Geologia stosowana (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-19

Adres
ul. Będzińska 60, p. 111
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3689 677
Kontakt do komisji
 mgr Ewa Biały
 ewa.bialy@us.edu.pl
 32 3689 226

 mgr Maria Dziurowicz
 maria.dziurowicz@us.edu.pl
 32 3689 438

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Informacje dodatkowe

W przypadku opóźnienia w otrzymaniu "orzeczenia lekarskiego", dopuszcza się możliwość jego dostarczenia w terminie późniejszym. Pozostałe dokumenty przynosimy w opisanej teczce w terminach podanych na stronie IRK.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Baliński Remigiusz 325.000
2. Betka Paweł 360.000
3. Białousow Olga 257.000
4. Brzozowska Maja 186.000
5. Bugla Wojciech 524.000
6. Buja Olaf 265.000
7. Bukała Kacper 387.000
8. Czapla Adrian 294.000
9. Czarnik Jakub 382.000
10. Droński Kamil 287.000
11. Drost Adrian 114.000
12. Durło Wiktor 254.000
13. Dybał Jakub 308.000
14. Dylong Karolina 353.000
15. Dziemba Anna 211.000
16. Dziubek Monika 358.000
17. Flak Alex 279.000
18. Gajska Magdalena 270.000
19. Gepert Igor 254.000
20. Głąbik Filip 340.000
21. Goetzen Daniel 135.000
22. Habdas Danuta 327.000
23. Hrzibek Piotr 280.000
24. Jeruzol Weronika 314.000
25. Jurczyński Paweł 532.000
26. Kaniut Przemysław 312.000
27. Kopak Michał 353.000
28. Kubanek Katarzyna 481.000
29. Kuzia Patryk 551.000
30. Laskowska Monika 266.000
31. Lebioda Karolina 289.000
32. Linnert Kamil 252.000
33. Lis Wiolatta 206.000
34. Lisewska Agnieszka 347.000
35. Makowski Paweł 357.000
36. Malicha Patryk 211.000
37. Młynarska Katarzyna 279.000
38. Myśler Marcin 269.000
39. Paliga Szymon 545.000
40. Paszcza Karolina 244.000
41. Pikuliński Michał 290.000
42. Pilarek Tomasz 276.000
43. Postrożny Piotr 325.000
44. Rębiś Jakub 300.000
45. Rutkowski Jędrzej 362.000
46. Rybak Maria 181.000
47. Sitek Barbara 326.000
48. Sobota Klaudia 310.000
49. Szmajnta Maria 332.000
50. Tomczyk Dawid 322.000
51. Tondera Karen 293.000
52. Wąsowski Michał 318.000
53. Wcisło Michał 263.000
54. Włodarz Dominika 407.000
55. Wójcik Filip 164.000
56. Woroniecki Alexander 390.000
57. Zając Tomasz 343.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kuzia Patryk 551.000
2. Paliga Szymon 545.000
3. Jurczyński Paweł 532.000
4. Bugla Wojciech 524.000
5. Kubanek Katarzyna 481.000
6. Włodarz Dominika 407.000
7. Woroniecki Alexander 390.000
8. Bukała Kacper 387.000
9. Czarnik Jakub 382.000
10. Rutkowski Jędrzej 362.000
11. Betka Paweł 360.000
12. Dziubek Monika 358.000
13. Makowski Paweł 357.000
14. Dylong Karolina 353.000
15. Kopak Michał 353.000
16. Lisewska Agnieszka 347.000
17. Zając Tomasz 343.000
18. Głąbik Filip 340.000
19. Szmajnta Maria 332.000
20. Habdas Danuta 327.000
21. Sitek Barbara 326.000
22. Baliński Remigiusz 325.000
23. Postrożny Piotr 325.000
24. Tomczyk Dawid 322.000
25. Wąsowski Michał 318.000
26. Jeruzol Weronika 314.000
27. Kaniut Przemysław 312.000
28. Sobota Klaudia 310.000
29. Dybał Jakub 308.000
30. Rębiś Jakub 300.000
31. Czapla Adrian 294.000
32. Tondera Karen 293.000
33. Pikuliński Michał 290.000
34. Lebioda Karolina 289.000
35. Droński Kamil 287.000
36. Hrzibek Piotr 280.000
37. Flak Alex 279.000
38. Młynarska Katarzyna 279.000
39. Pilarek Tomasz 276.000
40. Gajska Magdalena 270.000
41. Myśler Marcin 269.000
42. Laskowska Monika 266.000
43. Buja Olaf 265.000
44. Wcisło Michał 263.000
45. Białousow Olga 257.000
46. Durło Wiktor 254.000
47. Gepert Igor 254.000
48. Linnert Kamil 252.000
49. Paszcza Karolina 244.000
50. Dziemba Anna 211.000
51. Malicha Patryk 211.000
52. Lis Wiolatta 206.000
53. Brzozowska Maja 186.000
54. Rybak Maria 181.000
55. Wójcik Filip 164.000
56. Goetzen Daniel 135.000
57. Drost Adrian 114.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:28