Pedagogika w Cieszynie (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-21

Adres
ul. Bielska 62, p. 2a
43-400 Cieszyn
tel. 338546377,338546378
Kontakt do komisji
 mgr Alicja Hruzd-Matuszczyk
 alicja.hruzd@us.edu.pl
 338546344

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Abrachamczyk Klaudia 58.150
2. Baraniak Klaudia 60.000
3. Bargieł Klaudia 98.100
4. Borzęcka Magdalena 70.900
5. Bożko Magdalena 92.800
6. Byrtek Aleksandra 115.350
7. Caputa Wiktoria 79.300
8. Chałupka Katarzyna 66.400
9. Chomik Dorota 31.650
10. Cieślar Gabriela 93.650
11. Cieślińska Malwina 68.150
12. Czupalla Sara 79.050
13. Czyż Klaudia 106.550
14. Czyż Sandra 97.500
15. Dec Katarzyna 42.950
16. Drozd Anita 61.300
17. Dubiel Natalia 99.200
18. Dusza Renata 57.500
19. Filas Aleksandra 42.950
20. Fortuna Natalia 96.650
21. Franek Izabela 78.700
22. Gajda Martyna 74.250
23. Gajdzica Magdalena 53.200
24. Gałan Sylwia 56.800
25. Gandzel Aleksandra 79.150
26. Głowacka Aneta 56.800
27. Grzonka Julia 103.550
28. Grzybek Martyna 93.200
29. Hańderek Wiktoria 77.750
30. Huk Agata 66.850
31. Husarek Marta 110.400
32. Izydorczyk Jakub 88.300
33. Jaworska Natalia 68.550
34. Juroszek Dagmara 48.050
35. Kaczmarczyk Karolina 72.500
36. Kiełb Oliwia 78.500
37. Kiełtyka Agnieszka 33.850
38. Knura Violetta 78.350
39. Kokot Karolina 39.600
40. Kominek Magdalena 75.800
41. Kozak Krzysztof 34.100
42. Kozyra Justyna 108.500
43. Krętosz Lena 54.500
44. Kubiczek Beata 92.650
45. Lange Aleksandra 76.050
46. Lasota Justyna 90.250
47. Loskot Emilia 50.700
48. Machalica Patrycja 72.100
49. Madej-Kruszyńska Milena 43.000
50. Madzia Ewa 45.600
51. Mazurek Maciej 36.550
52. Mleczko Karolina 53.550
53. Niemczyk Barbara 57.000
54. Nowak Klaudia 108.700
55. Nowak Marek 86.900
56. Nycz Ewa 94.000
57. Obszańska Dominika 67.400
58. Oporowicz Laura 67.900
59. Orszulik Katarzyna 34.550
60. Orszulik Maria 58.350
61. Oskard Julita 47.850
62. Paszenda Anna 68.950
63. Piecha Natalia 59.400
64. Pietraszko Natalia 59.000
65. Pietrzyk Patrycja 91.150
66. Piwocha Magdalena 83.650
67. Płoskonka Aleksandra 67.900
68. Polak Marta 86.750
69. Pustelnik Karolina 53.250
70. Rauer Patrycja 38.250
71. Ruman Natalia 49.100
72. Sejwa Oliwia 53.550
73. Sidzina Katarzyna 108.350
74. Siuzdak Agnieszka 114.950
75. Skotarek Julia 67.500
76. Śliwa Aneta 48.350
77. Sławik Natalia 78.150
78. Smajdor Angelika 96.750
79. Staniek Małgorzata 56.350
80. Staroszczuk Izabela 91.200
81. Starzec Natalia 98.500
82. Stasiowska Dorota 117.200
83. Strug Paulina 70.250
84. Strzysz Magdalena 60.450
85. Szoblik Roksana 63.900
86. Urbańska Paulina 64.650
87. Wala Patrycja 57.050
88. Walek Justyna 72.050
89. Walicka Martyna 76.650
90. Wawrzyczek Klaudia 90.800
91. Wicińska Nikola 80.700
92. Wietrak Jesika 62.400
93. Wójcik Aneta 75.500
94. Wowra Natalia 61.700
95. Wrzecionko Lidia 110.050
96. Ząbek Alicja 76.850
97. Zaczyńska Klaudia 53.200
98. Zapalska Aleksandra 69.350
99. Zielonka Jakub 67.650

