 22.500
8. Janus Aleksandra 27.500
9. Knefel Katarzyna 24.000
10. Kotowska Karolina 22.000
11. Kowal Piotr 20.500
12. Kowalewska Agnieszka 19.500
13. Koziura Dominika 21.000
14. Kruk Aleksandra 20.500
15. Leńczuk Anna 20.000
16. Manaj Anna 24.500
17. Maszloch Izabela 24.000
18. Michalska Paulina 24.000
19. Mrożek Grzegorz 23.000
20. Paks Michał 24.500
21. Pasierbiewicz Michalina 21.500
22. Rapacz Maciej 20.500
23. Ropek Olimpia 21.000
24. Samborska Agata 24.500
25. Sieńko Emilia 25.500
26. Spyra Natalia 23.000
27. Stachowicz Cyprian 19.000
28. Svirskaya Valeryia 20.000
29. Swat Kacper 28.500
30. Tabaczkiewicz Anita 25.500
31. Vasileuski Yahor 16.500
32. Wużyk Zuzanna 26.500
33. Ziółkowska Karolina 20.500
34. Zirebiec Jagoda 20.500

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Batko Aleksandra 18.500
2. Buraczewska Dagmara 17.500
3. Buraczewska Kaja 17.500
4. Szczepaniec Anna 18.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bajorski Miłosz 17.000
2. Bilczewska Natalia 0.000
3. Biłas Weronika 0.000
4. Borys Maciej 17.000
5. Bosek Oliwia 0.000
6. Brocki Sebastian 0.000
7. Buczyńska Anna 0.000
8. Bujak Daniel 0.000
9. Cempiel Konrad 0.000
10. Chmielewska Marta 0.000
11. Durys Natalia 0.000
12. Fornalczyk Łukasz 16.500
13. Gawron Marta 0.000
14. Gondek Paulina 0.000
15. Grygiel Olga 0.000
16. Gulida Olivia 16.500
17. Helios Aleksandra 17.000
18. Jóźwik Paulina 0.000
19. Kędzior Przemysław 0.000
20. Kiełczewska Nikola 0.000
21. Kiwior Agnieszka 16.500
22. Korzonkiewicz Konrad 0.000
23. Krzemiński Juliusz 0.000
24. Kuc Mateusz 0.000
25. Kupiec Maja 0.000
26. Kur Wiktoria 0.000
27. Lewandowska Agnieszka 0.000
28. Łobodas Jakub 0.000
29. Mazelanik Patrycja 0.000
30. Mazuruk Maja 15.500
31. Menzler Jakub 0.000
32. Misiejuk Filip 0.000
33. Miśkiewicz Sylwia 0.000
34. Moskwa Aleksander 0.000
35. Niedzielska Sandra 0.000
36. Olechowski Bartosz 0.000
37. Olszewska Julia 0.000
38. Ozga Ewa 0.000
39. Oziewicz Katarzyna 0.000
40. Pankowska Joanna 0.000
41. Pavlovych Herman 0.000
42. Pawłowska Ksymena 0.000
43. Pecht Agata 0.000
44. Piotrowski Michał 0.000
45. Proszowski Marcin 0.000
46. Ptak Wiktoria 0.000
47. Radtke Magdalena 0.000
48. Rękawek Zuzanna 0.000
49. Rutka Barbara 0.000
50. Stańczyk Kamila 0.000
51. Stanisz Anna 0.000
52. Świkszcz Monika 0.000
53. Szala Maciej 17.000
54. Szczepański Adam 0.000
55. Szczęśniak Magdalena 16.000
56. Wadas Jan 0.000
57. Wójcik Ksymena 0.000
58. Wojnarowska Wiktoria 0.000
59. Żyła Anna 16.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Swat Kacper 28.500
2. Janus Aleksandra 27.500
