Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (stacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-24 - 2017-07-26

Adres
ul. Bankowa 11, p. 20
40-007 Katowice
tel. 032 359 1653
Kontakt do komisji
 mgr Agnieszka Miarka
 agnieszka.miarka@us.edu.pl
 032 359 2131

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 13:00 10:00 - 13:00 10:00 - 13:00

Informacje dodatkowe

Ewentualny nabór kandydatów z listy rezerwowej zostanie przeprowadzony we wrześniu 2017 roku pod warunkiem, że liczba osób przyjętych które dokonały wpisu na studia będzie niższa niż limit przyjęć (60 osób).

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bączkowicz Patrycja 11.610
2. Badaczewska Beata 12.240
3. Balwierz Patryk 10.620
4. Bednorz Kamil 12.930
5. Bobek Magdalena 11.160
6. Brodziński Filip 11.700
7. Cheheida Serhii 11.940
8. Chmielewska Dorota 12.420
9. Chmieliński Marcin 13.320
10. Fortunka Aleksandra 12.360
11. Fronczek Patryk 13.290
12. Gałan Mateusz 12.090
13. Goławski Michał 13.230
14. Grzesik Aleksandra 10.770
15. Hajek Michał 11.610
16. Janus Aleksandra 11.520
17. Jarosz Anna 13.110
18. Jedlińska Estera 12.990
19. Kania Aleksandra 14.010
20. Karaś Michał 12.270
21. Klink Marta 12.480
22. Konieczna Klaudia 12.300
23. Kot Natalia 12.510
24. Kozdraś Magda 13.350
25. Koziak Roksana 12.000
26. Król Aneta 11.040
27. Kucharski Wojciech 12.390
28. Kujawska Nikola 13.410
29. Kuś Michał 11.790
30. Lelonek Dominik 14.190
31. Lipińska Paulina 12.930
32. Lis Karolina 12.090
33. Lis Wojciech 11.940
34. Lubczyk Klaudia 12.930
35. Łacek Mateusz 11.700
36. Ławik Justyna 13.830
37. Ławnik Jagoda 13.560
38. Machura Anna 11.430
39. Mardyła Maciej 11.670
40. Markefka Anna 14.070
41. Michalska Marta 12.030
42. Mikutra Ewelina 12.180
43. Nicer Łukasz 12.690
44. Nowakowska Magdalena 12.210
45. Ośmiałowska Magdalena 12.210
46. Paradysz Bernadetta 12.150
47. Pawlas Adrian 13.320
48. Pazyniak Dorota 12.840
49. Piszczała Dawid 11.460
50. Polak Anna 12.630
51. Połatyńska Joanna 12.780
52. Postuła Artur 12.480
53. Proksa Aleksandra 12.240
54. Przybylski Bartosz 12.690
55. Rabsztyn Magdalena 12.390
56. Rejczak Klaudia 13.680
57. Rogacz Bartosz 14.100
58. Rosół Szymon 12.450
59. Sigmundczyk Grzegorz 12.420
60. Sijka Joanna 13.500
61. Skibińska Kinga 11.220
62. Sobuś Karolina 12.540
63. Sokół Filip 13.680
64. Steinmetz Kornelia 12.750
65. Surma Paweł 11.190
66. Szafarczyk Daria 13.170
67. Szczędzina Angelika 12.210
68. Szpakowska Kazimiera 13.240
69. Tesluk Wiktoria 13.500
70. Tobjasz Łukasz 13.890
71. Tomanek Mateusz 12.480
72. Trojnar Dominika 10.980
73. Wiecha Paula 12.840
74. Wieczorek Klaudia 11.940
75. Wojtala Bartłomiej 12.270

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Borczyk Bartosz 3.660
2. Czapla Rafał 8.460
3. Jankowski Kamil 8.200
4. Kin Amelia 9.810
5. Michalik Dominika 8.640
6. Panicz Justyna 9.520
7. Popiołek Beata 7.780
8. Trzcionka Monika 8.640
9. Ulczok Mateusz 4.400
10. Wołoch Alicja 8.080

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Lelonek Dominik 14.190
2. Rogacz Bartosz 14.100
3. Markefka Anna 14.070
4. Kania Aleksandra 14.010
5. Tobjasz Łukasz 13.890
6. Ławik Justyna 13.830
7. Rejczak Klaudia 13.680
8. Sokół Filip 13.680
9. Ławnik Jagoda 13.560
10. Sijka Joanna 13.500
11. Tesluk Wiktoria 13.500
12. Kujawska Nikola 13.410
13. Kozdraś Magda 13.350
14. Chmieliński Marcin 13.320
15. Pawlas Adrian 13.320
16. Fronczek Patryk 13.290
17. Szpakowska Kazimiera 13.240
18. Goławski Michał 13.230
19. Szafarczyk Daria 13.170
20. Jarosz Anna 13.110
21. Jedlińska Estera 12.990
22. Bednorz Kamil 12.930
23. Lipińska Paulina 12.930
24. Lubczyk Klaudia 12.930
25. Pazyniak Dorota 12.840
26. Wiecha Paula 12.840
27. Połatyńska Joanna 12.780
28. Steinmetz Kornelia 12.750
29. Nicer Łukasz 12.690
30. Przybylski Bartosz 12.690
31. Polak Anna 12.630
32. Sobuś Karolina 12.540
33. Kot Natalia 12.510
34. Klink Marta 12.480
35. Postuła Artur 12.480
36. Tomanek Mateusz 12.480
37. Rosół Szymon 12.450
38. Chmielewska Dorota 12.420
39. Sigmundczyk Grzegorz 12.420
40. Kucharski Wojciech 12.390
41. Rabsztyn Magdalena 12.390
42. Fortunka Aleksandra 12.360
43. Konieczna Klaudia 12.300
44. Karaś Michał 12.270
45. Wojtala Bartłomiej 12.270
46. Badaczewska Beata 12.240
47. Proksa Aleksandra 12.240
48. Nowakowska Magdalena 12.210
49. Ośmiałowska Magdalena 12.210
50. Szczędzina Angelika 12.210
51. Mikutra Ewelina 12.180
52. Paradysz Bernadetta 12.150
53. Gałan Mateusz 12.090
54. Lis Karolina 12.090
55. Michalska Marta 12.030
56. Koziak Roksana 12.000
57. Cheheida Serhii 11.940
58. Lis Wojciech 11.940
59. Wieczorek Klaudia 11.940
60. Kuś Michał 11.790
61. Brodziński Filip 11.700
62. Łacek Mateusz 11.700
63. Mardyła Maciej 11.670
64. Bączkowicz Patrycja 11.610
65. Hajek Michał 11.610
66. Janus Aleksandra 11.520
67. Piszczała Dawid 11.460
68. Machura Anna 11.430
69. Skibińska Kinga 11.220
70. Surma Paweł 11.190
71. Bobek Magdalena 11.160
72. Król Aneta 11.040
73. Trojnar Dominika 10.980
74. Grzesik Aleksandra 10.770
75. Balwierz Patryk 10.620
76. Kin Amelia 9.810
77. Panicz Justyna 9.520
78. Michalik Dominika 8.640
79. Trzcionka Monika 8.640
80. Czapla Rafał 8.460
81. Jankowski Kamil 8.200
82. Wołoch Alicja 8.080
83. Popiołek Beata 7.780
84. Ulczok Mateusz 4.400
85. Borczyk Bartosz 3.660
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:23