Turystyka (stacjonarne II stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-09-15 - 2017-09-21

Adres
ul. Będzińska 60, p. 111
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3689 679
Kontakt do komisji
 mgr Violetta Degórska
 violetta.degorska@us.edu.pl
 32 3689 495

 mgr Patrycja Dzikowska
 patrycja.dzikowska@us.edu.pl
 32 3689 214

 mgr Joanna Kidawa
 joanna.kidawa@us.edu.pl
 32 3689 280

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Andrzejewska Beata 4.580
2. Bluszcz Karolina 4.020
3. Cecuga Aleksandra 4.320
4. Chmiel Aneta 3.700
5. Czupryna Justyna 5.000
6. Gwóźdź Monika 4.240
7. Hajduk Dominika 3.780
8. Iwanicki Kamil 3.490
9. Jakubiec Natalia 4.420
10. Kilian Wojciech 3.820
11. Kocerba Filip 4.280
12. Kosewska Aleksandra 0.000
13. Kot Karolina 4.220
14. Makarskaya Hanna 3.690
15. Najman Monika 3.790
16. Nowak Weronika 4.500
17. Olszynka Magdalena 4.490
18. Polakowska Aneta 4.270
19. Pydzińska Klaudia 3.830
20. Rachynska Maryna 4.350
21. Śleziona Dominika 4.490
22. Słomian Katarzyna 3.760
23. Stanchły Angelika 4.360
24. Żabińska Marta 4.580
25. Zimerman Marek 4.440

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Czupryna Justyna 5.000
2. Andrzejewska Beata 4.580
3. Żabińska Marta 4.580
4. Nowak Weronika 4.500
5. Olszynka Magdalena 4.490
6. Śleziona Dominika 4.490
7. Zimerman Marek 4.440
8. Jakubiec Natalia 4.420
9. Stanchły Angelika 4.360
10. Rachynska Maryna 4.350
11. Cecuga Aleksandra 4.320
12. Kocerba Filip 4.280
13. Polakowska Aneta 4.270
14. Gwóźdź Monika 4.240
15. Kot Karolina 4.220
16. Bluszcz Karolina 4.020
17. Pydzińska Klaudia 3.830
18. Kilian Wojciech 3.820
19. Najman Monika 3.790
20. Hajduk Dominika 3.780
21. Słomian Katarzyna 3.760
22. Chmiel Aneta 3.700
23. Makarskaya Hanna 3.690
24. Iwanicki Kamil 3.490
25. Kosewska Aleksandra 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:30