3. Bączewska Katarzyna 27.000
4. Wużyk Zuzanna 26.500
5. Gawlik Wiktoria 26.000
6. Sieńko Emilia 25.500
7. Tabaczkiewicz Anita 25.500
8. Manaj Anna 24.500
9. Paks Michał 24.500
10. Samborska Agata 24.500
11. Knefel Katarzyna 24.000
12. Maszloch Izabela 24.000
13. Michalska Paulina 24.000
14. Dąbrowski Mikołaj 23.000
15. Mrożek Grzegorz 23.000
16. Spyra Natalia 23.000
17. Jankowiak Agata 22.500
18. Bodzoń Alicja 22.000
19. Kotowska Karolina 22.000
20. Pasierbiewicz Michalina 21.500
21. Koziura Dominika 21.000
22. Ropek Olimpia 21.000
23. Kowal Piotr 20.500
24. Kruk Aleksandra 20.500
25. Rapacz Maciej 20.500
26. Ziółkowska Karolina 20.500
27. Zirebiec Jagoda 20.500
28. Bobak Sandra 20.000
29. Dąbrowski Grzegorz 20.000
30. Leńczuk Anna 20.000
31. Svirskaya Valeryia 20.000
32. Kowalewska Agnieszka 19.500
33. Stachowicz Cyprian 19.000
34. Vasileuski Yahor 16.500
35. Batko Aleksandra 18.500
36. Szczepaniec Anna 18.000
37. Buraczewska Dagmara 17.500
38. Buraczewska Kaja 17.500
39. Bajorski Miłosz 17.000
40. Borys Maciej 17.000
41. Helios Aleksandra 17.000
42. Szala Maciej 17.000
43. Fornalczyk Łukasz 16.500
44. Gulida Olivia 16.500
45. Kiwior Agnieszka 16.500
46. Żyła Anna 16.500
47. Szczęśniak Magdalena 16.000
48. Mazuruk Maja 15.500
49. Bilczewska Natalia 0.000
50. Biłas Weronika 0.000
51. Bosek Oliwia 0.000
52. Brocki Sebastian 0.000
53. Buczyńska Anna 0.000
54. Bujak Daniel 0.000
55. Cempiel Konrad 0.000
56. Chmielewska Marta 0.000
57. Durys Natalia 0.000
58. Gawron Marta 0.000
59. Gondek Paulina 0.000
60. Grygiel Olga 0.000
61. Jóźwik Paulina 0.000
62. Kędzior Przemysław 0.000
63. Kiełczewska Nikola 0.000
64. Korzonkiewicz Konrad 0.000
65. Krzemiński Juliusz 0.000
66. Kuc Mateusz 0.000
67. Kupiec Maja 0.000
68. Kur Wiktoria 0.000
69. Lewandowska Agnieszka 0.000
70. Łobodas Jakub 0.000
71. Mazelanik Patrycja 0.000
72. Menzler Jakub 0.000
73. Misiejuk Filip 0.000
74. Miśkiewicz Sylwia 0.000
75. Moskwa Aleksander 0.000
76. Niedzielska Sandra 0.000
77. Olechowski Bartosz 0.000
78. Olszewska Julia 0.000
79. Ozga Ewa 0.000
80. Oziewicz Katarzyna 0.000
81. Pankowska Joanna 0.000
82. Pavlovych Herman 0.000
83. Pawłowska Ksymena 0.000
84. Pecht Agata 0.000
85. Piotrowski Michał 0.000
86. Proszowski Marcin 0.000
87. Ptak Wiktoria 0.000
88. Radtke Magdalena 0.000
89. Rękawek Zuzanna 0.000
90. Rutka Barbara 0.000
91. Stańczyk Kamila 0.000
92. Stanisz Anna 0.000
93. Świkszcz Monika 0.000
94. Szczepański Adam 0.000
95. Wadas Jan 0.000
96. Wójcik Ksymena 0.000
97. Wojnarowska Wiktoria 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:31