Oligofrenopedagogika z arteterapią (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-21

Adres
ul. Bielska 62, p. 2a
43-400 Cieszyn
tel. 338546377,338546378
Kontakt do komisji
 mgr Katarzyna Chrząszcz
 katarzyna.chrzaszcz@us.edu.pl
 338546344

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Baraniak Klaudia 60.000
2. Bednarczyk Wiktoria 63.050
3. Błaszczuk Sandra 80.900
4. Brzezińska Weronika 80.050
5. Bucior Patrycja 85.800
6. Czerwińska Magdalena 85.100
7. Czyż Klaudia 106.550
8. de Lorm Aleksandra 103.750
9. Dec Katarzyna 42.950
10. Fijałkowska Katarzyna 85.800
11. Fik Wiktoria 91.850
12. Garbala Klaudia 77.000
13. Gruca Natalia 89.250
14. Grzesica Amanda 92.450
15. Herman Marta 49.200
16. Janota Katarzyna 110.250
17. Jurczyga Jolanta 107.850
18. Kaczmarczyk Karolina 72.500
19. Kamińska Alicja 29.900
20. Klamer Dominika 91.900
21. Kluz Roksana 92.450
22. Krasowska Łucja 67.100
23. Krosny Agata 79.450
24. Kruszyna Aleksandra 103.600
25. Kuźniar Paulina 61.650
26. Kwapisz Justyna 58.700
27. Lasota Justyna 90.250
28. Lewicka Paulina 102.950
29. Ludwig Paulina 113.550
30. Lupa Grzegorz 97.850
31. Motyl Antonina 45.350
32. Mynarska Justyna 91.200
33. Nawrot Jowita 61.250
34. Pendziałek Natalia 111.550
35. Pilipiec Weronika 80.600
36. Pokładnik Agata 92.400
37. Pomykała Martyna 118.900
38. Postolak Dominika 91.600
39. Potaczek Aleksandra 74.800
40. Pradela Julia 77.950
41. Pustelnik Karolina 53.250
42. Radziwon Karolina 46.950
43. Resztak Daria 101.450
44. Rosiek Natalia 47.650
45. Rożek Martyna 76.950
46. Rzemek Aleksandra 35.050
47. Sejwa Oliwia 53.550
48. Sidzina Katarzyna 108.350
49. Sikora Martyna 107.250
50. Socha Wiktoria 61.750
51. Sojka Paulina 67.950
52. Sowińska Izabela 93.700
53. Sowińska Oliwia 96.350
54. Staniszewska Karolina 88.550
55. Tolasz Dominika 55.550
56. Wilk Szymon 101.650
57. Wioska Karolina 86.600
58. Włoch Adrianna 36.100
59. Wojniak Wioleta 31.750
60. Wolanin Kinga 60.550
61. Wylężek Alicja 66.900
62. Wypychaj Anna 80.250

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Pomykała Martyna 118.900
2. Ludwig Paulina 113.550
3. Pendziałek Natalia 111.550
4. Janota Katarzyna 110.250
5. Sidzina Katarzyna 108.350
6. Jurczyga Jolanta 107.850
7. Sikora Martyna 107.250
8. Czyż Klaudia 106.550
9. de Lorm Aleksandra 103.750
10. Kruszyna Aleksandra 103.600
11. Lewicka Paulina 102.950
12. Wilk Szymon 101.650
13. Resztak Daria 101.450
14. Lupa Grzegorz 97.850
15. Sowińska Oliwia 96.350
16. Sowińska Izabela 93.700
17. Grzesica Amanda 92.450
18. Kluz Roksana 92.450
19. Pokładnik Agata 92.400
20. Klamer Dominika 91.900
21. Fik Wiktoria 91.850
22. Postolak Dominika 91.600
23. Mynarska Justyna 91.200
24. Lasota Justyna 90.250
25. Gruca Natalia 89.250
26. Staniszewska Karolina 88.550
27. Wioska Karolina 86.600
28. Bucior Patrycja 85.800
29. Fijałkowska Katarzyna 85.800
30. Czerwińska Magdalena 85.100
31. Błaszczuk Sandra 80.900
32. Pilipiec Weronika 80.600
33. Wypychaj Anna 80.250
34. Brzezińska Weronika 80.050
35. Krosny Agata 79.450
36. Pradela Julia 77.950
37. Garbala Klaudia 77.000
38. Rożek Martyna 76.950
39. Potaczek Aleksandra 74.800
40. Kaczmarczyk Karolina 72.500
41. Sojka Paulina 67.950
42. Krasowska Łucja 67.100
43. Wylężek Alicja 66.900
44. Bednarczyk Wiktoria 63.050
45. Socha Wiktoria 61.750
46. Kuźniar Paulina 61.650
47. Nawrot Jowita 61.250
48. Wolanin Kinga 60.550
49. Baraniak Klaudia 60.000
50. Kwapisz Justyna 58.700
51. Tolasz Dominika 55.550
52. Sejwa Oliwia 53.550
53. Pustelnik Karolina 53.250
54. Herman Marta 49.200
55. Rosiek Natalia 47.650
56. Radziwon Karolina 46.950
57. Motyl Antonina 45.350
58. Dec Katarzyna 42.950
59. Włoch Adrianna 36.100
60. Rzemek Aleksandra 35.050
61. Wojniak Wioleta 31.750
62. Kamińska Alicja 29.900
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:31