Grafika (stacjonarne jednolite magisterskie) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-11 - 2017-07-18

Adres
ul. Bielska 62, p. 101
43-400 Cieszyn
tel. 33 85 46 164
Kontakt do komisji
 dr Marcin Urbańczyk
 marcin.urbanczyk@us.edu.pl
 33 85 46 116

Wtorek Środa Czwartek Piątek
11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

U W A G A !!! Wszyscy zakwalifikowani do podjęcia studiów na kierunku grafika zobowiązania są do zapisania się na studia w Dziekanacie Wydziału Artystycznego, Cieszyn ul. Bielska 62, pokój 101 w terminie od 11. 07 do 18. 07. 2017r. Brak zapisania się na studia skutkuje skreśleniem z listy zakwalifikowanych do podjęcia studiów na kierunku Grafika w roku akademickim 2017/2018. Telefon do Dziekanatu: 33 85 46 164

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Biegun Patrycja 18.000
2. Bukowski Miłosz 27.000
3. Byrtek Monika 16.000
4. Choma Aleksandra 19.000
5. Cygan Sara 19.000
6. Dąbrowska Karolina 28.000
7. Duda Patrycja 17.000
8. Dudek Marta 19.000
9. Gędłek Natalia 18.000
10. Górna Dominika 19.000
11. Gruba Karolina 22.000
12. Gulida Olivia 18.000
13. Janica Kinga 18.000
14. Kaczmarczyk Aleksandra 16.000
15. Kopel Aleksandra 17.000
16. Kościółek Kacper 20.000
17. Kowal Jan 30.000
18. Kowalczyk Agnieszka 16.000
19. Kozar Adrianna 20.000
20. Krupińska Katarzyna 23.000
21. Kucelman Wiktoria 26.000
22. Kusal Natalia 17.000
23. Lorenc Joanna 30.000
24. Main Katarzyna 30.000
25. Malczewska Helena 21.000
26. Martinus Jolanta 18.000
27. Micher Alekandra 16.000
28. Miśkiewicz Sylwia 16.000
29. Niedzielska Sandra 16.000
30. Pilichowski Kamil 16.000
31. Pławna Agata 18.000
32. Połomska Magdalena 26.000
33. Skowronek Emilia 16.000
34. Stańczyk Kamila 19.000
35. Stanisz Anna 19.000
36. Tsurkan Kseniia 16.000
37. Tybura Natalia 16.000
38. Widomska Agnieszka 19.000
39. Wilk Szymon 16.000
40. Wojnarowska Wiktoria 23.000
41. Zalewska Natalia 19.000
42. Zielonka Karolina 30.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Fijak Barbara 12.000
2. Gawron Marta 11.000
3. Pasierbek Filip 12.000
4. Szczesiak Karolina 12.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bajorski Miłosz 0.000
2. Bieniasz Marlena 0.000
3. Bilczewska Natalia 0.000
4. Flisek Agnieszka 0.000
5. Jakubowska Ewa 0.000
6. Katryniok Wiktoria 0.000
7. Mazuruk Maja 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kowal Jan 30.000
2. Lorenc Joanna 30.000
3. Main Katarzyna 30.000
4. Zielonka Karolina 30.000
5. Dąbrowska Karolina 28.000
6. Bukowski Miłosz 27.000
7. Kucelman Wiktoria 26.000
8. Połomska Magdalena 26.000
9. Krupińska Katarzyna 23.000
10. Wojnarowska Wiktoria 23.000
11. Gruba Karolina 22.000
12. Malczewska Helena 21.000
13. Kościółek Kacper 20.000
14. Kozar Adrianna 20.000
15. Choma Aleksandra 19.000
16. Cygan Sara 19.000
17. Dudek Marta 19.000
18. Górna Dominika 19.000
19. Stańczyk Kamila 19.000
20. Stanisz Anna 19.000
21. Widomska Agnieszka 19.000
22. Zalewska Natalia 19.000
23. Biegun Patrycja 18.000
24. Gędłek Natalia 18.000
25. Gulida Olivia 18.000
26. Janica Kinga 18.000
27. Martinus Jolanta 18.000
28. Pławna Agata 18.000
29. Duda Patrycja 17.000
30. Kopel Aleksandra 17.000
31. Kusal Natalia 17.000
32. Byrtek Monika 16.000
33. Kaczmarczyk Aleksandra 16.000
34. Kowalczyk Agnieszka 16.000
35. Micher Alekandra 16.000
36. Miśkiewicz Sylwia 16.000
37. Niedzielska Sandra 16.000
38. Pilichowski Kamil 16.000
39. Skowronek Emilia 16.000
40. Tsurkan Kseniia 16.000
41. Tybura Natalia 16.000
42. Wilk Szymon 16.000
43. Fijak Barbara 12.000
44. Pasierbek Filip 12.000
45. Szczesiak Karolina 12.000
46. Gawron Marta 11.000
47. Bajorski Miłosz 0.000
48. Bieniasz Marlena 0.000
49. Bilczewska Natalia 0.000
50. Flisek Agnieszka 0.000
51. Jakubowska Ewa 0.000
52. Katryniok Wiktoria 0.000
53. Mazuruk Maja 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:30