Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (stacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-24 - 2017-07-26

Adres
ul. Bankowa 11, p. 20
40-007 Katowice
tel. 032 359 1653
Kontakt do komisji
 mgr Matylda Sęk-Iwanek
 matylda.sek@us.edu.pl
 032 359 2131

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 13:00 10:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Abramowicz Aleksandra 15.000
2. Adamska Natalia 10.680
3. Bazułka Aleksandra 15.000
4. Bezuszko Paulina 9.340
5. Bielawski Jędrzej 12.990
6. Bijak Szymon 10.000
7. Broncel Aleksandra 8.800
8. Budkiewicz Dominika 15.000
9. Chmielińska Laura 8.840
10. Chochowski Tomasz 13.560
11. Dewar Karolina 15.000
12. Domanska Yuliya 12.660
13. Filak Katarzyna 12.960
14. Frydrychowska Klaudia 13.890
15. Gaber Mateusz 9.540
16. Giersztyn Sylwia 7.360
17. Gnacek Dominika 14.790
18. Godula Patryk 14.310
19. Góra Monika 13.830
20. Herzog Weronika 12.960
21. Jakubowski Błażej 13.290
22. Jurczyk Patrycja 13.500
23. Kalinowska Justyna 13.440
24. Kędzia Martyna 13.590
25. Kerth Kinga 12.840
26. Kesten Klaudia 14.430
27. Kopacz Karolina 15.000
28. Korus Julia 13.470
29. Kostecki Robert 12.960
30. Krok Dagmara 13.950
31. Król Aleksandra 14.340
32. Krypczyk Agata 13.050
33. Kukla Dominika 13.950
34. Lasko Aleksandra 12.600
35. Makowska Agnieszka 13.890
36. Moszczyńska Anna 12.930
37. Należyńska Aleksandra 11.100
38. Norberczyk Kinga 9.060
39. Nowak Wojciech 8.400
40. Olshanska Daryna 12.600
41. Otawa Vanessa 12.990
42. Pabjanek Daria 12.660
43. Pajda Paulina 12.660
44. Pałęga Danuta 11.400
45. Pardół Helena 13.050
46. Polewko Alicja 18.000
47. Polishchuk Zhanna 9.020
48. Pudło Dawid 15.000
49. Sołtysek Karolina 15.000
50. Sontag Barbara 15.000
51. Stępień Karolina 14.580
52. Szczepanek Klaudia 12.750
53. Szczepaniuk Alicja 11.430
54. Szczygieł Katarzyna 9.600
55. Szwed Patrycja 12.270
56. Szybiak Marta 14.010
57. Tanistra Weronika 15.000
58. Trela Karolina 7.220
59. Wachowska Paulina 12.270
60. Warot Weronika 12.030
61. Wawrzyczek Klaudia 13.590
62. Wyszyńska Kinga 12.930
63. Zając Marta 12.900
64. Zalas Konrad 12.180
65. Zamożna Klaudia 14.160
66. Zielińska Wioleta 13.200
67. Złotkowska Karolina 13.380
68. Zych Katarzyna 13.320

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Polewko Alicja 18.000
2. Abramowicz Aleksandra 15.000
3. Bazułka Aleksandra 15.000
4. Budkiewicz Dominika 15.000
5. Dewar Karolina 15.000
6. Kopacz Karolina 15.000
7. Pudło Dawid 15.000
8. Sołtysek Karolina 15.000
9. Sontag Barbara 15.000
10. Tanistra Weronika 15.000
11. Gnacek Dominika 14.790
12. Stępień Karolina 14.580
13. Kesten Klaudia 14.430
14. Król Aleksandra 14.340
15. Godula Patryk 14.310
16. Zamożna Klaudia 14.160
17. Szybiak Marta 14.010
18. Krok Dagmara 13.950
19. Kukla Dominika 13.950
20. Frydrychowska Klaudia 13.890
21. Makowska Agnieszka 13.890
22. Góra Monika 13.830
23. Kędzia Martyna 13.590
24. Wawrzyczek Klaudia 13.590
25. Chochowski Tomasz 13.560
26. Jurczyk Patrycja 13.500
27. Korus Julia 13.470
28. Kalinowska Justyna 13.440
29. Złotkowska Karolina 13.380
30. Zych Katarzyna 13.320
31. Jakubowski Błażej 13.290
32. Zielińska Wioleta 13.200
33. Krypczyk Agata 13.050
34. Pardół Helena 13.050
35. Bielawski Jędrzej 12.990
36. Otawa Vanessa 12.990
37. Filak Katarzyna 12.960
38. Herzog Weronika 12.960
39. Kostecki Robert 12.960
40. Moszczyńska Anna 12.930
41. Wyszyńska Kinga 12.930
42. Zając Marta 12.900
43. Kerth Kinga 12.840
44. Szczepanek Klaudia 12.750
45. Domanska Yuliya 12.660
46. Pabjanek Daria 12.660
47. Pajda Paulina 12.660
48. Lasko Aleksandra 12.600
49. Olshanska Daryna 12.600
50. Szwed Patrycja 12.270
51. Wachowska Paulina 12.270
52. Zalas Konrad 12.180
53. Warot Weronika 12.030
54. Szczepaniuk Alicja 11.430
55. Pałęga Danuta 11.400
56. Należyńska Aleksandra 11.100
57. Adamska Natalia 10.680
58. Bijak Szymon 10.000
59. Szczygieł Katarzyna 9.600
60. Gaber Mateusz 9.540
61. Bezuszko Paulina 9.340
62. Norberczyk Kinga 9.060
63. Polishchuk Zhanna 9.020
64. Chmielińska Laura 8.840
65. Broncel Aleksandra 8.800
66. Nowak Wojciech 8.400
67. Giersztyn Sylwia 7.360
68. Trela Karolina 7.220
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:25