Inżynieria zagrożeń środowiskowych (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-19

Adres
ul. Będzińska 60, p. 111
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3689 679
Kontakt do komisji
 mgr Violetta Degórska
 violetta.degorska@us.edu.pl
 32 3689 495

 mgr Patrycja Dzikowska
 patrycja.dzikowska@us.edu.pl
 32 3689 214

 mgr Joanna Kidawa
 joanna.kidawa@us.edu.pl
 32 3689 280

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Adamska Joanna 311.000
2. Baliński Remigiusz 325.000
3. Banaś Dominik 410.000
4. Bors Oliwia 270.000
5. Brzozowska Maja 186.000
6. Buja Olaf 265.000
7. Burdalińska Martyna 274.000
8. Cebula Mateusz 458.000
9. Droński Kamil 287.000
10. Drozdowska Marta 273.000
11. Drybczewski Bartłomiej 389.000
12. Dudziński Olaf 204.000
13. Dwornik Daria 381.000
14. Dziędziel Agnieszka 228.000
15. Dziemba Anna 211.000
16. Gajska Magdalena 270.000
17. Gaweł Franciszek 295.000
18. Gawron Oliwia 268.000
19. Gepert Igor 254.000
20. Głuszek Michał 325.000
21. Herma Kamil 168.000
22. Hetmańczyk Anna 420.000
23. Hrzibek Piotr 280.000
24. Janiszewska Natalia 219.000
25. Jędrusik Nina 402.000
26. Jedynak Kornelia 268.000
27. Jendrysik Sebastian 298.000
28. Jura Weronika 423.000
29. Juzuń Zuzanna 186.000
30. Kaczor Karolina 456.000
31. Karwik Sebastian 180.000
32. Kidoń Anna 217.000
33. Kocunik Daniela 446.000
34. Kornobis Patryk 228.000
35. Kościow Marta 265.000
36. Kowalczyk Zuzanna 316.000
37. Krupa Norbert 235.000
38. Kubik Łukasz 407.000
39. Kupczak Beata 308.000
40. Kurek Piotr 271.000
41. Langer Weronika 191.000
42. Laskowski Dawid 136.000
43. Lebioda Karolina 289.000
44. Lewańska Manuela 266.000
45. Lisewska Agnieszka 347.000
46. Luberda Magdalena 220.000
47. Łakota Marcin 358.000
48. Machej Karina 232.000
49. Maciocha Anna 190.000
50. Maj Agnieszka 314.000
51. Majka Justyna 232.000
52. Malinowski Michał 154.000
53. Marasek Agnieszka 352.000
54. Mazur Katarzyna 404.000
55. Miazio Michał 900.000
56. Michalska Daria 150.000
57. Mieczkowska Paulina 182.000
58. Młyński Amadeusz 172.000
59. Nowok Paweł 158.000
60. Ochman Emilia 258.000
61. Olesińska Natalia 423.000
62. Pająk Izabella 280.000
63. Pałasz Patrycja 219.000
64. Pawlas Jakub 365.000
65. Pękała Anna 244.000
66. Pikuliński Michał 290.000
67. Podsiadło Karolina 233.000
68. Raczek Magdalena 283.000
69. Rusin Paweł 208.000
70. Rząsa Ewa 218.000
71. Sedlaczek Izabela 168.000
72. Skalmierska Olga 238.000
73. Slowik Michał 132.000
74. Słaby Mikołaj 184.000
75. Smutek Paulina 120.000
76. Sochacka Natalia 242.000
77. Sojka Patryk 484.000
78. Śpiewak Mateusz 112.000
79. Stryjniak Adrianna 319.000
80. Śwircz Mateusz 62.000
81. Szmajnta Maria 332.000
82. Szulik Monika 254.000
83. Targosz Joanna 444.000
84. Tomczyk Dawid 322.000
85. Wałoszek Alan 281.000
86. Wójcik Filip 164.000
87. Wójcik Natalia 593.000