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Stasiowska Dorota 117.200
2. Byrtek Aleksandra 115.350
3. Siuzdak Agnieszka 114.950
4. Husarek Marta 110.400
5. Wrzecionko Lidia 110.050
6. Nowak Klaudia 108.700
7. Kozyra Justyna 108.500
8. Sidzina Katarzyna 108.350
9. Czyż Klaudia 106.550
10. Grzonka Julia 103.550
11. Dubiel Natalia 99.200
12. Starzec Natalia 98.500
13. Bargieł Klaudia 98.100
14. Czyż Sandra 97.500
15. Smajdor Angelika 96.750
16. Fortuna Natalia 96.650
17. Nycz Ewa 94.000
18. Cieślar Gabriela 93.650
19. Grzybek Martyna 93.200
20. Bożko Magdalena 92.800
21. Kubiczek Beata 92.650
22. Staroszczuk Izabela 91.200
23. Pietrzyk Patrycja 91.150
24. Wawrzyczek Klaudia 90.800
25. Lasota Justyna 90.250
26. Izydorczyk Jakub 88.300
27. Nowak Marek 86.900
28. Polak Marta 86.750
29. Piwocha Magdalena 83.650
30. Wicińska Nikola 80.700
31. Caputa Wiktoria 79.300
32. Gandzel Aleksandra 79.150
33. Czupalla Sara 79.050
34. Franek Izabela 78.700
35. Kiełb Oliwia 78.500
36. Knura Violetta 78.350
37. Sławik Natalia 78.150
38. Hańderek Wiktoria 77.750
39. Ząbek Alicja 76.850
40. Walicka Martyna 76.650
41. Lange Aleksandra 76.050
42. Kominek Magdalena 75.800
43. Wójcik Aneta 75.500
44. Gajda Martyna 74.250
45. Kaczmarczyk Karolina 72.500
46. Machalica Patrycja 72.100
47. Walek Justyna 72.050
48. Borzęcka Magdalena 70.900
49. Strug Paulina 70.250
50. Zapalska Aleksandra 69.350
51. Paszenda Anna 68.950
52. Jaworska Natalia 68.550
53. Cieślińska Malwina 68.150
54. Oporowicz Laura 67.900
55. Płoskonka Aleksandra 67.900
56. Zielonka Jakub 67.650
57. Skotarek Julia 67.500
58. Obszańska Dominika 67.400
59. Huk Agata 66.850
60. Chałupka Katarzyna 66.400
61. Urbańska Paulina 64.650
62. Szoblik Roksana 63.900
63. Wietrak Jesika 62.400
64. Wowra Natalia 61.700
65. Drozd Anita 61.300
66. Strzysz Magdalena 60.450
67. Baraniak Klaudia 60.000
68. Piecha Natalia 59.400
69. Pietraszko Natalia 59.000
70. Orszulik Maria 58.350
71. Abrachamczyk Klaudia 58.150
72. Dusza Renata 57.500
73. Wala Patrycja 57.050
74. Niemczyk Barbara 57.000
75. Gałan Sylwia 56.800
76. Głowacka Aneta 56.800
77. Staniek Małgorzata 56.350
78. Krętosz Lena 54.500
79. Mleczko Karolina 53.550
80. Sejwa Oliwia 53.550
81. Pustelnik Karolina 53.250
82. Gajdzica Magdalena 53.200
83. Zaczyńska Klaudia 53.200
84. Loskot Emilia 50.700
85. Ruman Natalia 49.100
86. Śliwa Aneta 48.350
87. Juroszek Dagmara 48.050
88. Oskard Julita 47.850
89. Madzia Ewa 45.600
90. Madej-Kruszyńska Milena 43.000
91. Dec Katarzyna 42.950
92. Filas Aleksandra 42.950
93. Kokot Karolina 39.600
94. Rauer Patrycja 38.250
95. Mazurek Maciej 36.550
96. Orszulik Katarzyna 34.550
97. Kozak Krzysztof 34.100
98. Kiełtyka Agnieszka 33.850
99. Chomik Dorota 31.650
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:31