88. Zając Arkadiusz 160.000
89. Żak Wiktoria 178.000
90. Zawisza Kinga 210.000
91. Żernik Kinga 359.000
92. Ziomek Aleksandra 252.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Hawryluk Natalia 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Miazio Michał 900.000
2. Wójcik Natalia 593.000
3. Sojka Patryk 484.000
4. Cebula Mateusz 458.000
5. Kaczor Karolina 456.000
6. Kocunik Daniela 446.000
7. Targosz Joanna 444.000
8. Jura Weronika 423.000
9. Olesińska Natalia 423.000
10. Hetmańczyk Anna 420.000
11. Banaś Dominik 410.000
12. Kubik Łukasz 407.000
13. Mazur Katarzyna 404.000
14. Jędrusik Nina 402.000
15. Drybczewski Bartłomiej 389.000
16. Dwornik Daria 381.000
17. Pawlas Jakub 365.000
18. Żernik Kinga 359.000
19. Łakota Marcin 358.000
20. Marasek Agnieszka 352.000
21. Lisewska Agnieszka 347.000
22. Szmajnta Maria 332.000
23. Baliński Remigiusz 325.000
24. Głuszek Michał 325.000
25. Tomczyk Dawid 322.000
26. Stryjniak Adrianna 319.000
27. Kowalczyk Zuzanna 316.000
28. Maj Agnieszka 314.000
29. Adamska Joanna 311.000
30. Kupczak Beata 308.000
31. Jendrysik Sebastian 298.000
32. Gaweł Franciszek 295.000
33. Pikuliński Michał 290.000
34. Lebioda Karolina 289.000
35. Droński Kamil 287.000
36. Raczek Magdalena 283.000
37. Wałoszek Alan 281.000
38. Hrzibek Piotr 280.000
39. Pająk Izabella 280.000
40. Burdalińska Martyna 274.000
41. Drozdowska Marta 273.000
42. Kurek Piotr 271.000
43. Bors Oliwia 270.000
44. Gajska Magdalena 270.000
45. Gawron Oliwia 268.000
46. Jedynak Kornelia 268.000
47. Lewańska Manuela 266.000
48. Buja Olaf 265.000
49. Kościow Marta 265.000
50. Ochman Emilia 258.000
51. Gepert Igor 254.000
52. Szulik Monika 254.000
53. Ziomek Aleksandra 252.000
54. Pękała Anna 244.000
55. Sochacka Natalia 242.000
56. Skalmierska Olga 238.000
57. Krupa Norbert 235.000
58. Podsiadło Karolina 233.000
59. Machej Karina 232.000
60. Majka Justyna 232.000
61. Dziędziel Agnieszka 228.000
62. Kornobis Patryk 228.000
63. Luberda Magdalena 220.000
64. Janiszewska Natalia 219.000
65. Pałasz Patrycja 219.000
66. Rząsa Ewa 218.000
67. Kidoń Anna 217.000
68. Dziemba Anna 211.000
69. Zawisza Kinga 210.000
70. Rusin Paweł 208.000
71. Dudziński Olaf 204.000
72. Langer Weronika 191.000
73. Maciocha Anna 190.000
74. Brzozowska Maja 186.000
75. Juzuń Zuzanna 186.000
76. Słaby Mikołaj 184.000
77. Mieczkowska Paulina 182.000
78. Karwik Sebastian 180.000
79. Żak Wiktoria 178.000
80. Młyński Amadeusz 172.000
81. Herma Kamil 168.000
82. Sedlaczek Izabela 168.000
83. Wójcik Filip 164.000
84. Zając Arkadiusz 160.000
85. Nowok Paweł 158.000
86. Malinowski Michał 154.000
87. Michalska Daria 150.000
88. Laskowski Dawid 136.000
89. Slowik Michał 132.000
90. Smutek Paulina 120.000
91. Śpiewak Mateusz 112.000
92. Śwircz Mateusz 62.000
93. Hawryluk Natalia 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:29